Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pstrosik

    ???

    Čauky lidi nevíte náhodou někdo kolik Chazz měří?? Já to nikdy nikde nemohla najít.
  • Re: chester

    chaz je hustej znam skoro vsechny pisnicky od linkin park. napr.given up one step closer by melsef .......atd..... *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* chester charley bennington je jednicka *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • nika.

    Re: blond vs černá

    Já myslim že je pořád stejně krásnej. Víc se mi líbila blond, jenže když si to teď porovnávám, je to asi nastejno. Ale co se mi na něm hlavně dřív líbilo, to je piercing ve rtu, vypadal s nim fakt skvěle - na druhou stranu se nedivim jeho bejvalý manželce, že chtěla, aby si ho sundal.

    Tak jako tak ho stejně obdivuju ve všech ohledech.
  • Re: Re: Re: Jste paka

    Jo tva kamoška me fakt nezajima. A když ti leze na nervy tak si ji nevšímej. A taky pochybuju že by tě nekdo nutil aby ses s ni divala na koncert LP. Když se ji Chazzík líbí a žere ho tak ji to neber. já ho mam taky ráda přímo ho zboznuju upe me poblaznil. *14* *14* *14* *14* Ikdyž je pravda že to taky kazdemu furt nerikam jak naka p***
  • blond vs černá

    Co myslite ktera barva vlasu Chazzymu sluší víc černá nebo blond??? *7* Mě osobně se líbil s obouma pac když byl mladší tak mu podle me slušela víc blond ale treba ted bych si ho už s blondatou hlavou nedokazala představit. *14* *14* *14* *14* *1*
  • Re: Jste paka

    jediný tele který tady něco plká seš ty.. aco tak každej má svůj názor jinej aty si tady nehraj na drsnačku.. hod se do klidu a když se ti linkini nelíbí nikdo ti je necpe,že?? kdyby sme tu měly komentovat tebe tak by se leckdo možná taky poblil!! Linkin Park jsou borci a styl mění no aco!! a ty si snad od narození stejná?? bud v klidu a když se ti něco nelíbí tak si třeba naser.. *5* *3*
  • Chester. nejlepší, nejhezčí!

    *14* Chester je prostě "ztvořen" anděli! Moc se mi líbí změna jeho vzhledu at už na blond bo jinak! Prostě chestrovi to slušinká mociny..!
  • kamca12

    CHESTER

    Kwásnej zpěvák z Linkinů. *14* Hlas nepžekonatelnej. *3*
  • love

    Chester and Linkin Park 4EVER *14* *14* *14*
  • Souhlas

    souhlasím.......Chesterův hlas je božský *14* doufám že budou ještě dlouho hrát protože kdybych neslyšela Chesterův hlas umřela bych *9* Chester is great *14* *14*
  • :-)

    Chester je ten nej nej nej nej no prostě nejlepší nejkrásnější a nejmilejší chlap na světě. Mám ho moooc rada. No sice ja mam rada všechny členy LP pac je žeru ale Chazy je prostě milášek *14* je nej. nikdo z těch kteři jsou označováni za radoby "hezouny" na něho nema.
    jo a strašne krásne zpíva. *14* *14* *4*
  • nika.

    Re: Re: Narozeniny

    Přidávám se k vám a přeju Chesterovi všechno nejlepší, aby byl dál tak úspěšný a aby se mu dobře dařilo. *3* *1*
  • Re: Narozeniny

    taky vsecinko nej Chazzy *1* ikdyz trochu pozdejc. A nemyslim si ze je to zbytecné. *13* *5*
  • Narozeniny

    *3* Všechno nejlepší k narozeninám, sice je zytečné to sem psát, ale nemůžu si pomoct. *3*
  • charibeja

    Chaz

    Je obdivuhodné čím vším si v životě prožil a nezlomilo ho to. Velmi silná osobnost. Zpěvák s úžasným hlasem. *4*
  • Re: Re: Jste paka

    nejni zrovna prijemny kdyz ses nebo koukas na koncert LP a do toho ti tam naky histerky rvou CHESTER *13* moje kamoska je blazen do Chestera a uz me stim taky pekne sere ja vim ze vas asi nikoho nezajima naka moje kamoska ale ja ty kamosce neco rikam a vona na me jenom tupe zira a potom jediny co rekne je Chester i love you to bych ji potom zabila a koukat s ni na nakej koncert nebo videa s LP je uplny peklo a to jenom diky tomu ze zere Chestera *9* ja nemam nic proti Chesterovi ale nektery jeho fanynky by se nad sebou meli zamyslet *13* LINKIN PARK-nejnejnej *14*
  • Re: Jste paka

    Ne ty jsi pako jen kvuli tomu že se dali na jinej styl a nebo že se ti nelíběj tak je hned budeš pomlouvat?? A klidně se z toho tytulku I LOVE CHESTER poyvracej mě je to šumak a taky ti muže být šumak co každý poslouchá je to jeho věc ne tvoje takže nekrytizuj a polib si prdel!!!!!! Jo mimochodem Linkin Park je velice dobra skupina a doufam že vydaji další dobrý alba jako do teďka *14*
  • mikes38

    Re: Jste paka

    ja myslim ze tobe muze bejt uplne jedno jestli nekdo nekde rve, pise. . . i love chester to je jeho vec klidne muze mit chestera vytetovanyho na zadku a tobe to muze bejt porad uplne jedno a nevim co vidis spatnyho na tom ze nekdo dava na jevo ze posloucha LP (tricko, kratasy, naramky. . .)
  • Re: KECI

    No řekla bych že je Chester Talindy. A když už tak není jen tvůj. takže klidni. Ale inak na Chazzyho nikdo nemá je nej zpěvák na světě. A taky nejkrásnější!!!!!! *4* *14*
  • nika.

    Re: Re: Chester a Linkin Park už mě vubec nezajímaj

    Já myslim že ty ani nepoznáš kdo zpívá falešně a kdo ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit