Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika.

    Re: Re: Re: chester je nejlepsi

    Myslim že to je velký riziko, že si sundá triko *1* Ale přesně - jestli to udělá, tak to nevydejchám. *4*
  • pstrosik

    Re: ....foxlp

    tak je nech a nevšímej si jich.. *1* Jak říká třetí LP přikázání: Nebudeš se zlobit na chudáky, kteří poslouchají jiný styl hudby, neboť každý má právo na svůj názor. *1* *1*
  • katushkav14

    ....foxlp

    ty jo přesně! u nás taky samej Hip-Hop a když začnu mluvit o LP tak mě pošlou do háje a přitom nevědí o co přicházej LP jsou NEJ!!! *14*
  • Re: chester je nejlepsi

    No tak někoho jako Chestra jsem viděla,ale z dálky...jsem si říkala..to není možný,pak příjdu blíž a...houby no už to nebyl Chezz,ale vypadal úplně jinak....Ale taky jsem viděla týpka podobnýho na Mikea...a to byl fakt on..jsem si nemohla pomoct.*1* Jinak se už nemůžu dočkat novýho CD..to bude zase bomba.... *14*
  • pstrosik

    Re: kolik chester meri

    Na každé webovce nebo blogu je Chazova výška uvedena pokaždé jinak.
  • pstrosik

    Re: Re: chester je nejlepsi

    Přesně. Kdybych potkala někoho podobného jako je Chazzy tak by sem asi zůstala stát s otevřenou pusou jak debil. A až půjdu na koncert LPíků (což se chystám jít až zas budou někdy v ČR) a uvidím jich tam všech 6 pohromadě tak se tam vyvrátím hned po prvních pěti minutách když budou nastupovat. *1* *14* A až Chester pořádně zařve např. SHUT UP! a nebo si "nedejbože" sundá triko, tak potom už budu patřit mezi mrtvé. *1*
  • foxlp

    kolik chester meri

    ja sem to nasel vcera ale vubec sem to nehledal presne meri 1.78cm
  • nika.

    Re: chester je nejlepsi

    Teda někoho, kdo vypadá jako Chester jsem ještě nepotkala, ale kdyby jo, asi bych se zbláznila. No, ikdyž, kdybych šla na koncert viděla opravdu jeho a slyšela ty jejich písničky, asi by mě rovnou odvezli. Je to riziko, ale stejně tam budu muset jít hned, jak k nám přijedou. *1* Já jsem taky ráda, když sem někdo přijde a diskutuje, nesnáším když je tu mrtvo a nemám s kym kecat o LP. *4* řesně tak, ať žije LP!
  • mikes38

    Re: chester je nejlepsi

    jo potkala sem kluka co vypadal jako Chester *4* byla sem s rodicema v obchode a on byl u vedlejsi kasy *3* ale upe vypadal jako Chazz kdyz je ostrihanej do hola *1* *1*
  • foxlp

    chester je nejlepsi

    zdarec lidi sem tu novy a chci se vas zeptat jestli si myslite ze na svete zije nekdo kdo vypada jako chester bennington ja sem ho potkal na jedny zabave a rikamvam ze sem si myslel ze vazne vidim chestra byl sem nalitej mel stejny bryle jako chazz zije v cesku a bydli kousek o de mne a jmenuje se pavel kamoska ho prej zna uz dyl a nic mi o nem nerekla bala se ze bych mu nedal pokoj a jeho kamos mi rikal ze uz ho nebavi jak vsichni za nim dolejzaj a rikaj mu chestre co bych za to dal vypadat jako on a od ty doby sem ho nevidel a ani nepotkal a kdyz sem ho videl tak me kamoska predstavila a dali sme pivko a aby to nevipadalo blbe tak sem se na neho dival po chvilkach bylo to super a pak ho uvideli lidi a koukali na nej jak blby no co vam budu povidat v tu chvili sem vazne myslel ze vidim chestra ale na zivo kdybych s nim sedel u jednoho stolu tak me asi odvezou. bydlim ve ctvrti kde skoro kazdy posloucha hip hop ale ja ne ja jedine linkini a nemu sehnat nikoho s kym bych si povidal o nich nikoho to nezajima v jihlave asi nikdo neposloucha lp a jestli jo tak o tom dodnes nevim posloucham je dlouho ja sem o nich nevedel ale kamos mi ze skoly ukazal co ma rad a hned se mi to zalibilo tak sem vsude po lavicich psal lp linkin park a hlevne se mi libi chestruv hlas a styl a dokonce sem prasvedcil segru at si to poslechne a zalibilo se mi to a jestli si myslite ze pisu samy keci tak se vsem omlouvam ale ja sem strasne ukecanej a hlavne o linkinech kamosi me uz nechcou mezi sebe ze to mam rikat nekomu jinymu ja porad linkin park chester a je to proste nebavi kdyz mi neco napisete budu moc rad at je to o linkinech nebo me servete ale ja proste posloucham linkin park a nikdo na tom nic nezmeni az ziji linkin park!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • nika.

    Re: Re: Re: ....

    Asi máš pravdu, ale já častějc poslouchám jeho hlas, než se dívám na jeho fotky a ten je tak dobrej že na nedokonalosti ve vzhledu nemám ani pomyšlení *3* *1*
  • mikes38

    Re: Re: ....

    mno to bych docela i souhlasila ale podle toho jak je oblecenej a jakej ma uces ptz nekdy vypada docela divne
  • nika.

    Re: ....

    Já myslim že Chester je úžasnej ze všech stran *1*
  • Re: Re: blond vs černá

    No tak trika Ve Cel sou upe skvělé. Mě se líbí všechny co sem zatím viděla. Mike má samozřejmě taky dobrý vkus na oblíkání ale Chestrovy hadříky se mi líbí mnohem víc. *1*.. Jo a ta růžová hlava se ještě dala ikdyž to byl fakt úlet ale ještě horší to má když je dohola jako třeba ted. *5*
  • mikes38

    ....

    mě se Chazz strasne libi ve videoklipu k from the inside kdyz je z profilu tak je upe uzasnej *1* *4* *14*
  • Re: Re: ???

    No tak jsem se spletlaměří do 180 cm...
  • Re: Re: blond vs černá

    hm,taky jsem ho viděla i s růžovýma...a to byl teda úlet,ale má taky vklidu dlouhé vlasy i když měl jenom paruku.... *3* Ale jemu zaručeně sluší všechno...a ty věci no trika...některé jsou pěkné,ale některé jsou hrozné...a Mike nosí fakt fajn trička i kalhoty...má prostě super styl...si nemůžu pomoct *14* *14* *14*
  • mikes38

    Re: blond vs černá

    mno uz sem i videla Chazze s ruzovejma vlasama ale to byl jeste hodne mladej, to mel jeste Mike červeny vlasy a Brad kratky... *4* a jak se vam libi veci od Ve´Celu?? me se libej ale nektery trika Chazzovi neslusej *8* Jo a hrozne se mi libej trika od Mika *14* ty sou upe bozi!!
  • je nej

    nejvíc mu to sluší blond podle mě *3*
  • Re: ???

    Myslím že jsem někde četla,že má kolem 180 až 184cm...ale teď už nevím přesně kolik...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit