Přejít na výpis diskuzí

Bruce Willis

OSOBNOST 31.12.2006 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cindy53

    Bruce Willis

    Bruce Willis je můj nejoblíbenější herec.Už od svých asi 5 let sem si ho zamilovala ve filmu Armageddon a s tím mám také spojenou písen od Aerosmith I don't want miss a thing.Tato písnička je nádherná a k tomu filmu se nesmírně hodí!!!!!!Bruce willis je prostě špičkový herec a nedovedu si představit pořádný akční film bez jeho obsazení.Je to osobnost,která se nenechala stáhnout médíí,penězmi ani nějakými prasečinkami.Samozřejmně neznám povahu tohoto úžasného herce,ale něco mi říká,že i přes milionová konta je to velmi hodný,citlivý a správný člověk.A takový se prostě ve světě peněz těžko hledá......
  • Bruce na Santorini ?

    Ahoj, neví někdo zda nyní Bruce pobíval v Řecku , či na ostrově řeckém ostrově Santorini ? Byli jsme tam totiž na dovolené a pravěpodobně jsme jej tam viděli spolu s ochrankou (dva muži- jeden černoch ajeden běloch, nebo to byli nějací spolupracovníci). Možná tam v Řecku něco točí. Nevíte co? V úryvku jeho řeči zaznělo něco o hraní na piáno a že má rád americké unoversity. Hraje na piáno ? Prosím podá mi někdo bližší info na můj mail ? Díky. Libor *5*
  • ken

    smtonostna past 4 ZADARMO!!!

    Ahoj, tak jestli jste jeste nevideli smrtonostnou past4 a nebo si ji chce stahnout ZADARMo, tak muzete tady!!!

    http://www.iskladka.cz/d ownload.php?file=1214859081_smp4.av i

    Staci to jen skopirovat a vlozit do adresy! Pote se objevi iskladka.cz, pod kterou bude napsano:stahovani bude zahajeno za 10sekund. Pockate a pote uz jen vyskoci okno a vy date ulozit. Neni na tom nic tezkeho:-)
  • BRUCE WILLIS

    V Smrtonosnej Pasci 4-Die Hard 4 je najlepší je to sympaťák a dobrý herec. *4*
  • die hard

    Jo tohle je pecka týpek,je fakt luxusní a ty filmy snim jako třeba Die hard,no co dodat prostě luxus,užasnej herec!!!
  • Happy Birthday

    Dnes má Bruce Willis narozeniny.Je mu už 53 let.Chci mu popřát Všechno nejlepší.Dobrej je v akčních filmech jako třeba Smrtonostná past.
  • sexy

    bruce je velice pritazlivi muz a velmi sexy!!!!!!!! *14*
  • my idol

    velmi ta mám rád Bruse-ko *14*
  • Super herec

    Bruce je fakt skvělí!!! *1* Víte o tom že se narodil v Německu. Chtěla bych ho někdy potkat!! *14*
  • :o)

    No jo no božský Bruce!!! *14* Získal si tolik fanoušků, že by mu je mohli závidět přední herci, ke kterým on určitě patří!!! Jeho nadhled a vtip okouzlili snad každého, kdo ho viděl snad i v jediném filmu!!! Tak do toho Bruci!!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit