Přejít na výpis diskuzí

Cara Delevingne

OSOBNOST 25.4.2013 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • love007
    příjde mi trapná...:P
  • Ziall
    proč nemá ve vztazích Harryho?
    • Jakýho Harryho? *4* *2*
  • je nádherná a ted nová profilovka je suprová *3*
  • Mně se osobně Cara líbí..prostě tím obočím je..je taková jiná prostě okamžitě si jí všimnete a to se mi líbí:) Každý má na ní jiný názor,ale tohle je můj. Ale někteří by jste mohli zkrotit vaše slovníky..taky by vám nebylo hezký kdyby o vás někdo psal, že jste chlap a podobně, ale jasně je to váš názor:) Nikdo přeci není dokonalý
  • Všetci tu riešite ako vyzerá...mne sa páči :3
    ale aj ma niečo iné zaujíma ako tie vaše reči......ona chodila s Rita Ora? nechcem byť neslušná..ale nenastala nejaká chyba? viem...niekde ževraj priznala že je bisexuálka :) ale neviem o tom, že by to aj niekde písali ...a Rita? Ona je tiež bisexuálka....? No..ked niekto vie o čom rozprávam a číta si to tak odpíšte....fakt ma to zaujíma a Cara je môj veľký vzor :)
    Ďakujem :)
    • Všude jsem četla, že jsou to blízké kamarádky a spolupodnikatelky. Že by si to spolu rozdávaly jsem ale nezaznamenala..
      i když dneska je být bisex in...
  • děláte si srandu že je tohle modelka ??? vždyt je to chlap z velkým CH.ona je děsně zmalovaná viděli ste ji bez makeupu.podívejte se na google myslím že s tunou makeup může být každá holka modelka když je štíhla . *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
    • ???kebyže si pozreš viac jej fotiek tak vidíš že hocikedy je nenamalovaná a kludne sa tak aj odfotí, na googli sa ti zrejme najviac objavujú fotky z nejakých kampaní kde samozrejme je namalovaná ale o tom predsa nemôže rozhodovať ;)
    • reagovat Modelka????


      jako co si to dovoluješ!? ty p**o! jsi chlap a smrdíš!

      on je úžasná a dokonalá, ale ty jsi zrůda, když jí tohle píšeš!
    • ty jseš taky chlap, vždyť je suprová.
  • Mám tady vzkaz pro uživatele "terry": děkuji za Tvoji účast v mém průzkumu na síti...jelikož tady všichni píšeme anonymně tak Ti doufám nevadí citace Tvých reakcí v mé práci. Pro upřesnění - o slečnu Caru tady neběží, dostala jsem její jméno přiděleno. Jen by ses asi měla zamyslet nad tím, jak Tvými texty prostupují padesátnice...máš s nimi nějské problémy? Teda jestli mě můj sociologický nos neklame a jsi vážně ta, za kterou se prohlašuješ. Ale to už se dostávám do jiné oblasti síťových průzkumú, než mě momentálně zajímá.23N
  • Musím se smát když v profilu čtu herečka. Jistě každý nějak začínal a prý není malých rolí, ale do herečky má slečna Cara zatím hodně daleko. Ona tahle adaptace Anny Kareniny vlastně není moc povedená, tak už je jedno kdo tam sbíral zkušenosti. Ale herečka to vážně ne :o))) A co zpěvačka, už jste někdo něco slyšel? To by mě docela zajímalo. Radši by se měla vrhnout na studia, aby se měla jak živit, i když v rámci dědictví na tom bude asi docela dobře. Neříkám, že modelka rovnà se blbka, ale v tomhle případě si moc jistá nejsem. Kamarád přivezl anglický bulvár, kde psali, že ty její grimasy jsou jen z nouze cnost, prý to začalo tak, že jí vyfotili dost sjetou a pak se to urovnávalo jako že to bylo naschvál. A od té doby jsou na světě škleby pro podporu pravdivosti. Bulvár je bulvár, ale...
    • http://www.youtube.com/watch?v=dNmpoj2Izwc tady zpívá
    • Ale ale, z tvýho komentáře úplně čiší závist *15* Co jsi dokázala ty? *15* Houby z voctem že? :)
  • Co to tady blijete za nesmysly? Jaká krásná vzácná a podobný pitomosti. Je to normální protekční spratek. Jo a vim co řikám, protože jsem pracovala pro její skvělou rodinku. Banda anglickej nafoukanejch prázdnejch bublin, všichni do jednoho. Víc jsem si vážila jejich filipínskejch pokojskej než těch prázdnej pokrytců. A ta vaše opěvovaná mladá lady je napůl fetka a napůl hysterka, teda aspoň v soukromí. Prej charismatická, jo když to nestihla do koupelny bylo to fakt charismatický. No užívejte si ty svoje bláboly podle fotek a promo blbin.
    • dobře, pardon, neukamenujte mě, prosím.. chtěla jsem ji jen nějak pozdvihnout, když už tady má samé nenávistné vzkazy. hlavně šlo o to, že ji pár lidí v mém okolí zná (a já vlastně trochu taky) a nezdála se mi být tak špatná, jak všichni říkají. avšak podle toho, co říkáš, mi už tak skvělá nepřipadá..
  • kdyby nebyla hezká, tak by nebyla jednou z nejžádanějších modelek současnosti. když se na ní podívate bez veškerých předsudků a závisti, tak možná prozříte a uvidíte její jedinečnou a nenahraditelnou krásu, charisma a šarm. a kdyby jen to.. je neuvěřitelně vtipná a inteligentní, navíc talentovaná (je zároveň zpěvačkou a herečkou).. takoví lidi se hledají velmi těžko. jenže její originalita je pro většinu lidí nepřijatelná, jste příliš zvyklí na samé kopie představující takzvanou dokonalost. je to trochu smutné..:)
    • Vanity a jak dlouho se s ní znáš? Předpokládám, že jste spolu asi do školy nechodily...je pěkné jak tady papouškuješ reklamní hesla. Viděla jsi některý z těch filmů? Nebo slyšela demo bez studiových úprav? Obávám se, že z kinematografické kvality by Mirku Spáčilovou klepla pepka
      a zpěv je taky slabší záležitost. Nedá se popřít, že Caru procpávají všude možně - kdo a proč je otázka, může to být jen důsledek dnešní úchylné doby.
      • kdyby nebyla hezká, tak by nebyla jednou z nejžádanějších modelek současnosti. když se na ní podívate bez veškerých předsudků a závisti, tak možná prozříte a uvidíte její jedinečnou a nenahraditelnou krásu, charisma a šarm. a kdyby jen to.. je neuvěřitelně vtipná a inteligentní, navíc talentovaná (je zároveň zpěvačkou a herečkou).. takoví lidi se hledají velmi těžko. jenže její originalita je pro většinu lidí nepřijatelná, jste příliš zvyklí na samé kopie představující takzvanou dokonalost. je to trochu smutné..:)
        • tak teď jsi to skutečně vystihla, máš pravdu
          :) *3*
        • pardon :D nevím proč se to poslalo znova.. chtěla jsem napsat - :D samozřejmě ji neznám, nevím co je to za člověka, jen říkám, jak na mě působí jako celebrita. v některých věcech máš ale pravdu, a dost možné je, že procpat se chce Cara sama - využitím ostatních..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit