Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • brit je fajn

    britney je supr a tady ta stránka tady
  • Britney je dobrá!

    Ahoj všichni!!!! Britney je dobrá mám doma všechny její origoš CD. Ale zase bych jí nazařadila mezi nejlepší špičku, jsou i mnohem lepší!Kdyby jste měli nějaké upomínky tak pište
  • Pro Karla

    Tak zaprvý je mi 16 to neva sekl ses Maroon 5 neposlouchám to taky neva to co posloucháš ty je hrozný a nechápu proč jsi vůbec na týhle stránce když se ti Brit nelíbí!!!!!tak jsi ti pustit ty teplouše a neopruzuj.
  • pro liz

    Nó tak už je mi lépe.Jsewm rád že jsem ti ta simpatický.Říkal jsem že reagovat nebudu ale proč neodpovědět.Šárku a Anetu neposlouchám,jestli nejsi blbá a umíš číst tak jsem psal že popík neposlouchám.Ále kdyby jsi napsala třeba Marylina Mansona nebo skupiny typu božských Korn nebo slipknot a podobných.Tak to jo.Kolik ti vlastně je?podle vijadřování bych typnul 12 nebo 15.Radši schladni,posaď se někam,pusť si svou Britny nebo Maroon 5 a sklapni.
  • Pro Karla se špatnou náladou

    To že máš blbou náladu tady nikoho nezajímá bud tak laskav a jdi si slintat po Anetě Langerový nebo trapce Šárce jo to o Brit jak bude rodit kde bude rodit dotoho je ti hovno!že se ukazuje náhatá dotoho je ti taky hovno!a když se ti nelíbí tak se do ní neser!!!!!!!!!!!!!!jestli tě nechala holka nebo tě trápí intimní starosti tak jdi urážet někam jinam.DEBILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Brytnej

    Brytnej je skvela nevim co mam rict je suprova a taky je moje nejoblibenejsi zpevacka
  • Jsi super!!!

    Britney je nej zpěvačka kterou znám.Umí zpívat a nedělá ze sebe namyšlenou krávu.
  • je uzasna
  • Britnei je skvělá

    Britnei je super!!!!Má skvěli pisnicky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • pro anti-fanoušky Britney

    Nevím proč sem teda lezete když britney nemáte rádi vy debilové.!!!zajděte si na forum o Metalu nebo roku a tady ji neurážejte..Britney je nejlepší a nejmilejší člověk z lidí v hudbě!!
  • pop

    Společné vlastnosto popu a kýče : na první pohled (poslech) mají zaujmout, mají přesvědšit masu lidí jak sou rostomilí barevní milí krásní, mají za malé náklady vydělat co nejvíc peněz, kýč není o umění atd.. nejde zpěv ale o vzhled sláva rocku a metalu!!!
  • Brytney je vpoho ,ale teď to s tím svojím manželem nedala..On si jí asi vzal jen kvůli prachům a chuděra Brytney...
  • Prej že vypadá bez make-upu blbě. A která vypadá dobře bez šminek? Žádná!! Goldmember: prej má špatný zuby. Kolikátky nosíš dioptrie debile? Nic nesmyslnějšího sis vymyslet nemoh?
  • Kritici nebojte taky jí závidim

    Její první songy fakt děsný slaďárny,ale Slave4,Toxic nebo Prerogative nemaj chybu. A že se cpe hambáčema a co je komu do toho co si dělá v soukromí? A že je hnus? A kde jako? Je to prostě typickej lolitkovskej typ a ksicht má dokonalej.Neznámý autor tu psal že si o ní něco přečet a to ho utvrdilo v tom že je to kráva, tak to je pěknej ubožák když věří tomu co se píše v novinách. A i kdyby to byla blbka tak hlavně že si na rozdíl od závistivců vozí prdel v mercedesu:))
  • super wallpapers

    chcete vidit hezke fotecky a obrazky teto celebrity???? http://wallpapers. webprovas.com
  • Jdete se vycpat vsichni co pomlouvate..je fakt ze se posledni dobou chova Brit divne,ale co nam tu nekteri lide cpou svoje skupiny??Kazdej at si posloucha co chce..A mimochodem ja byla driv jeji fanynka ale ted sem se ji trochu prejedla a uz ji tolik nemusim..zdarec a SKATEBOARDING IS NOT A CRIME
  • pro Kacku

    ty taky...
  • Britny

    britny je velmi dobra zpěvačka škoda je že se svou karijourou skončila a četla sem že chce natočit nové céde.Kuli svému dítěti
  • Nevím,ale zastávám takovej názor,že zpěváci jsou tady od toho aby zpívali,herci hráli,dělníci dělali :)) Nevím co se okolo Britney děje a abych vám řekl,je mi to úplně jedno.Prostě umí zpívat a basta.Co takový zpěváci rockovejch koncertů,tam je to ještě větší maso ale lidi je maj rádi proto jak zpívají a ne proto že hulej,fetujou nebo třeba souložej na podiu.Spousta známých osobností se chce od těch ostatních odlišit a tohle je pomalu jediný způsob jak.Tak to tak prostě berte.Vy když máte třeba stejnej telefon co má kámoš,tak už už hnedka sháníte jinej kryt aby jste se odlišili a v showbyznysu to je to samí.No nic jdu pracovat :)
  • Brit

    MarienvonBaldur:moje slova :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit