Přejít na výpis diskuzí

Channing Tatum

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seexy

    áá Channing on je tak strašně seexy a namakonej boreček..prostě dokonalost *14* *14* *14*
  • channing

    v tech dvou filmech je fakt naaadhernej,roztomilej,proste k sežrání!!! *14* a let´s dance je fakt krasnej film... *14*
  • channing

    je to nejhezčí chlap tohodle století *3*
  • Tyler

    Čaute všetci, myslela som si že som jediný blázon, kt.čumí každý deň na lets dance ale jak pozerám tak nie som v tom sama. Tento film ma proste nenormalne dostal..a nevem prestať sa na neho pozerať. A Tyler? tak proste neni čo dodať, je neskutočne krásny...ach...
  • Tatum

    No tak kvoli tomuto hercovi si vždy rada pozriem film.Proste tento chalan by sa dal.... *14* Je to moj najlepsi a najoblubenejsí herec akeho som kedy mala. *4*
  • Mnam

    Krasnej chlap skvelej herec dfakt krasnej ma skveli telo a proste je nej!!! *14* *14*
    • Re: Mnam

      tak to máš tedy pravdu.... já bych ho celýho celičkýho sežrala,asik snad nekam napisu,ze jestli by to neslo se s nim nejak sejit,ze by prijet do Cr a udelala bych fakt normos cokoliv,kdybych ho aspon jednou za zivot videla na vlastni oci a mohla se s nim vyfotit *3* *3* *14*
      • Re: Re: Mnam

        Jo to máš pravdu taky bych dala za to cokoli...Akorát by byl poslední koho bych vyděla..Kdybych ho totiž vyděla ,tak umřu na srdeční kolaps *14*
  • ????

    Nevíte ským vším chodil Channing Tatum?????Kdyby tak aspon jestli chodil s Amandou Bynes(s tou co hrála v supernáhradníkovi) *7*
    • Re: ????

      Teď chodí s Jennou Dewan ,ale vypadá to podle fotek že chodil i s Amandou! *5* čertík *14*
  • Myslím si že muj budoucí manžel
  • klaaasa

    *14* *14* *14* *14* *14* ja z neho nemuzu je proste dokonalej chtela bych ho nekdy videt klidne ani z dalky miluju ho je strasne sexy *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • verunkaa

    waa

    to je proste sukezni borec *1* rikam fakt kus chlapa!no asi bych se slozila enom ho potkat *1* v lets dance byl uzasny a v super nahradnikovi? *1* tak to nekomentovat *1* tam byl proste wooow nepopsatelne *5* stastna baba co s nim je *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit