Přejít na výpis diskuzí

František Ringo Čech

OSOBNOST 7.7.2008 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petr flyn

    Dobrý večer pane Ringo, chtěla jsem se Vás zeptat jestli Jiří Schelinger alias Petr Flyn nazpíval pod tímto pseudomem ještě nějakou jinou píseň než je Jako jed ze stejnojmenného filmu??? Když sem to totiž slyšela tak mě pak nebylo jasné jaktože když je to zřetelně Jiřího hlas, tak proč je v tytulkách Petr Flyn... To chápu, že měl asi nějaký zákaz zpívat zrovna i když je ten film až z roku 1985... Ale jestli pod tímto jménem ještě něco nazpíval dotěď jsem totiž tuto píseň neznala. TAk se mějte very good :)
    • Petr Flynn NENÍ Jirka Schelinger! V roce 1985 byl již několik let mrtvý a ten úžasný hlas, jako by Jirkovi z hrdla vypadnul, má bývalý zpěvák z Jazz Q - Petr Martin Flyn.
      • Oprava: Petr Zdeněk Flyn
        • opravdu to jsem nevěděla, ale ten hlas je fakt podobný, že... tak díky
  • Tržní padesátka

    pane Čechu , vždy jste mi připadal jako velmi vtipný a široce tolerantní člověk. Po přečtení Vášeho příspěvek do Magazínu DNES pod názvem Tržní padesátka jsem si poopravila svůj názor na Vás. Možná v 67 jsou hodnoty posunuty do dimenzí kdy řízek a pivo vyvolává orgasmus, navíc za pár korun!
    Mě přijde, že v tom Vašem plivání na "tržní" sex hrála negativní roli (osobní či "za poplatek") nějaká žena-soudružka, vysokoškolačka či dokonce kreditka(?). Z Vašeho článku čiší zatrpklost k opačnému pohlaví , které má rádo sex, ať pro samo potěšení nebo ho provozuje jako řemeslo. možná se pletu a Vy chcete tímto apelovat na rodiče nedbajících mravné výchovy svých dcer nebo si na nic nehrajete a opravdu jste tak prudérní=vtipný?
    Proč se tak otíráte o skupinu vzdělávajících se žen a dívek? Absolutně evokujete víru (rodičům a po sexu použícím padesátníkům) v houfy vysokoškolaček a gymnazistek živících se prostitucí .
    Přeháníte. Moc. A navíc Pretty women se koná možná jednou za dekádu.
    Taky docela mě pobavil Váš názor na pětatřicátnice, asi jste z žádnou nespal, Vaše škoda,protože ženy v pětatřiceti vypadají moc dobře a většinou ví vo co go v posteli. Škola Pana Jana Saudka by Vám neuškodila a možná byste to potom měl zadarmo!
    • Souhlasím s Váma paní Simo,je to jednoduchej bezduchej BLB
  • František

    Gratuluju k narozenínám a přeju všechno dobré - pokud možno to nejlepší.
    Mám Vás moc ráda
    Dana
  • Frantisek

    Frantisek-osobnost telom aj dusou...k narodeninam prajem vsetko najlepsie... *3* *4* *8*
  • přání

    Milý Franto
    Přání k Vaším dnešním narozeninám
    hlavně dobré zdraví,štěstí.
    Se Srdečným pozdravem.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • pozdrav

    Nazdar Františku,píšu ze staré známosti,když jsi ještě hrál v Semaforu s Jirkou Grossmanem a já jsem vám chystal hodně div. štací na Moravě a Slovensku.Také
    jsme se dobře poznali i GROŠ klubu v bývalém DK Nové Huti KG.Rád bych,jest-li si
    ještě vzpomeneš,s tebou spojil.NazdarHonza.
  • prvnííí-jupíííí

    Prvníííí--Jupííí*1* . Ano je mi ctí, napsat prní příspěvek k Božskému Ringu Čechovi, a třeba si to i přečte*1* , tak to bych měla napsat něco na úrovni, no jo, já napíšu jen, že nesmírně velice tiše závidím Božskému Ringovi, že se osobně znal, skládal, žil, smál, i plakal s neskutečně skvělým Jiřím Schelingerem*14* . díky lil *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit