Přejít na výpis diskuzí

Channing Tatum

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • streests

    streests

    Ahoj všem přeju pěknej den,tak kde jste někdo... *8* *8* *8*
  • ahojky

    Je to dobrej filmik ale step up 2 je taky bomba!! *14*
  • _sabruska_

    Re: Re: Re: Re: Re: chan

    ale já ti neříkám ,že ti nevěřim...jenom jsem si myslela ,že by to bylo v novinách nebo někde na internetu ..!víš jinak ti věřim !
  • ferrerrka

    Re: Re: Re: Re: chan

    tak tery01 ma pravdu..nevim sice o tom ze byl v ceskym krumlove ale v praze byl storpo protoze moje kamaradka ho potkala na vaclavaku u zary:)a je snim i vyfocena kdyby jeste jo nekdo neveril:)
  • leti

    Re: Re: Re: pomoc, co to vidim

    hm tak na to nečum ne???Já se taky nedívám na filmy co se mi nelíbí!!!!! *9*
  • tery01

    Re: Re: Re: Re: chan

    no tak vis co mne je vcelku jedno jestli my to veris bo ne ,proste sem chtela napsat ze byl v krumlove ,treba z toho mnel nekdo radost ze byl v cesky republice asi tak ... *9* *8* *8* *3*
  • streests

    streests

    Ahojky žije tu někdo? *15*
  • Re: .......

    je fakt skvělej *14*
  • _sabruska_

    Re: Re: Re: chan

    no jak myslíš..
  • tery01

    Re: Re: chan

    no byl tam...se neboj ja nejsem takovej ten typ co si vymejsli aby byl nejak zajimavej...ale proste sme tam byli s nasima a ja se ohlidla a oni(este s tou jeho pritelkyni bo co to je jeho)se zvedali od naky vylohy a ja ho videla a malem sem se po..... *5*
  • _sabruska_

    Re: plosííím

    já to už viděla je to fakticky pecka...no ale nemám to stáhnutý, ale půjčený od strejdy
  • _sabruska_

    Re: chan

    no jasny.. to by bylo aspon nekde napsaný...
  • _sabruska_

    Re: Re: Re: pomoc, co to vidim

    no náhoudou je to pecky *14*
  • .......

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* neni co dodat proste se mu nikdo nevyrovna ale robert hofman se mu blizi *14*
  • _sabruska_

    step up2

    viděli jste ten film ?? je fakticky bomby ,,,,přitom jsem ho videla uz driv tjn:-D
  • dasha86

    Re: Re: pomoc, co to vidim

    ja vim, ze to hoperi nosi, ale me se nelibi jak ta hudba tak ani obleceni
  • m_artinka.258

    ..........

    dosti nádhernej boreček *14* *14* *14* *14*
  • lejli

    Re: Re: životopis je špatně

    ty filmy tam maj přeházený roky..A Guide To Recognizing Your Saints je až po She's The Man a Step Up. Chan stejně tak ikdy nehrál v ničem, co se jmenuje The Prince a ve Step Up 2: The Streets nehraje bráchu Andy ;)

    a vím to, protože to mám od jedné lady, která ho zná a od další slečny, která dělá stránky o Briana a zná jí :)
  • leti

    Re: Lets dance 2

    jj cca asi jen 5min...což mě dost s..e!!
  • leti

    Re: channing

    No tak v tom případě fakt nevím co tu děláš..Mě se taky plno herců nelíbí a proto ani nechodím na jejich stránky... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší