Přejít na výpis diskuzí

Brittany Murphy

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • <3

    je úžasná *14* doufám že si ještě zahraje v hodně filmech *14*
    • Re: <3

      ses blba? id umrela !uz si nikde nezahraje!
      *1* *1* *1*
    • Re: <3

      trapná připomínka - rok po její smrti
    • vcelkab

      Re: <3

      Tak to asi těžko když...už tu bohužel není.
  • lakdfl

    hej to nechapu? .. jak může hrát v postradatelní, když umřela?
  • xD

    ale ne! ta ubohá píča zhebla!! stejně nikomu nebude chybět *1*
    • Re: xD

      takovym curakum jak ses ty chybet nemuze,ty ses obycejny šutr ktery nema zadne city,chcipaku zdechni sam
    • Re: xD

      Dej mi vědět až chcípneš... Napišu ti na náhrobek pěknej epitaf o tom kdo je tu píča a komu budeš chybět.
    • katulinka7

      Re: xD

      De*bile zku***nej!!!!! Doufám že tě bude strašit a něco ti udělá!!!
    • Re: xD

      ty si mi ale kus piči na tyči... sem psát takový hovadiny... *13*
    • Re: xD

      a ty by si někomu chyběl, kreténe???
    • Re: xD

      Ty jsi ale kretén,opravdu...!!!
    • :(

      byla úžasná.... *4* ale ta filmografie je nejaka divna, ne ? *7*
  • kamen2443

    je ji skoda :'-(

    je ji skoda byla krasna holka a skvela herecka :-( klid jeji dusi *9*
  • werma

    vole

    hele jako i kdyby se podrezala predavkovala proste cokoliv jako videla sem ji v par filmech byla to vyborna herecka ale to je upe jedno proste kdyz umre clovek tak jako si z toho nebudu delat prdel a uz vubec tomu dotycnymu nebudu bnejak nadavat ne!!!! a urcite nekomu chybi rodine a pratelum a kdyby neco kdyz se nekdo predavkuje heroinem je to srdecni zachvat debile XxX *10* *10* *10* *10* *16* *7* *7*
  • wow!

    byla to dobrá herečka...škoda že chcipla... libila se mi zvlast ve libankach a v holky z lepsi spolecnosti
    • Ty debile,až jednou chcípneš ty, možná si oddychnem...
    • Re: wow!

      ach jo. kdybych ji mohla vidět aspon jednou. třeba i ve snu. chci si s ni popovidat. treba bych konecne zistila jake to je umrit. nevim co se stane az umru. nevim kde budu. proziju to nejak? budu mit druhy zivot? kdybych se s ni potkala ve snu tak bych se ji na všechno zeptala...ale ona uz neni a myslim ze ji ve snu asi nepotkam. takze budu cekat az zestarnu a umru. pak se konecne dozvim jake to je a jesi budu mit druhy zivot.
    • Re: wow!

      at je ted kde chce urcite na ni vsichni mysli jeji rodina kamaradi fanoušci a já...umrela protoze o tom rozhodl osud...nebyt osudu mozna by este zila...chudak ...at je ji zeme lehka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit