Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lplady

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    *1* *1* no to bych se rozhodla podle situace *15* *15* kdyby to byla ňáká modelka tak by měla smůlu rovnou *1* to je fakt Chester se rád na MaG předvádí *15* to sou prostě všechno týpci... tak jako už jenom Joe mluví sám za sebe když na nás vytasil svoje sexy břicho *1* sou magoři ( v dobrym smyslu) upe všichni a to je jeden z důvodů proč je tak žeru *14* mě dostalo jak se Chester smál sám sobě jak hodil ty záda a zlomil si tu ruku (chudinka *14* ) a von největší záchvat z toho *15* *1*
  • nikous22

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    To máš dobrý já už se zbláznila No myslím že by ten přísnej dohled nestačil on beztak vždycky udělá nějakou ptákovinu*15* Ano máš pravdu,nebudeme přece tak kruté......hm.....nebo jo? *15*
  • nikous22

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    To máš dobrý já už se zbláznila *1* *15* No myslím že by ten přísnej dohled nestačil on beztak vždycky udělá nějakou ptákovinu *15* Ano máš pravdu,nebudeme přece tak kruté......hm.....nebo jo? *1*
  • lplady

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    *1* *1* právě *1* nikdo nám nemůže zakázat vo tom snít *15* sice mě ten chlap asi za chvíli přivede do blázince ale jináč super *14* *3* společná péče *15* *1* dobrej nápad *1* by se k němu už žádná nedostala leda na MaG pod našim přísnym dohledem *15* *15* *15* což znamená podpis a rychle vypadnout *1* *1* *1* nééé dělám si prdel to by bylo zlý mě samotný by tohle nestačilo...aspoň pár slov s nim prohodit *9* *14*
  • nikous22

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Museli bysme se domluvit na společné péči *15* ano reakce je:chytnout se ho jako klíštěte *14* *1* *1* Sen je to nesplnitelny,ale představivosti se meze nekladou *15*
  • lplady

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    *1* *15* to bude asi problém *1* *15* ale tak až to bude na pořadu dne tak to budu řešit že jo *15* do tý doby je to pořád akorát velkej nesplnitelnej sen *1* hele nevim nevim jak by to dopadlo kdyby měl rozhodovat mezi náma..takový 2 supr holky... *15* *15* *15* *15* *15* pač naše reakce je jasná předem *1* *1* *1* tzn. chytnout se ho a už nepustit *15* *14* *1*
  • nikous22

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    A ucítí i mou nohu na jejím zadku *16* *16* *8* a je i muj...akorá bysme si měli domluvit,jak si ho rozdělíme *15*jj vynasnažím se a pošlu *3*
  • lplady

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    přesně tak...jestli mu ta mrcha ublíží tak to pro něj bude eště 10krát větší rána než rozvod se Samanthou a já jediný co chci je aby byl šťastnej milášek ´´můj´´*14* a pro ní pak taky pač si pro ní asi dojedu a ukážu jí sílu mý nohy na jejim zadku *16* *15* hele hoď mi prosim na maila SOD,Numb,FTI,Wake 2.0,BTH a Crawling z Brna *1* doufám že je to v good quality *5* jako ne všecko najednou ale už bych to chtěla mít komplet abych to mohla přehrát pěkně v kuse a vrátit se zpátky tam kde sem byla maximálně happy *14* *1* dík předem *4*
  • nikous22

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Takovýho chlapa jako je Chester nikde snad ani nenajdeš,on je prostě můj ideál: *15* neuvěřitelně krásnej,vtipnej,milej,nezkazí žádnou srandu,ulítlej...*14* božínku *15* Ano,vím o čem mluvím,měla by být ráda,že ma takovýho chlapa,co by za něj jiné dali.Já se taky těším,až mě ty všechny věcičky a různy plakátky,článečky z časáků dorazí *14*
  • lplady

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    to máš recht...tu asi zabiju spíš já *16* si ho asi pekelně hlídá když je dycky nejvíc ze všech nabalenej...musí bejt hustě sexy *1* ale Chester ten mi prostě nedá spát to je tak neskutečnej kus skvělýho chlapa...Talinda má velký štěstí a doufám že se podle toho zařídila a zařídí i do budoucna...víme vo čem mluvim... *5* už mi poslali ten penál s tim tríčem se těšim jak něco *1* už abych to tríčo měla na sobě už jenom pro ten pocit *15* *14*
  • nikous22

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Kdo by si nedal říct....já rozhodně *14* No tak samozřejmě...jen ad' si to tričko sundává,nikomu to nevadí a mě už vůůůbec *1* Ale safra:Mike je přece taky pěknej chlap tak ad' jde taky do toho!Manželka ho nezabije *15*
  • lplady

    Re: Nikous22

    jo to je fakt...to neznamená když tady my 2 diskutujem že nemůžete přihodit svůj názor *5* vod toho diskuze většinou bejvaj *1* aby se diskutovalo *15* tak se prosim zapojujte bude tu veselejš *3*
  • lplady

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    no ty vole dala bych si říct *1* *1* takovej striptease v jejich podání...oooouuuu lákavá nabídka *1* *14* *14* ale víš jak Chester sice chodí často do půl těla jenomže Chestera bez vršku neni nikdy dost *13* *14*
  • nikous22

    Nikous22

    hej lidi,měli byste se taky přidat *1* Já tu s LPlady furt něco píšu a vy nic *15* zapojte se trochu *5*
  • nikous22

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    O něm lze říct,že je rok od roku hezčí a hezčí a tím pádem je to pro fanynky horší a horší *1* *14* Hej ale to by se fakt nikdo nesoustředil...člověk si na Chestera zvykne,on je často na koncertech nahoře bez *15* Ale kdyby přišli už rovnou i s Mikem nahoře bez....wow *14* *14* Napíšeme petici:Chester & Mike:třička dolů *15*
  • lplady

    Re: Re: Re: Re: ...

    no to jo no *1* *1* by si všichni lezli po hlavách *15* mfg...si dovedu představit jak by to dopadlo kdyby vlezli do publika voba do půl těla *1* bych asi po Chesterovi hodila malou rybku *15* *14* a k tomu piercu...já sem na něj byla pár let zvyklá s piercem a brejlema a přišel mi děsně sexy *14* ale teda teď musim přiznat je eště mnohem hezčí takovej dospělejší..a bez těch brejlí vynikaj ty jeho nádherný čokoládový vočíčka *14* *14*
  • nikous22

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Já teda mužu říct,že v tomhle souhlasím s jeho ex Samanthou...ještě že o donutila si ten piercing sundat to byl děs *15* *15* Ale tak to už by se na koncík nesoustředil nikdo,kdyby měli trika dole oba *15* *5* *14* *14*
  • lplady

    Re: Re: Re: Re: ...

    tak to vůbec ne *5* Mike musí pod těma věčnejma tričkama a bundama schovávat taky moc pěkný tělíčko *15* ale na Chestera nemá nikdo... to je prostě kousek největšího kalibru...a teda upřímně řečeno chtěla bych ho eště aspoň jednou vidět v tom jeho piercu ve rtu...to byl tak neskutečně sexy *14* *14* a zůstal doteď samozřejmě *15*
  • nikous22

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    A nej luxus by byl kdyby si pak sundal triko i Mike *14* Ptž jen tak mezi námi:Mike taky není tak docela k zahození.... *3* *5* Chester je neuvěřitelně,totálně a ja nwm co ještě sexy *14* *15* a Mike je pěknej *14* mohli by to někdy takhle zkombinovat....myslím,že by to nikomu nevadilo
  • lplady

    Re: Re: Re: Re: ...

    tak takovouhle vodměnu bych brala častějc *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit