Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neříkám,že je Brit nejlepší zpěvačka,ale zpívat celkem umí a navíc si poslední dobou nedělá nic z toho,že se do ní v bulváru navážej!Podle mě je v pohodě i když ji neznám.A taky se mi líbí,že už ve 23 letech čeká mimčo.To v Hollywoody neni moc obvyklý!!!Tak ti držim palce Brit,ať je zdravý a ať vám to s Kevem vydrží!!
  • no nazdaaar, sem se sem přišla kouknout na forum a to je teda fakt něco... nechápu proč tady urážíte Britney, jestli ji nemáte rádi tak sem nechodte... ale je fakt dooost dobrá, mám jí na DVD z Havaje ( nákej koncert) a fakt neni taková jakou jí bulvár dělá, takže jestli ji chete soudit, tak si o ní aspon zistěte něco jinýho než náký kecy ze Spy, fakt dík moc
  • odjedu do ameriky!!!fakt dobrej vtip!!!

    Heled muzu se te zepta jak jsi psala ze mas znamou mamu:-)!!!Jak te chce prosadit kdyz v Americe asi tvoje mama neni znama v Americe jedine ze by to byla nejaka Madonna a to asi tezko!!!Neber to jako urazko jen me by to fakt zajimalo!!!Protoze i hodne celebrit maji deti a chtej je prosadit a nejde jim to!!!prosim te napis mi fakt me to zajima!!!a jeste kdo je tvoje znama mama????:-)
  • vim to protoze bydlim nekde kde se to vi na 99 procent ze se vdavala vim na 100 procent ze bude myt dite na 99 procent.
  • to si myslíš třeba jenom ty KELLY,jak to můžeš tak přesně VĚDĚT????????????????????????????????????????????? ????????nedělej , že jsi až tak moc chytrá!!!!!!!!Víš o tom , že o ní VŮBEC NIC nevíš?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????? ??????,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!S pozdravem ty..... :-)
  • Souhlas!Člověk, kterej musí používat takový výrazy ve stylu "vy mrchy zdechněte" je opravdu omezenej!Tahle holčina musí být zřejmě dost zamindrákovaná když pořád někoho potřebuje tak nesmyslně urážet!
  • Co máte furt s těma lesbama.Víte vůbec,co to slovo znamená?A podle čeho ju teda máme soudit-podle vzhledu?Samý peroxid,tuna make-upu,tři hodiny u kadeřníka,manikura....!stručně-je umělá!ohledně nás máš opravdu bujnou fantazii.odnauč se lidi urážet aniž bys je kdy viděl-pak to většinou zamrzí.
  • A ty Tomyiku to nemusíš posílat dvakrát mi víme co je to zakomplexovaní To seš ty
  • Vulgární TýnkA

    Maja+Misa mají pravdu takový vulgární slova ty tÝnka odnaučse to nebo budeš jako Brit a neobhajuj jí tak vždyť je to nadržená blondýna barví se proto aby nešlo vidět že je blbá. Tak si rozmysli komu budeš fandit.
  • koukám že týnka se tu pusila do obhajování Britney!Neměla by to tak prožívat a být tak agresivní, všichni nemají stejný názor jako ona!
  • Britney je skvělá nikdo na ni nemá a žádná blbá blondýna taky neni!je hezká bruneta a zpívá nádherně, ona je praví opak Avril!!!!!!!!!
  • Nojo,ja sem řikala že ji zavidite...Ale nechces se k tomu přiznat,co?Nevim,proč by ti mela Briney zavidet tvoji vypelichanou hřivu...Tak se mej!Pa!
  • dobrý!

    brit má své dobré a spatné stránky! ale její písnicky poslouchám! bez tech skandálů ses dobrá brit!
  • Bože lidi co ste zač?Ste normální že můžete nějakou takovouhle poslouchat?!Jako já ji nenávidim ale zároveň taky nevim co ji závidět jak tu řikáte vy!Já si s tou vylízanou peroxidkou hlavu nelámu,já mám své pravá,krásné dlouhé blond vlásky!To spíš ona může závidět mě!:-) papapapapa mějte se!
  • maja+misa:Áááááááááááááááá vy stete lesbicky?Proc by se tomu mel(a) smat?Vy dve ukdakany slepice nemate co řikat!SDte akorat dve ubohy děvky,ktery nemaj co delat,tak se poustej do Brit!Ale asi fakt užitecnejsi by bylo,kdybyste se šly třeba učit nebo nekde zametat chodniky a nenavažely se do ženy,ktera toho už tolik dokazala!:-)A co ste třeba dokazaly vy dve?Mejte k ni aspon poradnou uctu když už nic jinyho!
  • :-))))))))))))))))))))

    Tak co vy kreteni co ji furt urazite?Jak se mate ubožaci?Jak se vam na ni žarli?Brit je IKONA budoucnousti a Avrit je outsider!To na tu posranou kundu Avril fakt sedi!Jinak Britney přeju hodne stesti do budoucna a hodne radosti s miminkem!:-)
  • NO JO, BLONDÝNA!!

    Nechceme kritizovat hned na začátku! Ale není tady jiná možnost! Zpěvačka tisíciletí!? AUUUUUUU, chudáku! Stačí se jen podívat a uvidíš její inteligenci (jestli se tomu vůbec inteligence dá říct)! Z ní ta blbost přímo čiší!!!!Nějaký film? Crossroads - to musí být asi pěkná sračkovna! Ani jsme o tom neslyšeli - díky Bohu! Ale samozřejmě je demokracie, MYSLI SI, CO CHCEŠ- ale až vyrosteš, tak se nynějším názorům budeš akorát smát! Pokud nemáš stejné IQ jako ona! Hodně štěstí!!!!!!!!!!
  • vy co tady Brit kritizujete jste chudáčci zakomplexovaní Britney je ikona a budoucnost
  • pro nejlepší zpěvač z celé republiky

    Ahoj Britny jsi moje nej.zpěvačka sem tvoje nej.faninka
  • Super

    Britney je super.Patří mezi moje nejoblibenější.Každej má svůj názor takže mi tolik nevadí když tady říkáte jaká je blbá atd.Ale naprosto nechápu jak o ní někdo může říct že neumí zpívat?!Ja bych dala nevím co abych uměla zpívat a ještě k tomu vypadala jako ona!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit