Přejít na výpis diskuzí

Bruce Willis

OSOBNOST 31.12.2006 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *

    Já ho naprosto zbožňuju už od mala, je mi 17. Je super, nejlepší herec, s největším charizma a vůbec vyzařuje takovou jistotu a vyrovnanost, že ho mám skoro tak ráda, jak vlastního tátu. Nejlepší! *14*
  • Bruce Willis -Email

    Je to opravdu super herec a fajn chlap při návštěvě Prahy jsem mu dělal asistenta a dodnes si posíláme email zprávy ,pracuji na Barandově a během tohoto léta přijede opět natáčet do Čech .
    • gunny

      Re: Bruce Willis -Email

      Mohla bych se zeptat kdy přesně to bude
      ???????
    • Re: Bruce Willis -Email

      Som z Banskej Bystrice, Slovensko. *16.03.1944. Mam zaujem o jeho fotokartu s autogramom. Slo by to zohnat? Dakujem a srdecne pozdravujem, Marta B. *3* *4* *4*
    • Re: Bruce Willis -Email

      Mohl bys mi prosím dát jeho email*7* chtěla bych mu napsat!!! *14*
      • Re: Re: Bruce Willis -Email

        Proč chceš adresu když je tam na něj kontakt?napiš mu.Bruce mám moc ráda,ale nevěřím,že by si jen tak s někým dopisoval.taky sem můžu napsat,že mi píše každý den a jsem sním v kontaktu-uvěříš tomu???
    • Re: Bruce Willis -Email

      Ty se máš *14* já kdybych ho viděla tak asi padnu *14* a o čem si tak asi píšete?Jestli to může teda vědět *4* Tady má někdo štěstí *3*
  • Top guy

    Bruce Willis je vynikající herec a navíc je to jeden z mála skutečných chlapů,kteří se v současném filmovém šoubyznysu pohybují.Die Hard,Poslední skaut,Pulp Fiction,tři nejlepší role,v jakých jsem ho viděl hrát,veliký RESPEKT k němu ....
  • Bruce

    Bruce Willis je nádherný a velmi nadaný herec. A sexy muž..
  • Cim viac starne, tym je lepsi... Pre mna je to jeden z klasickych akcnych hercov popri A. Schwarzeneggerovi, S. Stallonem a S. Seagalovi. Spickovy chlap. Akurat ma strasne sere, ze som este nevidel Die Hard 1,2 a 3. Nikto z kamaratov to nema a VHS-ky su zozute a na hovno.
  • Hláška

    Neví někdo co Bruce myslel hláškou ve smrtonosné pasti 3 "UPIA šmejde!" ???
  • *4*
  • Jo Bruce... Je jako víno- čím starší tím lepší *14* *1* *14*
  • jsi upe nejlepší upe tě miluju je ti 50 a vypadáš na 20........... *14*
  • No...

    Samozřejmě bych sem mohla písnout něco jako "je taaak skvělej-prostě bůh"...ale nejsem jeho fanynka-jako vy všechny *13* Takže, aby jste se mohly závistí-co já vím- poprat mezi sebou... Miluje mě! Čekáme spolu dítě *4* No a tak vám aspon slíbím, že nějaky ty vzkazíky klidně vyřídím... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit