Přejít na výpis diskuzí

Cara Delevingne

OSOBNOST 25.4.2013 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připadá mi jako nějakej transvestita. Jestli tohle má bejt dnešní symbol krásy, tak pak se máme v budoucnosti na co těšit. Že by příště nastoupil rovnou Frankenstein?
    • Drž tlamu buzno *1* abys náhodou nebyl transvestita ty :DDDDD
  • A můj tip je Tereza Maxová :o)))
  • Jsem tady náhodou a máte tu docela legraci. Co všechno může být zásadní :o))) Rozkoukal jsem se a přihodím taky svůj názor, ať máte materiál. Hlásím se ke straně, která vidí chlapa. Dodávám, že nechápu, proč by měl můj názor snad někomu ublížit...seznamte se s Čtyřmi dohodami - jedna zní neberte si nic osobně. S mým názorem můžete souhlasit nebo nesouhlasit, to je celý. Lidé jsou všude stejní, takže obdobné názory si oslovovaná může přečíst ve své rodné angličtině. A myslím si, že jí jsou ukradený.
  • Á...můj zrak ještě jednou zabloudil a Terry je kočička...omlouvám se za nepozornost.
  • Milá 15-letá kočičko nebo kocourku Terry - z toho příspěvku není pohlaví zřetelné, na to "větší vychování" máš dost zajímavé poslední slovo. Celý příspěvek má charakter překotného vyjadřování čtyřletého dítěte; a ty hrubky...méně brouzdej po netu a víc čti. Pro začátek doporučuji Harryho Pottera, to by Tě mohlo bavit. No nic milé zakoukané mládě, ať už Ti z toho polochlapa vhlne nebo se topoří, já si za svým názorem stojím a právě tady si ho báječně užívám.
    • Sama jsi polochlap a to co jsi tady NAPSAL není názor, ale výplod nemocné mysli:D stáhni se do bažin :DDDD haháááá chudinko:*
    • umm,14?!,tak to asi ne. Ikdyž píšu hrubky,vím že to mám v hlavě v pořádku víc než vy/ty,protože si nehledám na internetu hvězdy co nemám ráda a nepíšu o nich nic hnusného,protože jsem vychovaná narozdíl od někoho...
      • a mimochodem,já nejsem ta,která odepsala téměř hned po mém komentáři, což je důkaz,že spíš vy brouzdáte po ''netu'' (oslovení internetu 50-nic) a pokud vím,neznáte mě,takže nemůžete vědět,jestly čtu/nečtu atd..
  • Paneboooože,vy jste vážně trapný, chápu že nějaká 50tnice,nebo kolik ti/vám je,tak se vám asi její styl nelíbí,ale člověk by čekal,že budete mít kouska rozumu a necpat to sem, mě je 15 a mám větší vychování než vy,tohle bych o nikom nikdy nenapsala,protože každý člověk má fanoušky a těm to ublíží a ještě víc té dotičné osobě(ikdyž si to nikdy nemůže přečíst kvůly jazykové odlišnosti). a mimochodem,Cara ani náhodou nevypadá jako chlap, když anonymě posuzujete druhého,přiložte svojí fotku prosím,protože bych řekla že toto je jenom vybíjení komplexu z přicha,hnusu odlesku v zrcadle,podbradku nebo spousta dalších nechutností co máte na sobě,myslete prosím mozkem(pokud nějaký vůbec máte) a ne prdelí.
  • Moje dcera je z ní úplně vedle, snažim se pochopit. Nedaří se. Má tady někdo přehled jestli je to blondýna co si barví to příšerný obočí, bruneta co si odbarvuje vlasy nebo genetickej zma (e) tek?
  • Vážení přispěvovatelé, často se vám líbí jak se Cara obléká...co takhle popřemýšlet než něco napíšu?! Co Cara dělá...mo
    delku -tudíž si oděv nevybíra, ale celý styl je jí přidělován. Takže drazí pro přesnost - vám se nelíbí jak se obléká Cara, ale líbí se tvorba určitého návrháře a agentury, kerým dáma slouží jako ramínko. Mimochodem moc výrazné ramínko, dnes je trend modelek, které jde proměnit na přání zákazníka o ona vypadá pořád stejně...takže kariéra asi nebude dlouhá. Ana závěr...když si něco obleče mimo práci -děěěsss!!!
  • Slečna Cara je tak trochu odlišná od "standardních modelek"...ale při pohledu na všechny snímky se nemohu zbavit dojmu, že je ještě poněkud odlišnější - není na ní totiž nic ženského, fluiduje jako chlap. Ať je jakkoli upravená a nalíčená vypadá jako transka a na civilním snímku, který jsem nedávno viděla bych bez popisku identifikovala rockera mužského pohlaví. Očekávám, že může dojít k "senzačnímu odhalení", že jistá světová modelka má ve skutečnosti pod sukní pánskou výbavu.
    • Tak to by mě zajímalo jak vypadáš ty :D Pravděpodobně jsi hnusná zakomplexovaná blbka, která v životě nic nedokázala, maximálně jenom sedět u počítače že?.. :) *12* Beztak sama vypadáš jak chlap:D:D *15*
  • Mi se náhodou líbí *12* *11* *16* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit