Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: chester

    češi budou trochu na hlavu
  • Re: Crawl back in

    crawl back in se povedl...poslouchám dokola a dokola a znám už ho nazpaměť....boží
  • Re: Crawl back in

    crawl bach in se povedl...poslouchám dokola a dokola a znám už ho nazpaměť....boží
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: chester

    jj to rikal myslim ze je to i na youtube *1* ale on rikal neco ve stylu ze cesi mu davaj hodne seku a proto je ma rad *15* *15* *15* bo tak nak to bylo
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: chester

    asi neco jako OMG tem mejm fanouskum hrabe *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re: Re: Crawl back in

    the best neni co dodat
  • Re: Re: Re: chester

    no moment ... Joe říkal, že se mu v čr líbí a že sem určo přitáhnou zas *3* *1*
  • mikes38

    Re: Crawl back in

    http://mp3.teledyski.info/index.htm l?text=dead+by+sunrise&strona=1&fil e=global&name=eplik&dalej=Szukaj - dead by sunrise v mp3 ke stazeni *3*
  • linkinwoman

    Re: Re: Re: Re: Re: chester

    MNO...TAK KDYBY JIM TO PŘEKLÁDALO TAK BY MĚ ZAJÍMALO CO SI POMYSLÍ MIKE,KDYŽ SE NA JEHO STRÁNCE BAVÍME A TOM JESTLI JDE ZE MĚ STRACH BO NE *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • pstrosik

    Crawl back in

    Song Crawl back in už je venku!! Poslechnout si ho můžete na myspace.com. DBS ho tam maj v mp3..!!
  • pstrosik

    Re: Re: chester

    Zajimavý názor... *4*
  • nika.

    Re: chester

    Aspoň podle mýho názoru jsou jen a)krásný chlapi co skvěle zpívaj nebo b)hnusný chlapi co neumí zpívat. Chestera bych jednoznačně zařadila do kategorie a) *1* A jelikož si myslím, že je to nejlepší zpěvák, kterýho znám, tak je taky nejhezčí, kterýho znám *3* *14*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: chester

    No to taky doufám že už sou aspon v půlce.. *1* ale jinak se těším na obě asi tak stejně..O DBS se ted ale přeci jen zajímám víc protože ta má vyjít dřív..ještě 2 měsíce... *9* *1*
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: chester

    jn doufam ze uz poradne delaj na tom new CD na to se tesim vic nez na DBS *15* *15* *15* *15*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: chester

    Myslím že ted nemají čas prohlížet ani ty americké weby o nich..ne tak ty naše české na ty si podle mě ani nevzpomenou.
  • mikes38

    Re: Re: Re: chester

    jn ale kdyz u nas maji koncik tak by se do naky diskuse mohli kouknout *15* *15* *15* *15* ale pochybuju ze to delaj v americe je urcite spousta blogu... o LP takze tam maj asi prace dost *4*
  • Re: Re: chester

    myslim že sem ani nechoděj my jsme takova prdel světa..... malinka zemička ve velkym světě
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: chester

    no tak kdyz to de i tady tak bych se divila aby to v americe neslo *8* *15* *15* *15* ale treba jim to nepreklada *1* *1* *1*
  • pstrosik

    Re: chester

    Mám na to trochu jiný názor...:Je to krásný chlap s krásným hlasem. *3* Co víc si můžu přát? Jo a doufám že LP ty české diskuse neprocházejí...to bych jim nepřála by se za nás za čechy museli akorát tak stydět... *9* *9*
  • Re: Re: Re: chester

    mno mě to všechno překlada počitač ty jejich stranky proč by to v americe nešlo taky ???!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit