Přejít na výpis diskuzí

Cayce Clayton

OSOBNOST 9.11.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cayce

    mě teda přijde upa strašně sympatickej a je vidět, že s klukama si taky rozumí, navíc je krásnej i vzhledově a podle mě tam prostě skvěle zapad, tak nwm, co někteří máte za problém! fakt nechápu ty, kteří si říkaj fans, ale Cayceho odsuzujou nebo eště hůř mu nadávaj, no to už nepochopim vůbec! *16* opravdový fans je snad maj podpořit, ale né, vy budete vychvalovat Chrise, kterej se na ně vykašlal a odsuzovat Cayceho!
  • :-)

    JÁ VÁS NECHÁPU,VY JSTE FANS US5 A CHUDÁČKA CAYCE ODSUZUJETE KVŮLI TOMU ,ŽE SI MYSLÍTE ŽE NAPODOBUJE CHRISE ALE TOMU NENÍ ŽÁDNÁ PRAVDA ASPON PODLE MĚ NE .KDYŽ DO US5 VŽDY PŘIJDE NĚKDO NOVEJ JAKO PŘEDTÍM VINCE TAK MĚL KAŽDEJ NA NĚJ NARÁŽKY CO JE TO ZA DRŽKU ŽE SE TAM VŮBEC NEHODÍ A TED UŽ SI NIKDO NEDOKÁŽE BEZ VINCEHO US5 PŘEDSTAVIT.TAK SE LIDI PROSÍM VZPAMATUJTE A NEURÁŽEJTE CAYCE ON OD VÁS POTŘEBUJE PODPORU A NE KRITIKU.JASNĚ CHRISE NIKDO NENAHRADÍ ALE JÁ MÁM RÁDA US5 TAKOVÍ JAKÝ JSOU I KDYŽ SE MĚNÍ NĚKDY JEJICH SESTAVA ALE NA TOM PŘECE NEZÁLEŽÍ.ZÁLEŽÍ HLAVNĚ NA TOM ŽE MY FANS MUSÍME US5 MILOVAT JAKÝ JSOU A V JEDNOM KUSE JE NEURÁŽET,VŽDYT TAKLE NEJKY SKUPINA MÁ UPLNĚ NEJVÍC KRÁSNÉ SONGY.DRŽÍM CAYCOVI PALCE ABY SE V US5 CEJTIL V POHODĚ A NĚ KŘEČOVITE.MÁM RÁDA VŠECHNI ČLENY US5 ALE NEJRADĚI MÁM RICHIENKA *14* *14* .4EVER US5. *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • usjarca

      Re: :-)

      souhlasím s tebou,máš uplnou pravdu
      • xxspartankaxx

        Re: Re: :-)

        Jj máš pravdu!Chudáček!Jak mu pořád nadávali
    • Re: :-)

      přesně souhlasim s tebou *3*
  • DUEL Óčko

    posílejte všichni zítra v průběhu DJ divák SMSKY ve tvaru: DJ US5 na číslo: 900 11 15!
  • lucisek02

    Dejte mu šanci!

    Hele nechte ho budte rádi že si našli nového jinak by byli v hajzlu!A Chris já vím že je smutný že odešel ptže by ho to zabilo kdyby pokračovat ale dejte Caycemu šanci je to hezkej kluk i když cris byl lepší ale.....
  • lucisek02

    Re.

    A má pravdu ta holka Chris byl uzavřený do sebe nechtěl ani svým kamarádum říct co se děje ale Cayce je v pohodě a je upřímnej a otevřenej a opravdový fans nenadávají ostatním členům.Je novej takže o něm nic skoro nevíte ale kdybyste mu dali šanci poznali byste že to je hezkej kluk kterej má talent a to si myslí i Us5♥
  • monikasmajlo

    us5

    on spiva v us5?
  • ajulina

    ....

    chris byl stejne lepsi....on upa pan bozsky....:-*
  • chybí mi

    no cayca je sice hezkej a fajn kluk ale chrise prostě nahradit nedá *9* *14*
    • ajulina

      Re: chybí mi

      presne...chris byl proste lepsi!!!
  • lucisek02

    Je faaajn

    Cayce se mi líbí víc a víc no je fajn klučina :-)
  • us5

    vzdyt to jruplna kravina chrise proste nemuze nikdy nahradit chris je jedninecnej a ten Cayce je vazne divnej me se tam nelibi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit