Přejít na výpis diskuzí

Cayce Clayton

OSOBNOST 9.11.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jupi :D

    vse nej k narozkam cayce
    ja mu zavidim ze je mu uz 20 *1*
  • ????

    Je to tu divný všude se píše že mu je 18 ale tady se píše že mu je dnes 20 je to koní!!!! *8*
  • ivva

    Cayce

    Cayce je super kluk podle nekolika videi ktere jsem videla tak bych rekla ze je vtipnej..Ja netvrdim ze Chrise nahradi ale nemusel by ho nikdo nahrazovat kdyby neodesel...!!. *8* *8* Takze Cayce je super kluk ..Mam ho rada jako vsechny cleny US5 az na Richio toho mam nejradeji.... *14* *14* *14* *14* *14*
  • Cayce :-*

    Cayce je krásnej vzhledově,hlas má nádherný,s klukama si rozumí.Lépe ho vybrat nemohly,ke klukům se strašně hodí.I když je můj názor,že Chrise NIKDY NIKDO nenahradí.Ale Cayce se nesnaží o to ho nahradit a za to si u mně šplhl ještě víš :).Jo a vy co ho hodnotíte podle vzhledu tak se nad sebou zamyslete,jste přece fanoušci tak by jste ho měly podpořit a ne ho odsuzovat!
    • mexxii

      Re: Cayce :-*

      Přesně tak.Moje slova!!
  • ajinka.muck

    Je lepší než Chris

    Chris si za to může sám Cayce ho určitě nahradí Chris se na ně sporostě vykašlal tak by sme mu měly dát šanci ne,??? *3*
  • us5-my-lovers

    Mno...

    Mno já si myslim, že zapadne, je hezkej a krásně zpívá, zdá se bejt i takovej fajn klučina *14*
    • us5

      cayce miluju te a o statní jsou taky fajn našeho 6 třída jim fandim krome jedne holky jinak všichni jsme s vámi *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: us5

        VAS NIKDO NEBUDE URAZET JA VIM ZE CAYCE NEBO ONY SE VAM NELIBI TO JE KAZDŸHO VEC ŽE JO JA VAM NEBUDU ROZKAZOVAT ALE NADAVAT SE CHODIT NEMUSIŠ TY MEKINTOŠI
  • bathory46

    cayce

    no ja neviem ci sa tam hodi ale je strasne zlaty *14* http://img.osobnosti.cz/smiles/6.gi fhttp://img.osobnosti.cz/smiles/6.g if
  • hhhmmm

    me se docela libi ale nehodi se k nim chris tam zapadl ale on *16*
  • cayce

    nwm co vám všem je ale mě se cayce docela líbí je fakt užasne milovala sem chrise a teď miluju cayceho a líbí se mi *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • draughthorse

    OMG

    OMG... On je fakt divnej.. Vůbec se tam nehodí... To už ať radši hrajou ve 4... *7* Já chcu zpátky Chrise a Mikela... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit