Přejít na výpis diskuzí

Charlotte Ella Gottová

OSOBNOST 28.10.2009 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tobě také;)
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :)
  • Propána, jací malicherní lidé - takové věci je trápí! Na to se věru nedá slušně reagovat. *10*
  • *11*
  • Není nejkrásnějši na světě
  • ona neni nejak slavna, ale jenom dcera karla a co je natom tak zvlastniho ze ji sem dali *7*
  • Charlottka je roztomilá holčička
  • hezke detatko
  • Jak to, že se tu nikdo nerozplýval, jaký to nááádherný andílek nám nastoupil do první třídy??? Lidi, vzpamatujte se a udělejte si čas na pár písmenek pro prominentní dítko. *14* *14* *14*
  • Charlott, přeju tobě i nám, aby z tebe vyrostl člověk užitečný a rozumný, za kterého se (mrtvý) otec nebude nikdy stydět. Nezasloužil by si to...
  • Charlott, všecko nejlepší ke tvým 6. narozeninkám.....
  • Gottův prcek je tu proto, že se o něm mluví??? Nikdy jsem o něm nikoho mluvit neslyšela. Kdepak se o něm mluví??? A mimochodem - z očí jí kouká, že to bude pěknej rozmazlenej spratek (to myslím vážně, nemám jí vskutku co závidět. Matku prostitutku???)
  • Moje řeč. Ona se jen uměla narodit. Nic proti ní nemám, ale nemá tu co dělat
  • Tady těm prckům nikdo nezávidí! My jen říkáme, že v životě nic nedokázali a tak tu nemaj, co dělat!
  • Jste směšní jak závidíte.může vám být všechno fuk.jsou to jen děti,tak se do nich neserte
  • Samozřejmě, že bude mít jednou nápadníků...pro ty prachy s ní bude chtít být každý. Podle mě z ní vyroste nafoukaný a sebestředný spratek, alespoň tak na mě působí na skoro všech uveřejných fotografiích. A to bych Gottovi nepřála, je to PAN NĚKDO.
  • Charlottka je nadherna!!!Nejkouzelnejsi dcera Karla Gotta!Ta bude mit jednou napadniku!Je cimdal krasnejsi:)
  • Re: Re: tre

    Nemá *3*
  • hzk5k

    Re: Osobnost?

    to teda taky nechápu proč je na Osobnostech *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit