Přejít na výpis diskuzí

Channing Tatum

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lets dance

    na lets dance 1 má dvojka dost daleko
  • pomoc, co to vidim

    tak sem se opet nespletla, vekovy prumer v teto diskuzi je cca 13 let, ja bych mu ani tech 28 netypovala, ale v tom let's dance byl fakt dobry, az teda na ty hadry a tu otresnou ksiltovku *13*
    • leti

      Re: pomoc, co to vidim

      No tohle hopeři nosí víš...Já myslím ,že mu to fakt seklo a sekne...
      • dasha86

        Re: Re: pomoc, co to vidim

        ja vim, ze to hoperi nosi, ale me se nelibi jak ta hudba tak ani obleceni
        • leti

          Re: Re: Re: pomoc, co to vidim

          hm tak na to nečum ne???Já se taky nedívám na filmy co se mi nelíbí!!!!! *9*
        • _sabruska_

          Re: Re: Re: pomoc, co to vidim

          no náhoudou je to pecky *14*
  • chan

    lidi vite ze byl neska v ceskym krumlove????
    • _sabruska_

      Re: chan

      no jasny.. to by bylo aspon nekde napsaný...
      • tery01

        Re: Re: chan

        no byl tam...se neboj ja nejsem takovej ten typ co si vymejsli aby byl nejak zajimavej...ale proste sme tam byli s nasima a ja se ohlidla a oni(este s tou jeho pritelkyni bo co to je jeho)se zvedali od naky vylohy a ja ho videla a malem sem se po..... *5*
        • _sabruska_

          Re: Re: Re: chan

          no jak myslíš..
          • ferrerrka

            Re: Re: Re: Re: chan

            tak tery01 ma pravdu..nevim sice o tom ze byl v ceskym krumlove ale v praze byl storpo protoze moje kamaradka ho potkala na vaclavaku u zary:)a je snim i vyfocena kdyby jeste jo nekdo neveril:)
          • tery01

            Re: Re: Re: Re: chan

            no tak vis co mne je vcelku jedno jestli my to veris bo ne ,proste sem chtela napsat ze byl v krumlove ,treba z toho mnel nekdo radost ze byl v cesky republice asi tak ... *9* *8* *8* *3*
            • _sabruska_

              Re: Re: Re: Re: Re: chan

              ale já ti neříkám ,že ti nevěřim...jenom jsem si myslela ,že by to bylo v novinách nebo někde na internetu ..!víš jinak ti věřim !
  • plosííím

    schanim step up 2 ke stahnuti a nemuzu ho nikde najit a kdyz uz najdu a stahnu to,tak to zas nejde.... a už to chci konečně vidět*9* tak sem se chtela zeptat jestli byste mi ho neposlali na mail,pokud mate nekdo prosííím moc *9* smutně koukám... *9* *9* *9* byla bych vám mooc vděčnáá!!!díky moc předem...
    • _sabruska_

      Re: plosííím

      já to už viděla je to fakticky pecka...no ale nemám to stáhnutý, ale půjčený od strejdy
  • buginka002

    Chaning

    Bože, ten herec je naprosto sqelej a má charizma jako nikdo jinej *14* Naprosto sqelej talent v tanci ho dovedl k Let's dance a to bylo to nejlepší *14*
  • _sabruska_

    step up2

    viděli jste ten film ?? je fakticky bomby ,,,,přitom jsem ho videla uz driv tjn:-D
  • .......

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* neni co dodat proste se mu nikdo nevyrovna ale robert hofman se mu blizi *14*
    • Re: .......

      ale taky se mu blíží wentwort v miller :-D p.s:nwm jak se to presne pise ale tatum je proste bozskej zvlast kdyz tancuje *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: .......

        soulasim se všeme který si myslej že je to borec a krásnej k tomu *15* *15*
    • Re: .......

      je fakt skvělej *14*
  • ahojky

    Je to dobrej filmik ale step up 2 je taky bomba!! *14*
  • streests

    streests

    Ahoj všem přeju pěknej den,tak kde jste někdo... *8* *8* *8*
  • CHANNING TATUM

    JA SOM HO VOBEC NEPOZNALA KED SOM VIDELA JEDNOTKU TAK SOM SA DO NEHO ZAMILOVALA JE UZASNY A NAJKRAJSI NA CELOM SVETE CHCELA BY SOM ABY PRISIEL NA SLOVENSKO MILUJEM TA LASKO MOJ MEDVIDEK *14* *3* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *3* *4* *4* *4*
    • Re: CHANNING TATUM

      no dowol! *8* ten je muj!!!!! a za nic by se se mnou nerozesel jen kwuli tomu ze ho chtej naky mali skolacky a jiny *13* *13* je prawda ze moc dobre cesky neumim ale i tak! *16* je muj od nej ruce pryc
      • Re: Re: CHANNING TATUM

        hele všechno co tady píšete je dost trapný a ubohý..jo je hezkej,ale nwm co tady wůbec řešíte a hádate se čí je..a čí není..tohle je ubohý pač tenhle boreček není ničí,vy najivni kravky..číst tyhle sračky co tady wšichni píšou je k zasmání..Zdarec *1* *1*
        • Re: Re: Re: CHANNING TATUM

          Ako neviem kto si ale máš úplnu pravdu..:) ako baby uvedomte sa vy sa s ním v živote nestretnete a keby sa stala taká vec že áno tak na vás úplne dlabe ako on mal navíber 100000000 iních žien a on si už vybral.. tak teraz môžete len a len snívať lebo on je už zadaný a ak by ste sa s ním niektorá chcela stretnúť.. tak sa o to snažte... ako čo robíte preto aby ste ho stretly? hmm? zamislite sa..!!!

          Who do not know how but you're absolutely right ..:) how are you baby note to him in life not meet and they become such a thing as it does to you how completely he had dlabel navíber 100000000 other women and he has already taken .. so now you can only dream of and only because he is already entered and if you would like to meet him either .. so try it on ... as you do so that you met him? hmm? is planning to ..!!!
        • Re: Re: Re: CHANNING TATUM

          nejvic souhlas:D
      • Re: Re: CHANNING TATUM

        ty dementni pitko a tobe je kolik 12?protoze ty skolacky jsou starsi nez ty a uz vidim jak by s tebou zacal chodit protoze ty by si s nim chodila jen kvuli slave!!!! *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit