Přejít na výpis diskuzí

Cayce Clayton

OSOBNOST 9.11.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cayce

    nwm co vám všem je ale mě se cayce docela líbí je fakt užasne milovala sem chrise a teď miluju cayceho a líbí se mi *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • chris

    Lidi JA vam reknu ze aji kdyz jsem Cayceho jeste neslysela zpivat tak budu vzdy fandit vic CHRISOVI protoze byl, je a bude nej aji kdyby uz nezpival.. *14* *14* *14* *4* *14* *14*
    • janee25

      Re: chris

      Chris je totiž hezčí a má hezčí hlas a všechno... *3* *14* *5* *1* Máš 100% pravdu... *3*
      • Re: Re: chris

        Taky ho tak zboznujes jako ja??? *14* *14*
  • janilunka

    Cayce je super

    *4* Hele lidičky něco vám řeknu Chris byl a je hajzl věřím tomu že sem chodí hodně fanoušků US5 a taky věřím že by jste nebyli nadšení kdyby se US5 rozpadli.:-(kvůli Chrisovi se to málem stalo a ty fans co mu věřili že měl nějakej poťapanej sindrom čehosi tak ty musijou být vážně blbý jak už jste se asi dočetli tak Chris to chystal asi půl roku a tak dlouho by to tam asi nevidržel všechno už měl vyřízený s právníkem takže to projednával dlouho a vy ho ještě budete podporovat CHRIS JE HAJZLÍK A CAYCEMU BY JSTE MĚLI BÝT VDĚČNÍ MĚLI BYSTE BÝT RÁDI ŽE JSOU SPOKOJENI HLAVNĚ JAY RICHIE VINNIE A IZZY A NE AKORÁT CAYCEHO JAK UŽ JEDNOU SÁM ŘEKL RICHIE ŽE S US5 A S CAYCEM ZŮSTÁVAJÍ PO ODCHODU CHRISE JEN OPRAVDOVÉ FANS.JÁ ZŮSTÁVÁM!!!!NEVÍM JAK VI ALE MĚ JE CAYCE SIMPATICKEJ A TAKY HEZKY ZPÍVÁ A TANCUJE URČO TAKY DOBŘE JINAK BY HO NEVYBRALI TAKŽE ZŮSTAŇTE S US5 UVIDÍTE ŽE SI CAYCEHO TAKY ZAMILUJETE SICE NE DOSTA ALE TROCHU URČITĚ (JÁ TEDA MILUJU JENOM RICHIEHO)ALE TO NEŘEŠTE CAYCE JE PRODTĚ V POHODĚ A BASTA TAK ZATÍM PAPAPAAPAP *3*
    (NEMŮŽETE SOUDIT KDYŽ JSTE JEŠTĚ NESLYŠELI) *5*
  • us5-my-lovers

    Mno...

    Mno já si myslim, že zapadne, je hezkej a krásně zpívá, zdá se bejt i takovej fajn klučina *14*
    • us5

      cayce miluju te a o statní jsou taky fajn našeho 6 třída jim fandim krome jedne holky jinak všichni jsme s vámi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: us5

        VAS NIKDO NEBUDE URAZET JA VIM ZE CAYCE NEBO ONY SE VAM NELIBI TO JE KAZDŸHO VEC ŽE JO JA VAM NEBUDU ROZKAZOVAT ALE NADAVAT SE CHODIT NEMUSIŠ TY MEKINTOŠI
  • us5-my-loves

    Akce pro kluky !!

    Ahojky andílci,
    tak včera večer jsem vám psala že tubude nějaká ta akce =)..Tak a je tady..přesvědčíme kluky z US5 že je tady moc chceme.Takže co hezkýh vás napadne..to pošlete na E-MAIL:Terisek-US5-Richie@seznam.cz :)...Potom se všichni dohodneme jestli to bude všechno ve videjku nebo na transparentu. Ale kdyby to bylo na transparentu..muselo by se to všechno vytisknout a to by nešlo. Ale všichni se dohodnme.Takže posílejte nějaké výtvory s klukama,vaše a kluků upravené fotky...Ale musí nás být opraaavdu hooodně :).Kdyby nás bylo málo nemělo by tocenu .Takže můžete posílat už teeeed' dokonce ledna =) ..máte na to doost času :)..
    Kluci mají také i vlastní youtube..takže jim můžu poslat vzkaz i na myspace :)..Kdo si to dá na blog tak to bude super =)..zatím se povedla každá akce =)

    Akci pořáda TeríQ-Richie = tus5.blog.cz
  • ivva

    Cayce

    Cayce je super kluk podle nekolika videi ktere jsem videla tak bych rekla ze je vtipnej..Ja netvrdim ze Chrise nahradi ale nemusel by ho nikdo nahrazovat kdyby neodesel...!!. *8* *8* Takze Cayce je super kluk ..Mam ho rada jako vsechny cleny US5 az na Richio toho mam nejradeji.... *14* *14* *14* *14* *14*
  • ????

    Je to tu divný všude se píše že mu je 18 ale tady se píše že mu je dnes 20 je to koní!!!! *8*
  • MEKINTOŠ

    ČAUVES VOLOVÉ, CO STIM NADĚLÁME MNĚ SE TAKY NEHODÍ TO SKUPINY, ALE KDYŽ SI HO VYBRALI, TAK NA TOM NĚCO BUDE, NÉ?
    • volfik-joe-mucq

      Re: MEKINTOŠ

      Dementi zasraníí hnus chce se mi z nich blejt--...:-! *8* Bleee...Na ne mi uzou...ehm...radsi nebudu rikat co...Jsou to proste trapaci.......Mne pripadaj ze to jsou gayovéé!! *5*
    • MEKINTOŠ - CAYCE

      JÁ SEM TAKY VŮL, MĚLO TO BEJT TAKHLE. *1*
  • -_-hejushka-_-

    jjj

    hele cayce je supir kluk takze us5 se nedivim ze si ho nemuzou vynachvalit je proste bozi *14* *14* *14* *14*
  • hhhmmm

    me se docela libi ale nehodi se k nim chris tam zapadl ale on *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit