Přejít na výpis diskuzí

Channing Tatum

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On je prostě boží *14* vůbec by mi nevadilo mít takového kluka. Je opravdu nádherný. Miluji ho!! *14* *14* *14*
  • mmmm

    I love him... He is so sweet:*
  • juj

    já z tohodle chlapíka absolutně nemůžu.Viděla jsem s nim teprve nedávno jeho film Step up a byla jsem z něho unešená. Už dlouho jsem neviděla nic tak pořádného. Asi jsem se zamilovala-platonická láska:-) *14*
  • Tatum

    Canning je neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeejjjjjkkkkrráásssssssnnn něěěějjjšššššíííííí
  • channing tatum

    Je tak krásný jeho plakát mám u postele a vypadá tam fakt úžasně!!!!pěkněujšího kluka jsem snad ještě neviděla!!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: channing tatum

      a kde byl plakat v jaym cesaku
  • MUJJJJJJ

    hej je krasnej skoda ze je moj!!!!!!!!! *13*
    • Re: MUJJJJJJ

      twuj jo? dowol abych se zasmala! *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* není ničí,leda že by měl tam u sebe w USA nejakou babiznu,ale takovouhle nanu,která tady musi kazdymu vnucoat ze je jeji,tak nevim mno jestli by chtel!
  • MOJ

    a kdyz rilam muj tak tim myslim doslova muj!!!!!! *13*
    • Re: MOJ

      co má všchno za fil *9*
  • Krása

    No tak tenhle je opravdu krasavec...no a ještě k tomu se umí krásně smát, tamcovat a navíc je i romantik....no co víc si holka může přát....:o)) *3* *14*
    • Re: Krása

      Co si může přát??....no asi co...psa ne?? *1* *15*
  • 1

    nevim jestli jste někdo viděl hooligans..protože tam je to teprve pořádně drsnej chlap...
  • Jujky

    jo tak tohle je ten nejkrásnější chlapík co jsem snad kdy viděla.... pokaždý když ho vidím,tak jenom slintám bud to koukám na Lets Dance bo Super Náhradník,ty jo toho tak mit doma,nebo aspon jednou se s nim setkat... ty jo to je krasna predstava *9* *9* ale asik nerealná .... je proste uzasneja to jeho telicka.... jujky *14* *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit