Přejít na výpis diskuzí

Britney Spears

OSOBNOST 31.12.2006 
1010 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I LOVE

    MIluji tě
  • snappy girls

    You are great Britney.Sing more.
  • fujmíček

    Seš dobrá Britney.Měj další klipy.
  • Britney je dobrá,super cool.
  • Achjo...Ze je Shitney super muzou rict naprsoto nenormalni lidi, mozna bych este brala, kdybyste rekli, ze ma hezky pisnicky...Potoze jaka doopravdy je nevite...Jenom ji muzu posoudit podle tech vsech skandalu a trapasu...A to semi zrovna moc normalni nezda, takze k ni muzu rict ze se mi nelibi jeji pisnicky a ze neni normalni...A proc bysme meli nekde hlasovat nechapu, proc zrovna pro ni, sou tam lepsi veci...Taky nevim proc pisete treba "Ahoj Britney"...Ona si to necte!
  • Hlasovani

    TAk co uz jste hlasovali na www.t-music pro britney???ted tam ma dost dobrou novinku tak ji dejte hlas!!nejdrive se ale musite zaregistrovat ale to neni nic tezkyho!!!odepiste!!dik
  • Každej má, ale jinej názor! Třeba podle mě je děsná!
  • jojo

    ahoj brietni hrozně se mi líbí tvoje pisničky a si taky moc pěkná
  • Hlasovani

    Hlasujte na starnkach www.t-music.cz pro Britney at ma vice hlasu a pomozte ji udrzet se v hitparadě!!
  • Brit je nej.

    Britney jsi super!!!Kašli na všechny magory co tady píšou!!Je uplně nej. a ti co píšou ty vulgární věci ti asi mooooc závidí!!!!!!!!Jsi nej....!!!!
  • Moc dobře zpívá
  • Tak to se mylis!!!Ja jsi taky myslela ze Britney Christine poslala dopis!!Ale minule jsem se koukala na stranky Christiny a ona sama to rikala na mtv!!!
  • Tak tohle bych opravila protože Briney napsala Christině!A né Christina Britney! A řekla bych že ani nikdy nebyli nepřátelé a jen si na to hráli a teď si hrajou na usmiřování!
  • Britney je nej..........................

    Podle me je Britney nejslepší!!Ale je to muj názor každý komu se to nelíbí je jeho věc!!!Já mam prostě Britney ráda!!!Je naprosto úžasná!!Je krásná a je sexy!!Sice jak někdo napsla že ma texty o ničem tak to je možná pravda!!Ale po pravdě kterej zpěvák má texty o něčem!!A jak někdo že píše Britney a X-tina jsou rivalky to už dávno neni pravda protože X-tina napsala Britney dopis jestli budou kámošky Britney řekla že jo!!A ted jsem zvědavá kdo mi začne nadávat,že ji mam ráda!!!A Britney je můj IDOL!!!!!!
  • BRITNEY JE SUPER!!!!!!!!!
  • BRITNEY JE DOBRÁ A SYMPATICKÁ,I KDYŽ NĚKDY TO PŘEHÁNÍ S TÍM PRÁDLEM.
  • britney je fakt super ale někdy ji taky nějak nemusim... ale teď je rozhodně lepší než když byla takowá "leklá ryba" :o)))
  • nemám ji ráda ale...

    Podle mě o ní nikdo nemůže říct, že je blbá nebo naopak dokonalá! Lidi který ji neznaj to říkat nemůžou, protože neví jaká opravdu je! Já to samozřejmě taky nevíma jediný co můžu říct je, že se mi její písničky zrovna moc nelíbí a není mi zrovna sympatická!
  • Jsi úžasná

    Britney jsi úplně úžasná :)
  • Já Vás nechápu. Vy ji tak kritizujete, ale ona narozdíl od Vás něco dokázala. Vy jí akorát závidíte tu slávu a prachy, ale to, že dře jak mezek Vás nezajímá. Její hudba je svižná, rytmická a moderní. A když je teda tak hrozná, tak proč je v tabulce TOP 100 osobností na 3.místě?!? Že jí nějakejch pár individuí nemá rádo, je to jejich věc, ale proč jí dáváte takovej kopr?!? Nic vám neudělala a představte si, že by někdo takhle psal o Vás. Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit