Přejít na výpis diskuzí

Channing Tatum

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Channing má můj obdiv!!!

    Channing je nádhernej, dokonalej a sexy mužskej... *14* Chtěla bych ho mít doma.. *15*
    • Re: Channing má můj obdiv!!!

      no dowol! *8* ten muzskej je muj jasny od nej ruce pryc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A to plati pro vsechny!!!!!!!!!!!!! *13* *13* *13* *13*
    • Re: Channing má můj obdiv!!!

      Mám ale doma syna, co je mu dóóst podobný... *1*
  • w.eruli.nk4

    :0**

    Bejbhyyyy!:)*
    Láska sexuózní! *14*
  • whitemahony

    klasnej

    channing je naprosto úžasnej,dala bych všechno za to, kdybych se s nim mohla potkat. *14*
  • Happy Birthday Channing! ♥ *3*
  • .....

    Ach...a ze anieli neexistuju.ked som ho prvy krat videla vo filme step up (lets dance)tak som skoro obrazovku oslintala =D prave pri tomto chlapovi sa pytam: preco je original len JEDEN?=D kus tak strasne pritazliveho chalana som este nevidela.ale realita je realita takze ho asi nikdy v zivote okrem plagatov,filmov a reklamnych kampani asi neuvidim ale nevadi.dfm ze stretnem niekoho kto mu je aspon trosku podobny...ps: sny su aj tak najlepsie =D
  • aldineczka

    :o*

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lencak.

    MUCK

    Mno než sem ho viděla poprvý v televizi nemyslela jsem si že existuje kluk co dokáže bejt pohyblivej,roztomilej,namakanej a ještě k tomu děsně sexi..je prostě nej *3*
  • Let's dance

    Je fakt k nakousnutí.
  • ajusinkal

    Miluju ho

    Ach je tak nádhernej miluju ho!! *14* *14* *14*
    • Re: Miluju ho

      Je úžasnej, já ho miluju. Celý můj pokoj je plný jeho fotek a ještě nějaké jeho plakáty si přeju. Nejhezčí je ve filmu super náhradník a Lets Dance 1/2. Je můj miláček. Ještě vám chci říct, že taky tančím street a hip hop. Ještě budu tančit Salsu *14* *14* *14* *14* . On je prostě nej. S ním si představuju pořádnej street a Salsu. (Ale jako on semnou, že by semnou tančil *14* *14* *14* ) Ty by bylo úžo, kdyby semnou tancoval. *3* *4* *14* *1* . Tak ahoj lidi. Channing Tatum *14* *14*
  • tynush737

    Krasavec

    Vím že ho asi nikdy neuvidím na živo ale i tak na fotkách je fakt krásnej a vypadá sympaticky a umí krááásně tancovat :-** *IN LOVE* *14* *14* Já ho upe zboř¨žnuju :-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit