Přejít na výpis diskuzí

Brittany Murphy

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :(:(:(

    newim co na to rict sice jsem ji videl jen v televizi ale musim na ni porad myslet ...miluju te!
  • Upřela ? :( to jsem nevěděla byla skvěla herečka :( hrajou Holky z lepší společnosti taky mi je do breku když to vidím :(( a vlasně si uvědomín že Britt bezi náma ...... už není :((
  • sabii
    Zrovna dávaji v televizi Holky z lepší společnosti. A je mi uplně do breku když si vzpomenu, že Britt už tu takovou dobu není. Miluju film Láska a jiné pohromy !!
  • Ja to vubec nevedela ale perfektni a skvela a karasna to tedy byla,i Mek Raienova (OMLOUVAM SE ZA PISMO) ji je dost podobna i tu mam stejne rada :D
  • To není možnýýý:-(((

    Úplně mě to šokovalo. Byla to skvělá herečka. Nemůžu se z toho vzpamatovat!!! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • :(((((((((((((((((((

    Ach jo,byla jsi super herečka jedna z mých nejoblíbenějších,mej se tam nahoře moc hezky *9* *9* *9* *9* *9* *14*
  • :(

    *9* je to opravdu neuvěřitlený a je mi to moc líto.. bylo to skvělá herečka,zpěvačka .. R.I.P .. *9*
  • allmichaeljackson

    RIP!

    Nechce se mi tomu vůbec veřit! Je to katastrofa! Odpočívej v pokoji Britt!
  • zuzanka666

    Britt

    Navždy žije ten kdo zůstává v našich srdcí.
  • R.I.P

    TO NENÍ MOŽNÉ. Když jsem šla odpoledne k počítači zapla jsem ho a na titulní straně seznamu jsem objevila: Brittany Murphy zemřela.. COŽE? VŽDYŤ BYLA TAK MLADÁ A NADANÁ.. MĚLA JSEM SLZY V OČÍCH DIC JSEM NEZAČLA JEČET.. CHOVALA JSEM SE JAKO MALÝ DÍTĚ S NIKÝM JSEM NEMLUVILA.. Rest in peace R.I.P *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit