Přejít na výpis diskuzí

Bruce Willis

OSOBNOST 31.12.2006 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To že ho milujete je skvělý.Je to ten nej chlap na světě. Sexy tělo, hlas a ty oči.Navíc mě nikdy nesklamal.Miluju ho!!!
  • Hello!!!!

    Bruce Willis is very good and has got sexappeal. I love him and he is my!!!!!! Do you understand me?
  • herec

    Škoda,že je už tak starý už asi od něj toho moc čekat nebudem a bude mi na světě něco chybět až skončí s herectvím,ale aspoň že jsou videa.
  • herec

    On je herec který je známy,ale proč?Třeba proto jak hrál ty smrtonostné pasti no to je prostě úžasné.Třeba ve trojce celý zmáčený od krve,ale musel to dotáhnout do konce no jo někdo řekne měl to ve scénaři,ale tak jak on hrál filmy by to nikdo jiný nezahrál.On je normální člověk,ale ne jak nějací,ale on je opravdu normální a já mu opravdu celou úctou děkuju,že hraje tak filmy prostě celou mou úctou mu děkuji!!!!
  • jeste neco

    jo ale nake fotky nejsou jen z roku 2005 !! ;):D
  • miluju ho

    je proste uzasnej fesak !! miluju ho !! prave davam fotky do brucovo fotogalerie tak se za par dni mrknete az to administrator schvali !! ty fota jsou z 1-19. brezna 2005 takze nejsou stary a bruce je na nich uzasny !!
  • Bruce

    Bruce je fakt uzasnej herec.Je sexy a ma hezkej zadek.:)
  • super wallpapes

    Nevím jak vy, ale já se jdu odreagovat na http://wallpapers.webprovas.com Byli jste už tam? To se mobily nažerou!!!!!!
  • božský bruce

    Bruce patří k mým nejoblíbenější hercům. Přímo miluju jeho Smrtonosnou past, Armagedon, Šestý smysl a tak dále. Možná není už nejmladší, ale frajer je to pořád. Jasně, pro mě, které je 14, je to starý chlap, ale i tak má dar od Boha! Je skvělej!!!
  • Myslim si,že by stál za hřích je to frajer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit