Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert

    LINKIN PARK BUDOU VYSTUPOVAT 17.6. V BRNĚ. *15* *14* *4*
  • Chester a Linkin Park už mě vubec nezajímaj

    Už dávno jsem přestal poslouchat L/P. Myslim si o nich že jsou jenom zkomerčněný machírci, kteří si o sobě myslí že umějí dobře hrát. Teď poslouchám punk a myslím , že je to mnohem lepší než nějací zajebaní L/Pčka *7*
  • Vse nej......

    Chestikovi,preju vsechno nejlepsi k jeho 32 narozeninkam.Hodne stesticka ............................ *14* *14*
  • Chester

    Je to fakt drsný klučina!!!! Mám všechny jeho písně, je to mílášéééékkkk! *3*
  • No nevim

    Tak vám teda řeknu, že jste pubertální nedorostlý kačeny který ani neví co plácaj. Na věky jsem vyléčená z takový fanatický posedlosti, vím proč. Jste na úrovni 14tiletých fanynek, těch pitomejch holčin co na koncertech svlíkaj podprsenky a ječí že neni nic slyšet. Měli byste se probrat a dívat se kolem sebe, tomu se říká svět jestli to nevíte. Chestera mám taky ráda, ale uvědomte si že už jste za hranicí když líbáte před spaním jeho plakát, obarvíte si vlasy abyste se podobaly jeho ženě nebo nosíte podobný oblečení a říkate si že jste nekomerční numetalisti. Styďte se!!!Kluci nejsou takový maniaci, ať už jde o Jessicu Biel nebo Aichmajerku. Jste ostudy, ostudy, ostudy. Jste to právě vy, koho se Linkini na autogramiádách děsí nejvíc. Hanba Vám!!! A jestli se vám něco nelíbí, vzpomeňte si na to až vám bude 20.
  • chester

    Chester a celý lp jsou mots supr ... :-* *14*
  • ♥♥♥♥♥

    *14* *14* *14*
  • Játo jsem já

    jééé nejlepšííííí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Chester

    MILUJU HO :....................Chester je moje laske je beutiful..................I LOVE CHESTER.............a Linkin Park *14* *4* *14* *15*
  • Chester

    I love CHESTER *14*
  • KECI

    vše co ste tady vypsali (samozřejmě jen to dobré)je pravda.tak to tady nebudu vipisovat.ale at to všichni ví chester je můůůůůůůůůůůůůůůůů ůůj.
    i LLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOVEEEEEEE E CHESTER
    *14* *14* *14*
  • Chazzy

    Achojky lidi, víte co se mi na chazzym líbí nejvíc?? To jak si dokáže život užívat i po tom jeho strašnym dětstvym ,chudák. Je nej!!!!!!!!!! Mrkněte na www.jack.wbs.cz PLS nechte vzkaz!!
  • Re:

    *14* Miluju Chestera!Je to ten nejlepší člověk na světě..Je prostě nej nej nej nej!!!!! *14* *14* Má neuvěřitelně božskej hlas!!Prostě ho LOVUJU!!!!!! *4* *4*
  • chazy

    chester je proste ten najlepsi spevak akeho som kedy poznala. a ten jeho look je fantasticky,ja ho proste milujem *14*
  • Rene328

    je to prostě sexoš je strašně krásnej ani nejde posat jak,má nádhernej hlas a je to ten nejhezčí zpěvák a je to ten nej frontman té nej kapely je to prostě borec a já ho strašně žeru na tom koncíku mu to moc slušelo prostě co dodat on a LP jsou neeeeeej!!!
  • Chester is sexy..

    Ježiš já ho prostě miluju.Chtěla bych bejt Talindou která s nim má miminko *1* *14* A ten koncert co byl 12.6. V sazce byl ten nej nej nej nej nej nej co sem kdy zažila. *15* Proč sem se nenarodila v Americe?! *9* A ten jeho hlásek nádhernej......... *3* You're best, Chester!!!!!! *3* *5*
  • Chester - "Táta"

    Chester je pro mě ten nejlepší zpěvák na světě má božskej hlas a eště ta jeho image... Je to můj adoptivní taťka (já si ho adoptovala *15* ) Doufám že zůstane takovej jakej je páš je sqělej
    PS: má kvášný tetování na ručce *3*
  • fakt absolutní borec s krásnýma očima i hlasem *1*
  • chester

    chester je najlepsia a najkrajsia osoba na svete....hrozne ho milujem....neviem bez neho zit...je taky sexyyyyyyyy *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* milujem milujem milujem milujem milujem milujem milujeeeeeeem hoooo....a mikea tiez...obaja su krasny....a zadany.... :( fnuk fnuk....ale aj tak ix milujeeeeeeeem a skocte sa mi kuknut na moj blog: l-i-n-k-i-n-p-a-r-k.blog.cz a musicmaniaci.blog.cz a mojiludia.blog.cz a este aby som nezabudla nasfilm.blog.cz ps: linkin park, chester, mike....velmi vas milujem *4* *4* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit