Přejít na výpis diskuzí

František Ringo Čech

OSOBNOST 7.7.2008 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nazdar Ringo,
    mám výbornej nápad na obraz. Jmenoval by se "Dérad Gepardyjé, mordyjé!" . Dotyčný herec by ležel lascivně na boku, měl zvířecí - gepardí tělo s tim jeho tlustym, vyvalenym, břichem a místo skvrn, co maj gepardi na kůži, by tam měl maličký srpíčky a kladívečka. Stylizovanej ksicht - něco mezi člověkem a gepardem. Čus. Hynek
  • Zdravím kdysi jsem Vás moc nemusela,ale v poslední době si Vás cením za Vaše názory.
  • Dobrý den Ringo, mohl byste mě prosím zkontaktovat na email vessnaxxx@gmail.com ? Chtěla bych Vás poprosit o něco, co se týká Vašeho zesnulého kamaráda.
  • Zdravím Vás Ringo, měl jsem možnost shlédnout Váš rozhovor na rádiu Impuls a teď i s paní Drtinovou. Naprosto sdílím Váš názor a stojím za každým Vaším slovem. Stejně tak jako Vy jsem velký příznivec, obdivovatel a podporovatel Miloše Zemana, protože to je jediný politik, který si to u nás zaslouží. Aby jste věděl, že neplácám jen tak do vzduchu, rád Vám pošlu svou komunikaci k němu. Stejně tak jako vy jste říkal, že cítíte bezmoc, stejně to cítím i já a jsem z toho doslova nasranej. Ale jak z toho. Byl bych Vám hodně vděčný, kdyby jste mi dal zpětnou vazbu na e-mail: dobrikov@email.cz.
    • Ringo i pan prezident Zeman jsou moji lidé! *4*
  • Vážený pane Čechu, naprosto rozumím Vašim obavám z masového přesunu imigrantů do Evropy. Je to velice důležitá protiváha všem rádoby "lidumilům", kteří chtějí, abychom imigranty vítali s otevřenou náručí. Také jsem si všiml, že skalní odpůrci prezidenta Zemana jej nazývají populistou, když sem nechce pouštět imigranty a tím, že mu lacino stoupla popularita. Ale každý, kdo dokáže být objektivní, ví že pan Zeman vůbec není populista, ale právě naopak. Vždy říká otevřeně své názory, kterými mnohdy dokáže dost naštvat i své příznivce, mezi které patřím i já. Populismus je, když někdo šíří takové myšlenky, aby se davu zalíbil, přestože jeho vnitřní názor je odlišný. A to náš pan prezident rozhodně není. Kritici pana Zemana v tomto případě mají smůlu, že právě jeho názor na imigrantskou krizi se SHODUJE!!! s názorem drtivé většiny obyvatel ČR. Dnes jsem sledoval Váš rozhovor s paní Drtinovou, která označila pana Zemana za populistu a vy jste ji to nevyvrátil. Nedávno jsem sledoval pořad s paní Jílkovou, kde "superinteligent" mladý pan Stropnický, který nesahá p. Zemanovi ani po kotníky, tvrdil, že prezident je populista. Prosím Vás, abyste ve svých dalších rozhovorech, které jsou velice sledované, vyvracel tvrzení závistivců, kteří už neví, co by na presidenta naplivali, že právě on není POPULISTA.
  • Pani Sima má pravdu, že Čech je jednoduchý blb a je jasné, že to jak se vehementně cpal do křesla ministra kultury to jen potvrzuje. Byl by to dozajista nejhorší ministr kultury, který by zde byl. Je to prase.
    • marta má mozek mezi nohama a je to tak správné.
      haháááá.
  • Nazdar Ringo 31.12.2015 jsi byl pozvaný Pokondry na
    Frekvenci1-dost dobrý a dost hustý :))) hlavně s tou Merklovou.
  • Ahoj Františku, slyšel jsem o Tvé snaze dostat Kájínka z basy. Znáš se dobře s prezidentem Zemanem, pobídni ho k tomu, aby Kájínka pustil na amnestii a zaměstnal ho ve své ochrance. To bude největší frajeřina, která mu vynese obdiv národa, další prezidentství bude mít jisté. Dělej vše pro to, aby se to zdařilo, budeš slavnej na věčné časy.
  • Adam a Eda je výbornej! *1* *1* *1*
  • Vážený pane Ringo Čechu,
    dnes mi jeden z mých přátel poslal do PC Váš rozhovor s redaktorkou Drtinovou.Máte můj stoprocentní souhlas s tím,co jste jí odpovídal.Naopak obdivuji Vaší trpělivost,neb já bych asi takovou při rozhovoru s ní neměl.Vy osobně máte vždy moje sympatie,rád poslouchám jakákoliv Vaše vystoupení.Moc Vás pozdravuji,přeji pevné zdraví a stále vtipné i objektivní rozhovory.Ing.Václav Jelínek,Pardubice

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit