Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • linkinwoman

    DALŠÍ SONGY

    TAK UŽ JSEM SLYŠELA DALŠÍ DVA SONGY JMÉNEM CONDEMNED A IN THE DARKNESS A MUSÍM UZNAT:PARÁDA STEJNĚ JAKO CBI,MOR.AFT.,MY SUFFERING,FIRE A LET DOWN TÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁKŽE JDU SCHÁNĚT DALŠÍ *14* *14* *14* *14* *14* *15*
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: Out of ashes

    j nej je OSC na RtR tam je upe uzasny desme me bavej ty LP prodlouzeny verze *14* *1* mocky super *4*
  • nika.

    Re: Re: zrada

    no jsou tam některý songy který se mi fakt nelíběj, takový ty nudný nezajímavý...ale zase dost jich je skvělejch, třeba My Suffering, Inside Of Me, Walking In Circles, End Of The World nebo Let Down
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: Out of ashes

    OSC je zahraný všude nejlíp a taky proto je to mů nejoblíbenější song *5*
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: Out of ashes

    jj tam je fakt GooD ale upe naj je tam OSC *4* to je upe bast
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: Out of ashes

    APFMH je dobrá ale ůplně skvěle je zahraná na Live in Texas *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: zrada

    přehraje mi jenom ten refren to MS a pak je konec a videa mi to bere ikdyž se trocha sekaj... *1*
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: zrada

    no to se mi jeste nestalo aby mi mobil neco nebral *4* mozna tak nektery videa mi neveme ale jinak vsechno upe v pohode a ze by mi nebral mp3 tak to se mi vazne nestalo *4*
  • Re: Re: Re: Re: zrada

    mám upe novej hej pisničky mi to bere ale jenom my surfening ne a ještě jednu jinak zbytek jo ale nikdy neviš co ti to řekne na tu dalši co tam daš...
  • mikes38

    Re: Re: Re: zrada

    to chce asik new mobil *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: Re: zrada

    jo to je cajicek ale treba end of the word se mi libi ptž je to tak ujetej *4* song až je to pekny mno ale jinak na tom nic zajimavyho nevidim ale asi si to koupim ptž mi to nebere mobil sviňák jeden
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: Out of ashes

    OSC?? no taky nejni spatny me zabira a place for my head *15* *15* *15* *15*
  • mikes38

    Re: zrada

    *1* ja to ani nestahuju *15* mi stacilo slyset par songu a uplne me to odradilo od stahovani i toho blbyho cuceni na youtube *8* *8* *8* *8* sem vsude cetla ze tam bude Chazz poradne chraptit a ze to bude rock az metal a pak je to takovej popovej cajicek *8* *8* *8*
  • nika.

    Re: zrada

    ...já si to teda všechno stáhla na ulozto.cz, tam je celý zazipovaný album... *4*
  • nika.

    Re: Out of ashes

    Mně se to album fakt líbí, je fajn, jedinej song,kterej se fakt moc nepovedl je Into You. In the Darkness a Give Me Your Name jsou taky trošku slabší, ale v poho. Jinak všechny ostatní songy jsou úplně super...
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Out of ashes

    já mám na depku odjkživa One step closer. *1*
  • zrada

    to je na nic že už to z myspace DBS odělali taky pěkdy songy (jenom některy) člověk si to ani nestihl nide stahnout *10*
  • Re: Re: Re: Out of ashes

    na depku mam leave out all the rest *1*
  • mikes38

    Re: Re: Out of ashes

    je to takovej moc velkej klidek nak moc me to neevzalo *8* *8* *8* ale na depku nemuselo by bejt spatny *1* *1* *1* *1* *1*
  • pstrosik

    Re: Out of ashes

    good album..hodně se mi líbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší