Přejít na výpis diskuzí

Cara Delevingne

OSOBNOST 25.4.2013 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já osobně mám Caru moc ráda a neřeším to co o ní píšou v nějakém Bravíčku. A to, že má hustější obočí ji dělá vyjimečnou a náhodou jí to sluší. Podle mě je jedna z nejkrásnějších modelek na světě.
  • ty jsi hrozný/á
  • Tvle BRAVO?..kolik vam je 10? :D To už teda chapu že ji takhle uražite když ani nemate vyvinuty mozek ještě...At si miluje a šu*a koho chce jeji vec..a at si na oboči ani nešahne to ji dela originalní a krasnou ;)
  • Upřímně? Caru miluju. Je to můj největší vzor a jen díky ní jsem začala pořádně cvičit.
    Nechápu, jak tady můžete psát něco, co se psalo v Bravu. Od kdy píšou v Bravu pravdu, proboha? To je k tomu asi vše.
    Víte, to její obočí se mi líbí. Je úžasné. A pořád lepší, než zcela vytrhané a jen namalované. Jak už tady pár lidí psalo - to obočí jí dělá výjmečnou. Díky němu vyčnívá z té dlouhé řady 'dalších' modelek.
    Určitě nevypadá jako chlap převlečený za ženu.. -_-
    A orientace? To je snad její věc..
    ~ Je to p*ča, k*áva etc..? ..A vůbec tedy.., viděli jste někdy nějaká interviews, Victoria's Secret Fashion Shows, a jiné videa? I kdyby totiž vypadala jakkoliv.. Je mi sympatická, a to nejen zevnějškem:)
    Takže si to prosím první rozmyslete, než začnete někoho bezdůvodně hejtovat.. Bye. xx
  • Já Caru ráda nemám ale nic proti ní nemám..akorát to že využívá celebrity pro svoji SLÁVU!! :(
  • taky ji nemusím v BRAVU je psané že využívá celebrity např.: Rihannu a Ritu Oru za BFF ale furt je podvádí a střídá a je s nima jen BFF aby mohla být furt slavná!!! *16* *16* *16*
    • jo a taky se tak chová a je le-ba
      • je bi kdyby jsi nevedel/a:-)a vadi ti to snad ?
  • Tohle že je modelka???? když sem vzala Bravo do školy kluci se tam dívaly na úchylárny...až narazily ne plakát s tohle "holkou" a hned všichni začali říkat ,,to je chlap převlečenej za babu'' bez urážky, ale ona fakt vypadá jako chlap!! :-p
    Ale nejde jen o vzhled I to chování, stejně jak Miley Cyrus, kdyby každou chvilku nevyplazovala jazyk, tak by se o ni skoro nikdo nezajímal...
    A ještě k tomu vzhledu...každá ženská by mohla bejt modelka, když je hubená
    ale ten xcht...:/ Upřímně řečeno, mohla by vypadat hezky, hustší obočí jí sluší, ale ne tolik jak má-to je hrůza...
    A klidně by mohla bejt jako např. Kate Moss-jen kdyby něco udělala se svým vzhledem chováním...
    • Přesně, be i možná horsi než Miley.
    • Jn ma hrozny oboci
    • Ty prosim tě..! "Kluci se dívalI a narazilI" nemůžeš napsat s tvrdým Y!!!!!!!!! *8* *7* *9* *13* *10* *10*
    • Ona nevypadá jako chlap, ale má takové... řekněme houževnaté obočí... A myslím, že právě díky tomu si jí lidé pamatují. Ano, možná to obočí jí to trochu kazí na druhou stranu bez něj by to byla jenom další holka, která by se pohybovala mezi ostatníma a nijak by nevynikala... v dnešní době, kdy se každá druhá chce živit modelingem je těžký vyčnívat, a Cara vyčnívá právě díky tomu obočí, který z ní možná dělá dojem, že vypadá jako chlap...
    • Tak se uklidníme... Hele nechci být hnusná, ale Cara je jedna z nejkrásnějších modelek světa, nebojí se ukázat svojí orientaci, je krásná a v žádném případě není 'chlap, převlečený za babu'. Není to nic proti tobě, tvůj názor na ní respektuji, ale jenom se nad tím ještě zamysli, podívej se na nějaké videa s ní a zjistíš, že je opravdu úchvatná. To je asi všechno, měj se a KEEP CALM AND LOVE CARA DELEVIGNE! <3 *14* *14* *14*
      • No tak je baba převlečená za chlapa...chtěla by bejt Sandová dneška, ale to by musela mít pro něco nadání - tahle má nadání jenom pro chlast drogy a šukání, to je celý. Blbka.
      • love007
        Já nemám nic proti její orientaci-to je úplně v pořádku a rozhodně si nemyslím že je to on(a)! Někdy vypadá hezky a někdy zase hrozně, ale kdo taky ne?? A psala jsem jen to, že by mohla vypadat hezky pořád...
        Není zase tak hrozná...Na Instagramu má celkem dobrý videa i fotky...
        Postupně na ní názor měním...ještě před přečtením tvého komentu ;-)
        *3* *4*
  • Dneska jsem četla, že Cara chodí s Michelle Rodriguez - je to oficiální prohlášení. Takže minimálně bi bude. Rita Ora žádné prohlášení o své homosexuální nebo bi orientaci zatím nikde nezveřejnila.
  • Tak jsme tady nedávno probírali, jestli je Cara na holky. Dneska máme odpověď, je na holky. Oficiálně randí s Michelle Rodriguez a obě jsou prý náramně spokojené. To ovšem neznamená, že se za měsíc nemůžeme dočkat informace, že začala chodit s někým z pánské poloviny lidstva. Být bisex je in. Možná si časem pořídí i nějaké to potomstvo - je ještě mladá, tak snad jí to profetovaný tělíčko poslouží i ve chvíli, až jednou bude chtít rodinu.
  • love007
    nemám nic proti bisexuálům-příjde mi to naprosto normální-ale nemusím ji...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit