Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika.

    Re: Re: Jste paka

    Jo,to souhlasim.Prostě je má někdo jako oblíbenou skupinu a co? Jsou úža a to hned neznamená že je miluju.Podle mýho dělaj pořád lepší muziku (můj názor),to že neprodaj tolik desek je taky tim,že už lidi na CDčka tolik nesázej-stahujou na netu-nelegálně zadarmo.Já držim Linkinům palce ať se jim daří!
  • Re: LP sou nejlepší ..

    Chester je nejlepsi a taky peknej;-)ale i linkini jako cela skupina sou nejlepsi zeru je a od mala je mam rada
  • Re: Jste paka

    Tysy pako ne linkini sou nejlepsi a vzdycky budou i kdyz maj ted problemi ale sou skveli takze drz hubu
  • klllara013

    LP sou nejlepší ..

    pro mě LP byli už od mala nejlepší skupinou a vždy budou *8*
  • Re: Jste paka

    Možná že sme telata ale rozhodně nejsu ten tip,co by někam furt psal styl titulku I Love Chester nebo bych furt nosila všechno s LP...to zas jako ne z tohodle je blbě i mě z těch husiček co furt na koncertě řvou I love Chester a tak... *13*
  • debora27589

    Jste paka

    Linkiny jsem žrala strašně dlouhou dobu, ale nalejme si čistého vínka, je to s nima jen a jen horší. Přesedlání na jiný žánr se neosvědčil a desek se prodalo míň než se očekávalo. Jasně že fandové si je koupí, jsou to přece fandové. Otázka nezní- kolik kusů se prodalo- ale- kolik lidí té koupě nelituje.
    Jste fanatický kačeny a z titulků stylu I LOVE CHESTER se mi chce zvracet. Jestli Vás to uklidní, tak Chesterovi taky. Uvědomte si že existuje i jinej svět než ten, kde LP hrajou od rána do noci, všichni se jmenujou buď Mike, Draven nebo Anna a kde see pohybujou i jiný lidi než vy, nemocný, unavený a totálně ujetý paka.
    Proboha živýho proberte se nebo skončíte v Bohnicích. Kdyby vás Chester viděl, za každýho z vás by se styděl až do morku kostí. Vedle člověka, kterej nosí na triku, peněžence a spodním prádle moje jméno, říká si nekomerční numetalista a všechny svý věci má počmáraný a polepený linkinama, bych si nikdy nesedla ani v autobuse...tak s tim dejte pokoj. Buď vám to dojde teď nebo až vyrostete, vy telata pitomý... *13* *13* *5* *3*
  • Re: Chester a Linkin Park už mě vubec nezajímaj

    víš houby ty zkurvysynu!!LP sou úžasný ty si jen hovno zajebanej pičusáku
  • aaandy

    Re: ...

    no jo, on s tím jak řve se snad nenadechuje vůbec nebo co *7* *1*
  • nikous22

    Re: Re: Re: Re: Re: Nikous22

    tady se diskutuje hodně až na to že tu diskutuju jen s LPlady *15* to je spíš jak chat než forum toho *15*
  • streests

    Re: Re: Re: Re: Re: Nikous22

    Tak to snad zmáknu *1* zatím se tu mějte mám ted tyden dovču he heč *3* . Zatím ahoj.
  • lplady

    Re: Re: Re: Re: Nikous22

    tady se zorientuješ rychle *3* tady se totiž diskutuje tak pekelně málo že jedinej kdo tady provozuje něco čemu se řiká diskuze sem já a nikous *1* *15*
  • streests

    Re: Re: Re: Re: Re: Nikous22

    Tak to joo no jo jsem ženská *3* ale moc se tady ještě nevyznám *15*
  • Re: Re: Re: Re: Nikous22

    No jo,bylo,já jen nevěděla o jaké pohlaví jde *15* *15* *15*
  • streests

    Re: Re: Re: Nikous22

    hojky jasně že holka *5* teda jestli to bylo pro mne *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Aha,o té sádře vím,já se lekla že si to udělal n atom Brněnským *15* *15* *15* Já z těch funny videí nemůžu nedávno jsem se dívala na Funny Chester a fakt jsem se málem počůrala hlavně na konci jak nám ukázal svoje trenýrky *15* *15* *1* Ale beztak jsou nejlepší funny videa z Chazzem a Mikem dohromady,ptž jeden něco řekne,druhej se začne smát a tím pádem už to je vtipný *14*
  • Re: Re: Nikous22

    No výborně,hodná holka....nebo kluk? *15* *15*
  • lplady

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    voe děláš si prdel??? *1* *15* kdybych sem se s nim setkala tak tady teď nejsem pač by mě v tu chvíli trefil šlak *1* *14* já bych za to dala cokoliv...i kdybych po koncíku měla umřít... *4* no von si zlomil tu ruku asi v půli jednoho koncíku museli mu to zaledovat a dát do šátku zbytek show vodzpíval ale pak to komentoval se slovy ´´It hurt so bad´´ možná tam bylo i ňáký sprostý slovíčko ale to už upřímně řečeno nevim *1* no a pak se už s rukou v sádře na to koukal na netu a teď nevim jestli s Mikem bo s kym a prostě se u toho děsně smál *1* *15* já z něj prostě nemohla a nemůžu pořád *1* *14* *14* *14* určo to najdeš někde na youtube *3* tady tyhle jejich funny videos nemaj chybku *1* *15*
  • lplady

    Re: Re: Nikous22

    konečně aspoň někdo *1* *15* tak jak se těšíš na new cédo a následnej koncík??? *5* *3*
  • streests

    Re: Nikous22

    Hej hej tak se připojuji *8* *8*
  • Re: Re: Re: Re: Re: ...

    O tom s tou rukou a že se smál sám sobě to mě musíš vysvětlit *15* *15* *15* no tak to by měla pěknou smůlu,počkat tys byla na tom MaG?sakra snad mě nechcež říct že si se s ním setkala,já chcu taky *15* sakra pro to bych udělala nwm co *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit