Přejít na výpis diskuzí

Christian Bale

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Equilibrium

    kdo tenhle film neviděl- doporučuju, tam je naprosto úžasnej!! Nemá tam chybu, skvělej film se skvělym námětem...a s nejlepším obsazením!!! :-)
  • zaba76

    Nejlepší byl v Americkém Psychu

    Moc se mě Christiánek líbil v Americkém Psychu. Mám ho moc ráda
    • miss.conny

      Re: Nejlepší byl v Americkém Psychu

      americký psycho byla pškná krávovina to měl být horor???? OMG to je už lepší remace Psycho od Hitchoka (jinak jeho oridinál je upe božííí)....a la lama bale byl nej v batmanech...a těším se na new terminátora )ptž tam bude i helena bonham carter *15*
  • anous

    Je nejnejnje

    NEDÁ SE ŘÍCT ŽE BY SE MI LÍBIL NEJVÍC V JEDNOM URČITÉM FILMU PROSTĚ BYL BOMBOVEJ VŠUDE ALE ASI NEJVÍC V BATMANECH A DOKONALÉM TRIKU TAM BYL ÚÚÚŽASNEJ UŽ SE TĚŠÍM PUBLIC ENEMIES A TERMINATOR SALVATION+JE KRÁSNEJ *14* *14*
  • vladamotliku

    .

    Nejlepší byl v American Psycho.
  • kammflower

    Christian

    Jo, je to naprosto skvělý herec. Je to prostě krásný sexy chlap, co má všechny věci na správném místě. Zatím jsem ho sice viděla jen v Batmanech, ale i tak stál za to. V Batman Begines se mi strašně líbily ty jeho temné stránky, jak se málem nedokázal ovládnout a chtěl zastřelit toho vraha těch jeho rodičů apod. ty jeho psychické výkyvy. Četla jsem o něm článek a jeho nejlepší přítel o něm říkal, že kdo ho prý zná, ten ví, že Christian ty temné stránky svojí duše vůbec hrát nemusí. Takže buhví, co za zvláštní typ to je a co ho tak poznamenalo, no strach z netopýrů to asi nebyl.
  • Christian

    Bale je skvelý, sympatický herec, hrá v dobrých filmoch. ako batman je naj
    • aluska33

      Re: Christian

      Ano je nejlepší Batman ,dodal té roli co jí chybělo. Je prostě ůžasnej ten jeho hlas, to tajemno už aby vyšlo dvd. *14* *14*
      • Re: Re: Christian

        Naprosto souhlasím *14*, já už mám Temného rytíře předobjenaného a už jen odečítám dny *4* Jinak, nevíte teda, kde bych mohla ještě sehnat Equilibrium a třeba Laurel Canyon?
        • Re: Re: Christian

          Tak nic... Včera jsem si koupila Říše slunce a laurel Canyon sem vahrála na internetové aukci. Equilibrium si pravděpodobně koupím od jednoho uživatele na webu csfd.cz, kde jsem mimochodem taky přihlášená ;-)
  • Poradíte ?

    Připadně mi napište, snad víte kam ;-) na můj webík - christian-bale.blog.cz, tam mě zastihnete snad každý den, dost na něm pracuju, aby byl nejdokonalejší :-)
    • Re: Poradíte ?

      Ahoj tak zaručeně mají Equilibrium na www.Arara.cz ale je jen v Originále . Zadej pak do vyhledávače jméno a vyjedou ti všechny co s ním mají . Já si od nich nechávám posílat filmečky a zatím vše ok! Určitě si kup ŘÍŠE SLUNCE moc pěkné! Christianek nemá žádnej špatnej film !Příští rok se máme na co těšit ! To bude paráda tolik novích filmů!!! *3* *3* *14* *14*
      • Re: Re: Poradíte ?

        v originálu bych si ho koupila, protože ho maj na skladě, ale problém je, že to nemá ani titulky :-(
      • Re: Re: Poradíte ?

        no, já si od arary taky nechávám posílat filmíky s Christiankem, ale to equilibrium tam maj i s dabingem, ale nedostupný, tak jsem chtěla skusit, jestli ho neseženu někde rychleji...jinak, já araře budu psát maila, jestli by mi neřekly, kdy by to mohli mít... a jinak, jasně, že christianek nemá žádnej špatnej film ;-) a ten příští rok? to je úplná slast, moc se těším :-) a to říše slunce, tak dobře, určitě si ho seženu ;-)
  • Poradíte?

    A jinak,davám si dohromady christiankovu filmografii, celkem se mi to daří (zaťukat), ale prostě se mi nedaří nikde sehnat Equilibrium, sice ho mám objednaný na jednom e-shopu, ale tam je to nedostatkový zboží a nikdo neví, kdy by to mohlo přijít. Chci se zeptat, jestli někdo nevíte o nějakým obchodů, ked bych to sehnala...
  • tanusha84

    Uzasny

    Dalsi chlap o ktorom mozem povedat, ze je uzasny, neodolatelny. *4*
    • Re: Uzasny

      V sobotu dávají Království Ohně,jako film není zas tak dobrej ale úžasnej Christianek ho zase zachrání.Opět předvede že je herec číslo 1!!!
      • Re: Re: Uzasny

        přesně! já sem to předevčírem zjistila a už se strašně těšim :-*** na toho mojeho miláčka :-***
  • je to HEREC ne model...

    Jezismarja to tady vseci cucite jen na ksichtik a postavicku? Me tedy spis zaujal svym herectvym, obrovskym charisma a prizvukem... *5*
    • miss.conny

      Re: je to HEREC ne model...

      nějak tak..... vy jste uplní magoři... vy se na jeho filmy díváte jenom kvůli jemu.. přitom ani neoocenujete jiné věci ve flimu.... stejnak v batmanovi novým byl nejlepší JOKER
    • Re: je to HEREC ne model...

      Já jsem Christiana viděla asi před 3 roky ve filmu Království ohně a to jsem ani ještě nevěděla, kdo to je. Zaujal mě ale netipickými výrazy a hlavně tím, jak něco povídal. Strašně se mi zalíbili jeho rty, pač takové žádný jiný herec nemá. Když jsem ho pak viděla ve filmu Equilibrium, poznala jsem ho právě kvůli jeho pusině. Od té doby se mi začal hodně líbit a jeho herecké výkony jsou na vynikající úrovní. Takových herců moc není..... *14*
      • Re: Re: je to HEREC ne model...

        Opakovaně souhlasím :-) Já ho totálně miluju :-*
    • Re: je to HEREC ne model...

      Však to mě taky, jen jsem souhlasilä taky s ostatníma. Já ho totálně zbožňuju a úplně vším!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit