Přejít na výpis diskuzí

Cayce Clayton

OSOBNOST 9.11.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • us5

    vzdyt to jruplna kravina chrise proste nemuze nikdy nahradit chris je jedninecnej a ten Cayce je vazne divnej me se tam nelibi
  • nikola

    sakra me se tam proste vubec nehodi chrise stejnak nenahradi chris je jedinecnej. ten caycen je fuuuuuuj
    • keat

      Re: nikola

      co se dá dělat no!!!
      • majacekdbc

        ffuuuuuuuuuujjjjjjjjj to je hnusak je den hnusnej! *8* *16* *10* vzdit von vlastne takovej hnusak de do us5 mis to chrise *14* !!!!!!to to nikomu nevadí? *5* *9* *9* *10* vzdit bez chrise to nebu to pravi us5 ja sem mela rada us5 jenomže to stary z chrisem a nes tim hnusakem!!!ani nevim jak se jmenuje !!!! *13* ja ho nemam rada a nikdy nebudu toho hnusaka *13* !ja mam rada chrise hej ty nejfansus ty ses upa dobt no spis miluju a budu ho milovat nacelej život!!!!!!proc chris odchazy proc zrovna chris vzdit to neni féééér!ajinko mock. chris si zato nemuže sam a ne tomu hnusakovi kterej ho nahrazu je tak to mu nikdy nedam sanci aj už uus5 nemam rada jo mam ale ja budu poslouchat jen stary us5 !s chrisem *14* *4* *3* hej ty nejfansus5 ty ses upa dobra upa s tebou souhlasim !!!!a le svami vsemi ne!holky s vama take souhlasim kdo chce chrise zpatky ale jenom že vezrte tomu nebo ne tak on se nevratiíí ale ja vtom budu pořat doufat ja ho miluju a budu ho porat milovat chrise *14* Cayceten musi jit okamzite s us5 plic ja ho tak nesnasim ja miluju chrise ja si na to nemuzu popřat zviknoiu porat se mi zda že chris se vratil do us5 ne bo že nikdy neodesel kez by to byla pravda *9* *9*
        • kamikaa

          Re: majacekdbc

          jj souhlasim s tebou chris byl faajnn a ten cayce nebo jak se jmenuje se mi tam teda k nim nehoodiii *5* *16* *9* *9* *7* *9*
          • Re: Re: majacekdbc

            já taky souhlaím s oběma co tam leze vypad starší než jay já ci chriséééééééé *10* *9* *5* *16* *8* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit