Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Transformers

    Ahoj lidi, nevíte někdo v jaký scéně se Chazz objevil v Transformerech ?
  • DBS

    že bych si to taky koupila??? asi jo no asi určitě *1*
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: Tracklist DBS..

    j taky si myslim ze by to mohlo byt tak kolem 500 ale jeste nwm jestli ho budu kupovat *15* *15* *15*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: Tracklist DBS..

    Hej tak to nevím jestli ti poradím ale cena CD se vztahuje i na to jak je CD staré čím starší tak tím víc jde potom cena dolů bych řekla. Takže záleží na tom jestli by sis ho chtěla kupovat hned jak by vyšlo nebo až tak za rok(ale to asi nejspíš ne že ano?.. *1* ) Ale já počítam tak 400,- + - 100.... No doufám že sem to nějak nepřestřelila abych potom třeba sama nebyla překvapená.. ale řekla bych tak nějak no..
  • nika.

    Re: Re: Re: Re: Re: Tracklist DBS..

    A nevíte, kolik by to tak mohlo stát, já totiž CD téměř vůbec nekupuju, takže nemám přehled. To abych už začala šetřit, už jen 2 měsíce (utečou rychle, protože jsou prázdniny *4* ).... *1* *3*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: Tracklist DBS..

    to já taky.. *1* *1*
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Tracklist DBS..

    mno ja myslim ze jeste nikdo presne nevi kdy to bude ale ja doufam ze uz to bude brzo se na to tesim jak maly decko na vanoce *15* *15* *15*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Tracklist DBS..

    Jo maj to tam fakt pravdivý ale ted sám 3DD!3 si tím ted není uplně jistý. V poslední větě to dává najevo. Tak nvm no..
  • mikes38

    Re: Re: Tracklist DBS..

    na linkinpark.cz maji vetsinou pravdivy veci jeste sem nezazila ze by tam meli nakou kachnu tkz bych jim to verila *4* *4* podle ukazek to vypada vazne dobre doufam ze budou dobry i ty ostatni songy ktery sem jeste neslysela *4* *4* a lidi pls hlasujte na t-musicu pro LP *3* *3* *3*
  • nika.

    Re: Tracklist DBS..

    To by teda bylo supr, kdyby to byla pravda. Už se na to úplně třesu *1* Slyšela jsem pár ukázek a vypadá to jako obvykle víc než skvěle...
  • pstrosik

    Tracklist DBS..

    Na www.linkinpark.cz je tracklist a ůdajné datum vydání Out of ashes od DBS. Není to ještě jisté to datum ale do několika dní by to prej mělo být potvrzený tak nvm no.. *7* *4*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: DBS

    není zač čeče.. *1* *1* *1*
  • mikes38

    Re: Re: DBS

    a pstrosik diky bez tebe bych ani nevedela jaky to tam dal je *4* *4* dik kamo *3* *1* *1*
  • pstrosik

    Re: DBS

    Je to takové normální... *1* *1* *1*
  • mikes38

    DBS

    ahojte lidi zajdet sem: http://www.youtube.com/watch?v=-kvs SP9cQkc&feature=related je to Get on top z DBS skuste projit i ty ostatni videa a dejte vedet jaky to je me se to vsechno totiz nechtelo prochazet
    *9* *1* *1* njn sem proste lemra lina *15* *15* *15*
  • :)

    všichni vime že chaz je nej nej nej....
  • rihanna11

    Chester je nej

    To si myslím já *1* Já ho fakt žeru *14* Je úpe bezva a zpívá nádherně.... Jinak bych chtěla stáhnout nějaký alba po netu, ale furt nemám adresu, takže pls kdo by něco věděl, tak mi písněte do vzkazů. Díky
  • nika.

    Re: nazdárek

    a doprčic, dali tam jen 3, tohleto neni fér... *9* *9*
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

    *1* *1* *1* *15* *15* *15* no coment... *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit