Přejít na výpis diskuzí

Bud Spencer

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ladyvampire

    Happy birthday

    všechno nejlepší k narozeninám!
  • akcept

    Bud je super

    Všechno nej. Škoda, že nikdo neví, kolik máš na kontě filmů, protože je nikdo nezapsal.
    • Re: Bud je super

      se podiv na IMDB.COM
  • hilaryduff1997

    narozeniny

    mu už je 80 ? já myslela že je mu tak 60 ale přesto všechno nejlepší
    • chelsea22

      Re: narozeniny

      Vše nej! A ty seš tak blbá to vážně nemá obdoby! *15*
      • Re: Re: narozeniny

        blbá seš ty
  • Bud spencer

    Bud Spencer je výborný herec tak též je ho parťák Terence Hill májí oba dva suprový filmy škoda že jim je tolik a netočejí dál *9* *9* *9*
  • Bud Spencer

    Carlo Pedersoli je vemi dobrz herec take filmi ake on zahral take nik nezahral a ani nezahraje ale narodky má 31.10 a nie 21
    • Re: Bud Spencer

      pravda ale je ze se narodil opravdu 21.10 1929.dukaz na youtube.com Bud Spencer Documentumfilm.Tam je videt jeho obcanka a rodne jmeno Carlo Pedersoli a to je nejverohodnejsi nez se vsude pise
  • Happy Birthday

    Dnes je Budu Spencerovi 79 let.Je to dlouhá doba.Přeju mu,aby byl zdraví.Tak Happy Birthday,Bud!!
    • scorpik

      Re: Happy Birthday

      I když mu je 79let tak pořád je nejlepší herec kterého znám no a taky jeho společník Terence Hill *4*
  • Bud Spencer

    Najlepsie filmy su SUDA A LICHA, JESTLI SE ROZZLOBIME..., DVA MACHRI MEZI NEBEM..., DVA VYTECNICI, PRAVA A LEVA RUKA DABLA... JDI NA TO, DVOJNICI
    • scorpik

      Re: Bud Spencer

      To co jsi vyjmenoval hrál s Terencem Hillem ale pak sám hrál i v dalších filmech , který měl další díly pokud si vpomínáte na policajta, který se s ničím nemazlí a jde do toho se svoji zbraní pravou rukou *4*
  • Legenda

    Bud Spencer je filmová legenda,ztvárnil celou řadu rolí.Nejvíce se mi líbí ty,které ztvárnil po boku s přítelem Terencem Hillem.Líbí se mi například komedie Hroši v Africe či Šimon a Matouš.
    • Re: Legenda

      tam ale hraje někdo jiný :o) *15*
    • Re: Legenda

      Šimona a Matouše nehrál Spencer s Hillem
      • Re: Re: Legenda

        No Tak kdo je tedy podle tebe hrál?
        • siky25

          Re: Re: Re: Legenda

          To snad ví už každej, že Šimona hrál Paul L. Smith a Matouše Michael Coby... byla to parodie na Spencera s Hillem! Hráli ještě v několika filmech.
      • Re: Re: Legenda

        Mýlíš se v komedii Šimon a Matouš jedou na Rivieru hrál Bud Spencer Šimona a Terenc Hill Matouše.Možná jsem zadal nepřesný údaj.Taky přeju vše nejlepší...
      • Re: Re: Legenda

        Ani tak nevypadali :-D to je teda vůl :-D
  • Kontakt

    Ahoj, sháním kontakt nebo e-mail na Buda Spencera. Nevíte, kde by se dal sehnat? Díky.
  • Filmy

    Ahojky, nemáte někdo nějaký filmy s Hillem a Spencerem?? Pár jich mám a scháním další. Předem díky za nabídky :-) *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit