Přejít na výpis diskuzí

Christoph Watrin

OSOBNOST 31.12.2006 
141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Chris

    nejkrásnější
  • Chris

    Chris??není co dodat je to ten nejrásnější a nejšukeznější klučííík *14* *14* *14*
  • Chrisík

    Chrisik.. I love you.. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • chris

    ta stranka je nemescky pomoc tlumocnik!!!!!!!!ale chris je tam moc hezkej a hezky se culi. akorad chilu trva nez vam to naskoci a taky tak pipa kure=) *14* I LOVE CHRIS *14*
  • co takhle

    holky píšu to všude o us5 prosím vás pošlete mi na mejla vaše nápady jak se zviditelnit aby us5 přijeli do čr musíme to vimislet jasný prosím helpněte mi já vůbec newím vážně všechny nápady beru v potaz a vyberem ten nejlepší pls na mejl mi vážně pošlete něco jestli chcete aby us5 přijeli musíme něco vymyslet
  • chris wartin

    chris je absolutna nej kluk z us5 ma krasny vlasy a takovy nadseny pozitivni vesely pohled.chris je nej!!!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Chris

    Chris je nejhezči s US5.....US5 FOREVER !!!! *14*
  • ♥♥♥Chrisáteško♥♥♥

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥Chrisá
  • Ahoj

    Ahoj,mně osobně se třeba Chris nelíbí,nebo líbí ale nejsem do něj upe blázen ale chápu vás všechny..byt zamilovana do někoho slavnyho je hrozny když vite že s nim nikdy nebudete a že on o vas nevi a vy ho tak žerete.. *9*....je to nesnesitelny..to ja se vzdycky zabouchnu do nejakyho sportovce.. *9* mějte se holky a nezapomente ze to prejde..dejte tomu čas,papa
  • chris

    miluju ho:D je tak krásnej :D *14* *14*
  • chris

    chris je nej kluk a moc se mi líbí prostě ho milůujuuuuu♥♥♥:D *14* *14*
  • Re:

    je sexy mnam
  • Re: Vsechno nej j narozkam

    ja ti dam buzna as ti bude spatne *16* *16*
  • Re: nejhezčí kluk

    Jo!! moje řeč!!! *3* *14* *14*
  • Re: nej nej kluk

    Jo tak to s tebou naprosto souhlasím já ho miluju taky je to nej Kluk jakýho znám!!!!! *14* *14*
  • nej nej kluk

    hi chrisi jsi love muj mocinky te zboznuju si ten nej kluk na svete *4* *4* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
  • Re: I love Chris

    To můj taky *3* *3*
  • nejhezčí kluk

    Chrisje ten nejheeeeeeeeeeeeeeeeeezčí kluk na světě žadný se mu nevirovná. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Je to ten nejhezčí kluk kterýho sem kdy viděla. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • I love Chris

    Je to ten nejlepší klučina na světě..Panebože já ho ták miluju.... Chris je tak sladkej!!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit