Přejít na výpis diskuzí

Christoph Watrin

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: *12*

    miluju chrise moc on už sice není v us5 ale pořat ho miluju ale štvemě to že ho už nikdy nespatřím navlastni oči ež sem ho nikdy nevidela..jaho pořat miluju je muj milaček atím vžda zustane...sice ted není tolikslavnej jak byval ale to mě je jedno jaho miluju tak i tak a nikdo mi vtom nezabraníí....vždicky se mi zdsa že se vraci do us5 jestli by tohle nikdy byla pravda byla by jsem neštasnejsi clověk na světě..ja ho miluju ted když není v us5 tak us5 se mi straci před očima ale nedokažu naně zapomenout ikdyž tam není chris ja je musíím milovat ja je miluju z venči se snazim nane zapomenout ale vevnitř je miluju a nejdeto ....jaje miluju všechny!!!ale stvemě to že ho nemam šanci videt na vlastníí očiprotože ja když miluju chrise tak to nejde aby sem nanej zapomenula jak na nekteriho otravu ja ho miluju nevíím co mam dělat kdyžted chris není v us5 tak ja se citim jako nejakej vzduch ja ho milujua nedokažunanej zapomennout milasek muj malej *9* *9* *9* *9* *9* *9* MILUJU CHRISAE WATRINA
  • omg

    RYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYCHTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!! *16* *16* *16* HARDCORE *1*
  • us5-my-loves

    Akce pro kluky !!

    Ahojky andílci,
    tak včera večer jsem vám psala že tubude nějaká ta akce =)..Tak a je tady..přesvědčíme kluky z US5 že je tady moc chceme.Takže co hezkýh vás napadne..to pošlete na E-MAIL:Terisek-US5-Richie@seznam.cz :)...Potom se všichni dohodneme jestli to bude všechno ve videjku nebo na transparentu. Ale kdyby to bylo na transparentu..muselo by se to všechno vytisknout a to by nešlo. Ale všichni se dohodnme.Takže posílejte nějaké výtvory s klukama,vaše a kluků upravené fotky...Ale musí nás být opraaavdu hooodně :).Kdyby nás bylo málo nemělo by tocenu .Takže můžete posílat už teeeed' dokonce ledna =) ..máte na to doost času :)..
    Kluci mají také i vlastní youtube..takže jim můžu poslat vzkaz i na myspace :)..Kdo si to dá na blog tak to bude super =)..zatím se povedla každá akce =)

    Akci pořáda TeríQ-Richie = tus5.blog.cz
  • xxspartankaxx

    Re: Miluju ho

    jj přesně tak *14*
  • Miluju ho

    I když odešel z US5 tak ho stejně pořád miluju a nikdy nepřestanu. Hrozně mě mrzí, že odešel a už ho nikdy s klukama neuvidím, vlastně už nikde, ale prostě zdraví je důležitější. V mém srdíčku, ale bude mít místo vždycky.
  • xxspartankaxx

    Verča

    Chudák Chris jsem si přečetla správu od jejo sestry a ta píše že Chris neodešel schválně že je na tom špatně a že tetka odpočívá doma a že doktor mu i sám řek aby odešel že by to bylo horší než je to je mi ho strašně moc líto a moc mi mrzí že odešel a nemam mu to za zlí ve mě pořád zůstane ten nejlepší mam tě moc ráda Chrisi moc.
  • xxspartankaxx

    Verča

    ♥Je prostě♥♥♥užasneeej!!!♥♥ ♥
  • marietka

    zlatíčko to je:-*

    Chrisík to je nevíc kluk!je prostě krásný ikdyž už odešel z us5 *9* je to fakt suprovej a nejdokonalejší klučina!!! *14* *14*
  • chrissinka

    my love chris

    nevím proč se do něj všichni navížíte! chris je prostě a jenoduše super kluk! aby ste si o mě nemysleli že se ho jenom zastávám tak i mě strašně štve že už je pryč z us5! ale možná je to i tak lepší... když se skoro z ničeho nemůžete potěšit a už vás to opravdu nebaví je lepší když skončíte... a to samé bohužel udělal i chris... ale já mu to mám jenom trošičku za zlé, ale lepší když je spokojený sice bez us5 ale bez trápení! to je jenom můj názor...
  • =o*

    nejkrásnější kluk na světě! *14* *14* ...jáá ho prostě miluju!! *14* opravdu ten nejúžasnější kluk...
  • majacekdbc

    no jako chris odchayz ale promne je to ete muu nej nej milasek *14* *3* *8* ale to sou ja bravicku neverim to sou urco kecia le sice sem, videla noviho clena us5 mno fuuuujjj ten je hnusnej nechapu ye takopvej hnusak nahrayuje takoviho kwasniho kluka chrisanka *16* *8* *16* *16* *5* TOSE CHRISOVI NIKDO Y US5 TO NESNAYIL ROYMLUVIT JIM JE TO SNAD JEDNO TZ SI V BRAVU NECO KECAJ ALE YEBZ HO PREMNLOUVALI TO NETVL JA HO MJILUJU A BUDU CELJ SVUJ YIVOT *3* *9* *14* *14*
  • us5

    mate pravdu chris tam bude proste chybet je jedinecnej a nikdo ho nemuze nikdy nahradit je mi lito ze odesel ale jeho zdravy je prednejsi
  • us5-my-loves

    US5

    hlásni v anketě koho chceš v čr na stránce:
    http://www.bravoweb.cz/
    US5 vedou o 1%, tak proně pls hlásni :) *14*
  • ???

    Proč vůbec odešel.. *7* vždyt byl naprosto Super!!!! *14* *4*
  • obrazek007

    *12*

    *9* mam uplne stejny nazor jako vy vsichni! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *5*
  • nej

    byl z us5 nej ale co se dá dělat no škoda byl upe super
  • Re: Chris odchází

    Ale on už odešel!
  • us5-my-loves

    Chris odchází

    Chris nesmí odejít. Je ze všech nejlepší a jestli odejde tak už to nikdy nebude jako dřív. *9* *9*
  • Re: ??

    jasne ale on jen souhlasil ze bude zpivat pro novy album, ale uz se nevrati a ani v klipech nebude PRY...skoda
  • ??

    jako kde jste na tom byli ??? chris neopustil skupinu protože natáčijou novy písničky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit