Přejít na výpis diskuzí

Bruce Willis

OSOBNOST 31.12.2006 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sbírám jeho filmy.Třeba filmy jako Vyvolený,Šestý smysl,12 opic a další jsou vážně dobré.
  • Jinak Willise moc nemusím
  • Smrtonosná past 1-5 je good!!!!!!! *5*
  • Nejlepsí filmy s Brucem Willisem jsou podle me Poslední Skaut a este Smrtonosná Past 1 - 5
  • S hereckou kariérou Bruce Willise to jde uz dole vodou.Filmy Red 1,2 byli nic moc filmy,kraviny a este napríklad Expendables 1 a 2 tam sa mihol len málo,zriedka
  • Je to proste pan herec Bruce Willis
  • Bruce Willis je very good herec
  • Nejlepsí herci akcních filmu jsou : Bruce Willis,Sylvester Stallone a Arnold Schwarzenegger
  • Nejvíc se mi líbil Bruce Willis a je nejlepsí ve filmech : Smrtonosná Past 1,2,4 a objevil se i v seriálu Prátelé,tam byl taky dobrej
  • Nemusím ho fakt Bruce Willise,filmy kde hraje jsou podle mne kraviny.Moc velkého frajera zo seba robí ve filmech
  • Bruce Willis je skvelý herec *4* *3*
  • Ani já moc Bruce Willise nemusím,líbil se mi jedine ve Smrtonosné pasti 4,ale jinak nikde
  • Nemusím ho
  • Skvělý herec,líbil se mi jeho výkon ve filmech jako Vyvolený,5 Element a třeba ještě Smrtonosná past 4.Film Vyvolený je dokonce vynikající!
  • Všechno nejlepší přeju Bruce Willis je skvelý a výborný herec
  • Happy birthday Bruce Willis!! *4* *1*
  • neo_ap
    Všechno nejlepší tomuto „důchodci“. A klobouk dolů před jeho filmy. Past 5, se povedla. Skvělé, jen tak dál.
  • Arma
    Bruce Willis je pán...ako muž,manžel,herec,otec...charizma a zároven kúsok drsnosti a k tomu velmi dobrý otec...robí to z neho ,,,výnimočného človeka,,,tiež je doležité mat aj srdce na tom správnom mieste *14*a on ho má *4*
  • Diwa Swina Bruce Willis chcípnul ve filmu Armagedon a Šakal
  • Nemusíš ho? Ale já ho Bruce Willise moc uznávám je to výbornej a pan herec,tak si to nech pro sebe ty Uprchlice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit