Přejít na výpis diskuzí

Channing Tatum

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uzasnej?slabe slovo!!

    nevite nekdo o jeho autogramu???=o) dobre zaplatim... *14* *7*
  • je božskej:)

    ¨je hafo uzasnej ze?:) hele newíte s kým žije?ja videla spoustu fotek s tou Norou...oni spolu i žijí??pls,jestli nekdo víte s kým to peče,tak písnete:)..ppa a je uzasnej,nadhernej,proste sexy *5* *14* *14*
    • Re: je božskej:)

      to je asi jasny,ze to s ni pece *13*
  • Luky1987
    Nemusím ho
  • úchvatnej...:-*

    Krásný kluk.... *14* krásnbě tančí, ta jeho postava...ho tak mít usebe... *1*
  • úžasnej :*

    *14* *14* njn,takýhle klucí by se asi jen tak v ČR nenašli je fakt luxusní,závidím každej holce co s ním chodila *4* moc mu přeju všechno nej,a hlavně ať natočí ještě nějakej bombovej filmík jako je třeba Super náhradník *1* pa přeju hezkej den *15*
    • Re: úžasnej :*

      ehm...on vypadá jak můj brácha *1* podobnost je velká... *1*
      • Re: Re: úžasnej :*

        Mno tak to potom chci poznat Tvého bratra *14* *1*
  • K sežrání

    Tenhletej dvaadvacetiletej typek, je deeesneee sexy.. *14* *14* *14* *14*
    • Re: K sežrání

      Je mu 27,ale jinak jako dobry *1* *1*
  • ohhhh:D:D

    Vy jste ale učůránky..proboha..:D *7*
  • wooow

    Channing je fakticky boreček úplně k nakousnutí *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: wooow

      Jo s tim s tebou souhlasim *14*
  • ki

    Můžete po něm maximálně tak koukat doma na plagatu *1*
    • Channing Tatum

      No to teda nemáš pravdu stačí jet do USA najít si místo kde bydlí (to neni tak těžký) a jet tam !A kdo ví co bude dál!Někdy snad z domu vyjít musí ne? *1*
  • Step up 2

    no tak jako je krásný a ve filmu Step up 2 je nádherný...Škoda že nehraje hlavní roli.....Ale už se těším až bude ten filmík v kinech...určite na neho pudu....Jo a v tom filmu se už tyler vypracoval na "super" tanečníka...A hlavní roli hraje herečka co představuje jeho mladší segru co byla v prvním díle.Ale chybí mi tam Nora.No a hlavní roli tam hraje taky ten co hrál v super náhradníkovi toho přítele od Violy z Cornwallu(Robert Hoffman).No a na mojem blogu www.forteenagers.blog.cz jsou nejake videa a recenze toho filmu... *3* -já vím je to zmatené *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit