Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikous22

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Jo asi tak,předkapelka mě dost deptala a čím víc jsem řvali :Linkin Park! tak tím dýl hráli *15* ja bych neměnila! nikdy a za nic! zřejmě si buh řekl:chudák Nikolka,když nemohla na výlete dame jí bonusek *15* *15*-bonusek v podobě Chestera nahoře bez...co víc si přát? *14* *1*
  • lplady

    Re: Re: Re: Re: ...

    tak to zamrzí *1* koncík bych si nenechala ujít nikdy *13* já měla lístky na Brno hnedka druhej den co votevřeli předprodej *15* já byla upe v prdeli když sem ten lupen držel v ruce *1* a nejvíc mazec byl když sme s kámo dosprintily do 2.řady tak sem to hned volala kámošce a řikám jí: ty voe já sem ve 2.řadě do hajzlu *15* a vona ty vole kecáš?! *1* a upe v hajzlu vobě pak sme to ukončily a už se čekalo na příchod ES *1* dokonalý bylo jak se naprosto pořád skandovalo Linkin Park Linkin Park a čim dál rychlejc *1* to bylo kurevský peklo *15* a když vylezli na stage tak sem řvala jak pominutá...prostě mě dostalo že je zase vidim a tentokrát mnohem víc zblízka pač v Praze sem sehnala lístky na poslední chvíli akorát na sezení proti pódiu...nic se nevyrovná kotli *15* když začlo OSC tak sem byla zpocená jak prase už po první sloce *1* to bylo neskutečný spářo *15* ale jak řikám nikdy bych neměnila *14* *3* *5*
  • nikous22

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Jo,já se taky nehorázně teším,v tu dobu,kdy byl ten koncík měl byt školní výlet...no a ja na něj jít nemohla,ale alespon mě tata dovolil jít na koncík,no a bylo 17.06 ráno a oni odjížděli a ja byla mooc nasrana a na koncert jsem srala,ale pak večer....jsem se malem rozbrečela radostí *14* a kecali jsme s kamošem že nějakej vylet nam muže políbit *15* ani nevíš,jak mě pak bavilo se chlupit s tím,jak byl koncík super,ptž ten vylet byl nuda,a kamošky jeli na výlet místo koncíku *15* *15* to mají za to *1*
  • lplady

    Re: Re: Re: Re: ...

    si piš *1* příště už mě nic nezastaví a prostě budu v 1.řadě *15* a pokud tam budou schůdky a von sleze dolů tak to potěš prdel *14* těšim se nehoráznym stylem na další koncík...řikala sem kámo že jakmile je jednou uvidí live už nebude chtít vidět a zažít nic jinýho pač to už bude totální závislost *5* a taky že jo...je 2 měsíce po koncíku a my sem se vo něm eště nepřestaly bavit *1* taky dost těžko když si to každej den pouštim do uší *15* už aby byl rok 09 *14* učit se texty, nový klípky a koncert...neznám nic lepšího *14*
  • nikous22

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Já takový nahlas:ty vole to snad ne????A kamoš:co je? a já takový:on si sundal tričko safra *14* *14* !!! vypadal že ho to zajímá *1* Proč jsem jen nebyla blíž.....ale příště mě tam rozhodně mužou očekavat a to si na něj pěkně posvítím!!!!! *1*
  • lplady

    Re: Re: Re: Re: ...

    *1* asi tak no *1* já byla ve druhý řadě a najednou vidim že si sundává tílko a řvu na kámo (která žere Mika btw *15* ) ty voe vidíš to?? si ze mně asi dělá prdel...a upe v řiti sem z toho byla *1* *14* mě teda solidně dorazil Joe jak si eště před ES na férovku vylez na střechu a vodhalil nám svoje sexy břicho *15* sem se jako fakt pobavila *1* ale ten koncík...nekomentuju... sem je tam všecky hypnotizovala jak sviň *15* hlavně Chestera samozřejmě a asi to zabíralo pač byl skoro furt u nás *15* *14* příští rok to vypadá že je tu máme znova a to tam budu i kdybych měla umírat *1*
  • Re: Re: Re: ...

    Tak já se soustředit musela,ptž jsem nebyla zrovna upe ve předu a vedle mě byl kámoš.... *15* Ježiši jak si sundal to triko a holky začali pištět tak jsem si říkala:Co je???a ted'ka se podívám....a wooooow *14* *1* Akorát,že když jsem o tom pak furt mlela o tom,jak je sexy...no toho kamoša to asi moc nezajímalo *1* *1*
  • lplady

    Re: Re: ...

    já se teda nesoustředila vod první vteřiny co vlez na stage *14* *15* a taky kdo by mu vodolal...umírala sem při PMA celej ten song mi běžel mráz po zádech ten hlas se mi upe zarejval pod kůži...nádhera neni nic lepšího než slyšet a vidět LP live *14* nejlepší je slyšet ho zpívat na Hybrid Theory EP to je masakr jak něco *5* je tam eště takovej nevyzpívanej hlas má nádherně nakřáplej a celý to cédo je luxusnim stylem syrový a nedá se to rovnat s vo 8 let vyzrálejšim MTM čimž nemyslim nic špatnýho pač sem eště za 7 let nenašla song kterej by mě něčim neupoutal...sem malej vyhrocenej fanoušek *15* *1*
  • nikous22

    Re: ...

    Jo,přesně,je sice pravda,že když jsem viděla na očku jak zpíval asi tak to byl rok 2003 faint na živo...zasmála jsem se....ale ted'ka zpívá všechno bez chybičky a je skvělej zpěvák....no a to s tím tílkem....pokazil mě tím What I've Done a Faint ptž se na písničky v tu chvilu soustředit nedalo..... *14* *15*
  • lplady

    ...

    tak sem tady pročítala starší příspěvky... no docela mě udivuje že je někdo schopnej napsat že Chester neni schopnej zazpívat 3 slova bez nadechnutí... *7* řekla bych k tomu asi jenom tohle... už 2krát sem měla tu čest vidět LP live a takovej zážitek přeju každýmu pač to je neskutečná smršť energie *14* a kdo náhodou pochybuje prubněte youtube.com a najděte si Given up z Brna a uvidíte pořádnej nádech a dlouhej hodně dlouhej řev *3* a btw Chester z pár metrů bez tílka... no comment *14* *1* *15*
  • n.n.i.k.a

    NiKi

    Nejlepčí *14*
  • ♥♥♥♥♥♥♥♥

    Chester a LP jsou upeeeeeeeeee nejjjjjjjjjjj *14* *14* *14* :-*
  • Re: Re: Re: Chester a Linkin Park už mě vubec nezajímaj

    Jo?to bych chtěla vidět tebe!s tím jeho hlasem...člověk se diví kde to v sobě bere...ten jeho řev je prostě super a chtěla bych vidět tebe jak by ses nnenadechoval kdyby si měl zpívat to co on! *8*
  • chester

    Tak linkin park jsou bezkonkurenčně nejlepší skupina na světě....a td k chesterovi to byla vždy pro mě největší osobnost z celé skupiny ani nevím proč ale líbí s emi moc jeho hlas a to jak umí řvát bez něho by to ve skupině nešlo nebo spíš si to nedovedui představit!!!!pamatuju ýže jako malá jsem po něm jela a vždy jsem se pokoučela řvát před televizí jako on!!!!Prostě je žeru......mám je strašně ráda jen tak dál....
  • Re: Re: Chester a Linkin Park už mě vubec nezajímaj

    jo typek, dyt nezazpiva ani 3 slova bez nadechnuti a je uplne mimo
  • LP a Chester

    Chester je upe nejlepší!A linkini taky,ale nejsem si jistá,co by si bez Chestera počali kdyby tam nebyl,protože má upe skvělej a nenahraditelnej hlas! *14* *3* A je upe hezkej,nedá se o něm říct,že by byl nějakej fešák ale mooc se mě líbí *1*
  • Re: No nevim

    tady někdo potřebuje dovolenou *1* *1*
  • Re: No nevim

    tady někdo potřebuje dovolenou *1*
  • Re: Chester a Linkin Park už mě vubec nezajímaj

    Pravdou je, že Chester na koncertech neumí zazpívat písničky typu Shadow of the Day. Buď tam má unavené hlasivky nebo prostě zpívá falešně. Ale poslechněte si tohodle týpka: www.youtube.com/watch?v=WgG_4Akt9vM *14*
  • Re: Chester a Linkin Park už mě vubec nezajímaj

    LP náhodou dělaj skwělou hudbu a Chesteruv hlas je nenahraditelnej...*14* a s punkem se to nedá wůbec srownáwat obojí je úplně něco jinýho *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit