Přejít na výpis diskuzí

Cayce Clayton

OSOBNOST 9.11.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chris

    Lidi JA vam reknu ze aji kdyz jsem Cayceho jeste neslysela zpivat tak budu vzdy fandit vic CHRISOVI protoze byl, je a bude nej aji kdyby uz nezpival.. *14* *14* *14* *4* *14* *14*
    • janee25

      Re: chris

      Chris je totiž hezčí a má hezčí hlas a všechno... *3* *14* *5* *1* Máš 100% pravdu... *3*
      • Re: Re: chris

        Taky ho tak zboznujes jako ja??? *14* *14*
  • lucisek02

    Je faaajn

    Cayce se mi líbí víc a víc no je fajn klučina :-)
  • chybí mi

    no cayca je sice hezkej a fajn kluk ale chrise prostě nahradit nedá *9* *14*
    • ajulina

      Re: chybí mi

      presne...chris byl proste lepsi!!!
  • ajulina

    ....

    chris byl stejne lepsi....on upa pan bozsky....:-*
  • -_-hejushka-_-

    jjj

    hele cayce je supir kluk takze us5 se nedivim ze si ho nemuzou vynachvalit je proste bozi *14* *14* *14* *14*
  • monikasmajlo

    us5

    on spiva v us5?
  • lucisek02

    Re.

    A má pravdu ta holka Chris byl uzavřený do sebe nechtěl ani svým kamarádum říct co se děje ale Cayce je v pohodě a je upřímnej a otevřenej a opravdový fans nenadávají ostatním členům.Je novej takže o něm nic skoro nevíte ale kdybyste mu dali šanci poznali byste že to je hezkej kluk kterej má talent a to si myslí i Us5♥
  • lucisek02

    Nikdo není dokonalej!

    A navíc nikdo není dokonalej ne?
  • lucisek02

    Dejte mu šanci!

    Hele nechte ho budte rádi že si našli nového jinak by byli v hajzlu!A Chris já vím že je smutný že odešel ptže by ho to zabilo kdyby pokračovat ale dejte Caycemu šanci je to hezkej kluk i když cris byl lepší ale.....
  • DUEL Óčko

    posílejte všichni zítra v průběhu DJ divák SMSKY ve tvaru: DJ US5 na číslo: 900 11 15!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit