Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

    to by ses divila *15* *15* *15* *15* uz aspon chapu proc maj mimozemstani lod ktera vypada jako CD *1* *1* *1* *1*
  • pstrosik

    Re: Re: nazdárek

    Neboj my to pochopili.. *1* aspon já teda jo *15*
  • nika.

    Re: nazdárek

    sorry měl to bejt koncert DBS *3*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

    *1* *1* ...Vy máte teda fakt skvělý nápady *15* ..prej jestli lítá CD *1* *15* *15* .....A co ste jako zjistily..Lítá???? *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *1* *5*
  • nika.

    nazdárek

    Ahoj lidičky, měla jsem dojem, že kromě diskuze potřebuje taky trochu provětrat a obnovit fotogalerie, a tak jsem tam nahrála něco z New Divide, pak z koncertu DMS a Talindiny supr fotky z Twitteru. Pokud jste to náhodou někdo ještě neviděl, určitě se podívejte, až se tam fotky během pár dnů objeví, stojí to fakt za to! *1* *3* *4* *15*
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

    kdyz je to s LP tak opatruju i ty vypaleny (vsechny co mam) *15* *15* *15* ale kdyz to s LP nejni tak na tom nejsou nak moc dobre minule sme s kamoskou skouseli jestli lita CD a na tom LP rozhodne nebyli *15* *15*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

    Ale jo origoš je přece jen mnohem lepší než stážená shitka. Já to mám právěže naopak..když mám nějaké CDko stažené z netu nebo od někoho vypálené(což je většina CD co doma mám..teda krom některých od LP samozřejmě *1* ) tak si jich moc nevážím a hned sou poškrábané nebo prostě zničené a moc dlouho nevydrží takže můžu přepalovat co chvilu, ale když mám origoš tak to bys měla vidět jak ho opatruju jak oko v hlavě běda aby mi na něho někdo sáhnul.. *1* obzvlášt na ty origoše od LP
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

    mno ja bych do originalu radsi nesla *4* ja bych se bala ze ho poskrabu to bych si potom zasla skaknout z mostu bez lana *9* *15* *15* takze ja spis stahuju a potom vypaluju ptz jinak bbych tady asi davno nebyla *1* *1* *3*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: kde to vázne???

    Ntj já ještě uvidim jak to vyjde s financema *1* *3* . Navíc ale to určitě si chci koupit new album LP až vyjde. To totiž chcu 100%ně original. No a DBS se ještě uvidí no ale chtěla bych ho taky original. Ještě uvidím. *3* *5* Když tak bych si ho koupila až posléze. *1* *5*
  • mikes38

    Re: Re: Re: kde to vázne???

    co by to byl luxus muzem mit klidne 3 *1* stridat to nebudem urcite stihnem vsechno *3* a k ostatnim zajdem na 100% aby sme neurazili *15* na DBS sem uz taky zvedava nekde sem slysela ze bude spis rockovy a plny Chazova chrapteni takze uz se tesim *4* nwm jestli si ho budu kupovat ale nekde si ho stahnu urcite *1* *1*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: kde to vázne???

    Budeš si kupovat Chazovo sólové album DBS? Já určitě jo doufám že vyjde letos na podzim teda už se nemůžu dočkat. Sem strašně zvědavá jak se Chaz předvede. *1* určitě ale skvěle protože on je sám skvělý *1* *14* *14* Ted už ale stačí jen čekat což já nemám ráda. *9* *3*
  • pstrosik

    Re: Re: kde to vázne???

    Hej asik jn. to je ale luxus mít 2 vzkazníky nemyslíš? *1* Budem to střídat ne? jednou budem psát do Chazulovy diskuze a pak pujdem zas k Mikeymu. a aby to nebylo pořád stereotypní někdy něco písnem i k ostatním *1* *1* souhlasíš?? *1* *15*
  • mikes38

    Re: kde to vázne???

    ja sem tady!!!! *15* *15* *15* hej pstrosiku mame druhej vzkaznik *3* *1* *1* *1*
  • pstrosik

    kde to vázne???

    Tak lidi kde zas ste všichni?? Zas to tu nak vázne ted to už tu budem zas codit akorat já a mikes38? přidejte se tež. *5*
  • pstrosik

    Re: fotky

    jj na Chazovy stránky chodím celkem pravidelně takže to znám. ale jinak fakt dobré fotky ale mohl by jich tam přihodit trochu(i větší trochu *1* *1* ) víc no. Jeho fotek se nikdy nenabažím *14* *14* *14*
  • mikes38

    fotky

    http://www.cbennington.com/2007/03/ photos.html - uzasny fotky Chestera!!! *1* je tam vyfocenej ve vecech od Ve´Celu a Ernies *4* unikat *3*
  • mikes38

    Re: Re: Re: Nika.

    jj je to vazne super ale co jinyho se od LP da cekat *1* a taky sem na to koukala hodenkrat jen sem to nasla na youtube a hned sem to dala stahnout *3* *1* *4* jenom je mi lito ze tam ostatni nejsou vickrat ze se to toci jenom kolem Chetera a transformers proti Chazzovi nic nemam ale mohli by tam byt vickrat kdyz uz je Brad oholenej a ostrihanej a Rob uz ma taky zase kratky a potom tam ani nejsou *9* ale jinak nemam slov
  • nika.

    Re: Re: Nika.

    jo, přesně, připadá mi, že Chester tam vypadá naprosto úžasně, dokonale - úplně mě dostal. Musim na to furt koukat. *3*
  • mikes38

    Re: Nika.

    jo je to vyikajici klip a maj tam uzasny efekty... a Chazz tam vypada vyborne jak vypadaj ostatni clenove nemuzu posoudit ptz tam skoro nejsou *9* ale jinak je to vazne super *1*
  • nika.

    Nika.

    Už jste viděli ten novej oficiální klip k New Divide? Co vy na to? Podle mě je to fakt dobrý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit