Přejít na výpis diskuzí

Brittany Murphy

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • srdeční záchvat?

    Srdeční záchvat? To není vůbec pravda!!! Předávkovala se heroinem. Byla prachobyčejná smažka *16* *16* *16* Ta nikomu chybět nebude a je dobře, ze zařvala, kráva pitomá.
    • Re: srdeční záchvat?

      ty kretene vzpamatuj se!!ty ses prachobyčejnu supak a hovado!!tady jde aspon přesně poznat kdo tady je smažka a o koho by svět přišel určitě rad a nebyla by TĚ zadna skoda kryple!drž hubu o Brittany byla nejlepsi!ty se smaz nekde hoodne hluboko pod nami!to ti preju za tohle cos o ni tvrdil
    • Re: srdeční záchvat?

      vis ona je uz mrtva a bylo by dobre projevit k ni aspon trochu ucty. co si myslis az se stane az chcipnes ty? libilo by se ti kdyby te po smrti vsichni pomlouvali? ja si myslim ze ne.tak nebud trapny a furt ji nenadavej!
    • katulinka7

      Re: srdeční záchvat?

      děláš si pr*el!!!! BYla sqelá!!!! a jak můžeš wědět,že se předáwkowala,byl/a si u toho??!! Byl to srdeční záchwat!!! KONEC a TEČKA!!! Měj trochu úctu!!!!!!!!! Takhle se chowá jenom nějakej de*il což asi budeš když o ní takhle mluwíš!!!! *13* a sklidni trochu!!!!!!! *8*
  • anka6959

    :(

    TO NENÍ MOŽNÝ DALŠÍ SKVĚLÁ OSOBNOST JE PO SMRTI VŽDYT BYLA MLADÁ MĚLA ŽIVOT PŘED SEBOU TOHLE JE NEJHORŠÍ ROK CO MOHL BEJT JÁ TO NECHÁPU ODPOČIVEJ V POKOJI BRITT *9* *9* *9* *9* *9* *9* *4* *4* *4*
  • dejw

    filmografie neni divna !, ty filmy z roku 2010 se nenataceji v roce 2010 jsou natacene treba 2 roky predem, ale vydani filmu je v roce 2010, tudiz mohla hrat v postradatelni !, *3*
  • jáá

    lidi myslete si co chcete já si myslím že za svoji smrt nemohla měla jsem jí rada byla užasná byla nejlepší vy se tu hadejte jak chcete ona vas vidí a ona se vám pomstí ona to ví co tu o ní píšete ! nejlepší její fim neříkej ani slovo to bylo nejlepší a vy se stydte za to co tu píšete ! chudinka :'( *8*
  • :(

    byla to moje nej herečka ona si to nezaslouzila *9*
  • Brittany

    asi přad 5. dnama sem viděla film Neříkej ani slovo..kde Brittany hrála..film byl skvělej a ona taky..moc sem ji neznala..tak sem si ji dnes vyhledala na osobnostech a jak sem uviděla že je mrtvá..dost mě to šokovala..byla to skvělá herečka,bude mi chybět *9* *9*
    • Re: Brittany

      já se taky dneska,7. 7. 2010 když sem hledala její filmy, pče teĎ byly holky z lepší společnosti, dozvěděla že je mrtvá.. a docela mě to dostalo.. dyk to není možný :((
  • Odpocivej v pokoji

    Co jsem ji poprve videla hrozne me zaujala...Byla jedinecna,tak usmevava,plna zivota..nemuzu uverit ze odesla...brittany odpocivej v pokoji
  • puspuspusinka

    Umřela nééé !!!

    Já jí milowala měla sem jí fakt ráda dokonce i její filmy byly fakticky úžasný to nemůže bejt pravda jak mohla UMŘÍT !!! byla tk talentovaná, žádaná, krásná, úspěšná, úžasná, suprová, a kouzelná v životě bych neřekla že by mohla umřít byla jedinečná a hróóózně roztomilá !!!! :( TO NENÍ PRAVDA NEMOHLA UMŘÍT DYŤ BYLA TK MLADÁ A ÚŽASNÁ TO NÉÉÉÉÉ JÁ FAKT ZAČALA HROZNĚ KŘIČET A BYLA SEM JAK V MDLOBÁCH BYLA TK DOKONALÁ NEMOHLA UMŘÍT TO PROSTĚ NEMOHLA TO NÉÉÉ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *8* *8* *8* *8* *9* !!!!! :( TO JE TO NEJHORŠÍ CO SE MI NA VÁNOCE MUSELO STÁT JÁ TO AS NEPŘEŽIJU !!! :( NEWĚŘÍM ŽE TO BYLA ZÁSTAWA JÁ SI MYSLÍM ŽE JÍ NĚKDO OTRÁWIL LIDI SOU PŘECE KRUTÝ NEMOHLA MI UMŘÍT SAMA OD SEBE !!!!!!! *9* JE TO FAKTICKY HROZNĚ DĚSNÝ A TEĎ NA JEJÍ POČEST ZKOUKÁVÁM MILIONKRÁT LÍBÁNKY A OSTATNÍ JEJÍ SUPR FILMÍKY !!!!! *9*
  • parket..a

    šok

    viděla sem jí v několika filmech a fakt se mi líbila, začala jsem jí fandit...včera jsem si přečetla, že zemřela, byl to pro mě fakt šok, nic jí snad nebylo ne? a tak mladá byla *7*
  • Pi--lUlkA

    Chybíš mi hr0zně m0c...Byla si skvělá herečka....Budeme na tebe vzp0mínat....Nikdy nezap0menem...Pr0č ty...=(.... *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit