Přejít na výpis diskuzí

Chester Bennington

OSOBNOST 31.12.2006 
559 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Out of ashes

    nejlepčí je Condemned
  • mikes38

    Re: Out of ashes

    jj presne tak *8* cekala sem neco lepsiho *4*
  • Out of ashes

    tak co na to řikáte???? muj nazor je nic moc
  • Re: Jste paka

    no ja nevim me se linkin park libi ale nejsem blazen do nich ani do jinych skupin ale tohle bylo mozna az moc ostry na zadnym jejich koncerte sem este nebyl :( protoze by me nasi nepustili ale urcite bych jinak jednou zasel.K tomu ze uz to neni co byvalo tak zpivaji od roku asi 1996 kazdy musi jednou klesnout... *13*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Let Down

    cbi sem nemela čas někde najit jako jenom song tak tam mam video co se seka :) ale většinou si všechny ty songy pustim na myspace přece jenom kvalita zvuku na kompu je lepši jak v mobu
  • nika.

    Re: Re: Re: Re: Let Down

    no jo to mně nejde stáhnout vůbec nic v empétrojce mám jen CBI a štve mě to, je to k zlosti *16*
  • Re: Re: Re: Let Down

    jj ty tam tk mam až na to let down to mi nende stahnout a my surfening mi ten mobil nechce načist nahraje jenom refrem :D
  • linkinwoman

    Re: Re: Let Down

    TO JÁ UŽ MÁM NĚJAKÉ PÍSNIČKY V TELEFONU.MÁM TAM NAPŘ.LET DOWN,MY SUFFERING,FIRE,MORNING AFTER A CRAWL BACK IN. *5*
  • mikes38

    Re: Let Down

    jupíííííí ja mam tak rada youtube!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* http://www.youtube.com/watch?v=nY3lw8iSSh8 a jako let down vezne dobrej song *1*
  • nika.

    Let Down

    tak jsem si konečně poslechla Let Down vcelku a bylo to fakt suprrr *3*
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: Out of Ashes už vyšlo...

    no tak jas *4* ja jeste pudu na youtube *14* *1* neco tam zkouknu a pak mozna budu stahovat *1* *1* *1* *1* *3*
  • linkinwoman

    Re: Re: Re: Re: Re: Out of Ashes už vyšlo...

    TAK JN,SEM CHTĚLA JEN POMOCT *5* *5*
  • mikes38

    Re: Re: Re: Re: Re: Out of Ashes už vyšlo...

    mno a ja si pockam jestli to bude za stahnuti stat *1* *1* *1* *1* *1*
  • mikes38

    Re: ...

    hele ja sem psala adminovi a on mi rakl ze nahrani fotek zavisi na kvalite a obsahu kdyztak koukni do diskuse u Mika Shinody sem tam ten vzkaz dala celej
  • pstrosik

    ...

    Dala sem k Chazovi asi tak 10 fotek a nahrála se jen 1. *16* *16* *16* *16* *16* Se na to fakt už vyseru *16* *16* co je moc to je moc *16* *16*
  • pstrosik

    Re: Re: Re: Re: Re: Out of Ashes už vyšlo...

    no mě je to jedno já to stejně budu objednávat *1*
  • linkinwoman

    Re: Re: Re: Re: Out of Ashes už vyšlo...

    A PROČ NESTAHUJETE TŘEBA Z ULOZ.TO TAM STAHUJU JÁ. *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: chazzik

    takže ja jdu s vama i za těma Slipknotama :) jo a mohli bysme taky do las vegas do club tatto nechat si udělat nějakej lp logo *1*
  • Re: Re: Re: Out of Ashes už vyšlo...

    je to tam na hovno protože tam jde zadarmo stahnout jenom jednou :) mno němci ho maji v přepočtu za 520 kč tak to neni zas tak moc :d
  • pstrosik

    Re: Re: Out of Ashes už vyšlo...

    no a mě to z tama zas stahovat z nějakého nepochopitelného důvodu nejde.. takže sme na tom skoro stejně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit