Přejít na výpis diskuzí

Brian Connolly

OSOBNOST 30.7.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • THE SWEET

    Já si tu dobu velice dobře pamatuju.Měli jsme na západě možnost sledovat Německou televizi.Byl to naprostý šok,když se v pořadu Disco na ZDF objevila tahle skupina.Celá naše parta 16-18-ti letých kluků a holek jsme je bezmezně milovali.Sháněli jsme 1000x slepované mag.pásky s jejich muzikou.Vidět je na obrazovce,hlavně Briana a Micka,bylo pro nás jako droga.Dnes už to nikdo nepochopí a moje děti,když si tuhle muziku dnes pouštím,tak se mi smějí.Před časem jsem navštívil jejich konzert.S původní formace už zbyl jen Andy.Hráli pěkně,ale staří Sweet už to nebyli.Je to taky tím,že dnes nám je o 35 let víc...ŠKODA. *3*
    • Re: THE SWEET

      Tak to je moc pěkně napsané.Díky
  • skotsko

    12.výročí úmrtí Briana

    Dnes je tomu právě 12 let, co navždy odešel Brian Connolly.
    Zůstává ale stále v našich srdcích. *4*
  • Brian

    Brianův zraněný krk.
    Mohl by mi někdo říct, co se mu vlastně stalo? *9*
    • skotsko

      Re: Brian

      Mám to! Znám možnou odpověď! Celá skupina byla snad na nějakém předávání ceny.Brianovi někdo řekl, že mu po kapotě jeho mercedesu skáčí nějací výrostci.Šel dělat pořádek.Tam ho několikrát kopli do krku a vyrazili mu i zub(y).Zůstal tam ležet v bezvědomí do doby, než šel kolem náhodný chodec, který přivolal sanitu.Léčil se několik měsíců.Měl zákaz zpěvu a nesměl ani moc mluvit, aby si nenamáhal hlasivky.V té době ještě více začal pít.Ani se mu nedivím.
      • rock.cz

        Re: Re: Brian

        a to si Steve, Andy ani Mick nevšimly že tam není s něma?
        • Re: Re: Re: Brian

          Někde jsem vyčetla novou verzi o možném zranění krku Briana, Bavil se s několika děvčaty, přišli kluci, kterým to asi nebylo po chuti a zmlátili jej.
  • Brian

    Brianův zraněný krk.
    Mohl by mi někdo říct, co se mu vlastně stalo? *9*
  • Sweet

    Podľa mňa je Sweet jedna z najlepších skupín 70.rokov!! *4* Zbožňujem ju a hlavne Briana, len ma mrzí že ako dopadol *9*
    Sweet forewer!!!
  • Brian

    I love Brian!! *14* *14* We want Sweet!!! *3* Skvělá kapela, hudba, písničky! Stručně a jasně - BEST!!!! *14*
    • Re: Brian

      Moja reč *14*
      bye

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit