Přejít na výpis diskuzí

Charlotte Ella Gottová

OSOBNOST 28.10.2009 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Osobnost?

    přesně, nevim co dělá na osobnostech!!! *16* *16* *10* *10*
  • slaďoučkááá !!!! <3

    Ona je zatím to nejkrásnější dítě co jsem kdy viděla!!! *14* je přímo k sežrání !!! takový malý nevinný andílek!!! *4* ........jo a tady na osobnostech nejsou lidé proto, že něco dokázali, ale proto, že jsou slavní... *15* ona nemusela dokázat nic, ale tím že je dcera karla gotta je známá: je v časopisech, v novinách dost se o ní mluví... nojo, je to kvůli tatínkovi, ale uznejme, ona zato nemůže,komu se narodila.... a může být ráda... někdo by za to dal všechno být potomkem slavného zpěváka a vlastně slavných lidí všeobecně...takže na závěr- *14* *14* *14* ta její nevinnost co se jí leskne v očích, ten slaďoučký pohled *14* *14* *14* ... ona je dokonalááá celááá!!! *14* hotový pamlsek jako dezert.... *14* prostě *4* *4* *4* ...však co se dá dělat...je to prostě "božské dítě" !!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* taky takové chci!!! *14* *14* *14*
  • No comment

    Tomu říkám povolání - dcera Karla Gotta. Já jsem dcera mýho táty, heč ty vole! Fakt... *16*
  • kajinekjenevinny

    Re: tre

    jo je ! Tím že zmalovaná a má obarvené vlasy !!!! *15*
  • sandy.velson

    Re: Osobnost?

    Je to dcera Karla Gotta. Děti slavných mají vždycky privilegia, pokud to nevíš. Je to nespravedlivé, ale musím uznat, že to fakt nádherné dítě ;)
  • tyret

    Osobnost?

    Nic proti, ale čím se tato osoba stala osobností? Dokázala snad něco speciálního?
  • tre

    je strasne podobna suri cruise
  • buďte v poho

    ...buďte taky v pohodě! Za včerejší den plus 2.532 žetonů, tedy 253 euro, ve středu 2.692 žetonů, tedy 269 euro, a v úterý 2.236 žetonů, tedy 223euro. Školení dělám skoro každý den. Nové screeny ze skupiny hráčů! Ten kdo je ochotný přispět na nadaci Kapka naděje, mě může kontaktovat a já ho naučím jak si vydělat díky matematice! Buďte taky v poho a nestresujte se. Kdyžtak koukni na můj blog a uvidíš: muzemevsichni.blog.cz, a můžeš taky vydělávat matematikou. Šachoruletě zdar, P.
  • lieblinka

    Charlotte

    Moc hezká holčička,jen by jí maminka nemusela tak zmalovávat.
  • mileycyrusjejednicka

    Re: hmmmm

    její sestra se jmenuje Nelly Sofie *1*
  • hmmmm

    tak mala a uz je v osobnostech a jak se vlastne menuje jeji segra pls
  • ona

    ááá narodila se stejně jak já *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit