Přejít na výpis diskuzí

Christian Bale

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Christianek

    Ty jou, tady se to rozpovídalo ;-)...takže, zatím jsem s nim viděla jen batmany a vlak do yumy...moc se mi to líbilo, korát jsem byla smutná, že na konci tý yumy vlastně umřel :'( ale všechny filmíky budu mít doba, mám je taky předobědnaný... batman začíná už ale mám a mám i soundtrack :-) budu mít i super plakát na temnýho rytíře, už druhý, jeden z časopisu mám pověšený na nástěnce :-) a jinak, stěhuju se na blog www.christian-bale.blog.cz , kdybyste někdo chtěl ;-)
  • Miláček můj

    Po premiéře Temnýho rytíře, na kterém jsem byla, jsem se do něj naprosto zamilovala!!! Je fakt úžesnej, má super postavičku a jak už se tu psalo, krásný oči a neodolatelnej úsměv. Zatím jsem ho sice viděla jen batmanech, ale to nemění nic na tom, že je pro mě momentálně ten nej :-*!
    • Re: Miláček můj

      Tak to si dopln znalosti a zkoukni i další filmy,stojí za to.V každem filmu je Christian jiný,jiný look,akcent(ten především)ale vždy úžasný,nejen jako herec,ale i jako chlap(pokud ovšem vynecham Mechanika,kde je vyzably na kost)Některé filmy jsou sice slabší(království ohně)ale Christian je tak skvělý herec,že zachrání snad všechno a i v slabším kousku podá dobrý výkon
      TED UŽ JE TO SPRÁVNĚ TAM KDE MĚLO BYT
      • Re: Re: Miláček můj

        Neni *9* neřikam nic,bééé
    • Re: Miláček můj

      Tak to si dopln znalosti a zkoukni i další filmy,stojí za to.V každem filmu je Christian jiný,jiný look,akcent(ten především)ale vždy úžasný,nejen jako herec,ale i jako chlap(pokud ovšem vynecham Mechanika,kde je vyzably na kost)Některé filmy jsou sice slabší(království ohně)ale Christian je tak skvělý herec,že zachrání snad všechno a i v slabším kousku podá dobrý výkon *4*
      • Re: Re: Miláček můj

        Ano, ano jak už jsem zde několikrát psala je nej.Já ho žeru už opravdu dlouho,ještě ho spousta lidí ani moc neznala mě neutekl žádnej film.Všechny co jsou na dvd mám doma.Když je ve filmu on tak je to záruka kvality.Všem fandům ahoj!!
      • Re: Re: Miláček můj

        chybka...ten příspěvek měl byt pro ten uplně nahoře,nesnašim touchpad *16*
    • Re: Miláček můj

      To maš pravdu je opravdu nej mam snim vsechny filmy ,už ho zbožnuji dlouho a spolecně s Gerardem Butlerem jsou moji nej nej milačci.Je krásnej a k tomu velice nadaný herec.
      • Re: Re: Miláček můj

        Jinak, mám blog (wolverine.blog.cz), kde píšu o Chrisovi a trochu i o Hughovi, tak se dižtak koukni a můžem někdy pokecat, když máme obě moc rády Chrise ;-)
      • Re: Re: Miláček můj

        No jasně, já sice zatím viděla jen Batmany, ale dneska si půjčím ve videopůjčovně Equillibrium a 3:10 Vlak do Yumy, tak snad se mi v nich také zalíbí tolik jako v Batmanech... Jinak, koho máš radši? já mám taky ještě jednoho miláčka - Hugh Jackman, ale teď mám radši Chrise, tak se jen tak ptám ;-)
        • Re: Re: Re: Miláček můj

          Christianek je nej moc hezka scena v Equilibriu je jak přestane brát dávky a ráno když vychází slunce tak je stoho vedle! já taky.Pak je super Dokonalý trik a Nový svět,Drsný časy ty dopadnou smutně ale jiný filmečky to vynahradí. Ještě že točí jeden film za druhým tak je na co koukat.V létě 2009 jeTerminátor to se těším!!
          • Re: Re: Re: Re: Miláček můj

            Ahojky, přesně, christianek je naprosto nej! Zatím sem neměla možnost vidět jiné filmy, ale snad se k nim nějak dostanu!!! V půjčovnách totiž nic nemaj :-(, tak nevim...ale co, chci vidět equillibrium, vlak do yumy a samozřejmě i ty další ;-) tak mi drž palečky ;-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Miláček můj

              Ahoj tak jak se vede? Podařilo se ti sehnat nějakej film?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Miláček můj

              Palečky držím ale Vlak do Yumy má vyjít až 10září,já si filmy předoběbnávám a chodí mě domů ,taky moc těším i když jsem byla v kině.Doma si to pak v klídečku vychutnám.Blog máš ok!Mějse!
  • Christí

    Ty oči má fakt hezký a v Batmenovi a v Equiilibrum je nejlepší. *4* *14*
    • Re: Christí

      Nedávno jsem viděla Mechanika...vyzably jak smrtka,ale nic to nemění na tom,že je to herec s těma nejkrásnějšíma očima a s neodolatelným úsměvem,už se těším na temného rytíře...
  • nejlepší

    Je nejkrásnější *14* já nevím *8*
  • Je úžasnej.....

    Je opravdu úžasnej herec. Zaujal mě hlavně neodolatelným úsměvem a jeho nádhernýma očkama. Už v prvím filmu, Království ohně, se mi díky jeho nezvyklé pusině hrozně líbil. Je fakt úžasnej.... Nejvíc se mi líbil film Equilibrium a Prestige. Když jsem viděla nedávano film, kde hraje toho malýho prcka, poznala jsem ho vlastně jenom díky té pusince.... Tak ho vždycky poznám.. *14*
    • Re: Je úžasnej.....

      Jo,skvělej herec s krásnýma očima a odzbrojujícím úsměvem...a kdo ladí HBO a mrkne občas do programu, tak dávali včera Nový svět kde hraje,fajny filmeček s eště lepším herecem,koukal eště někdo?
      • Re: Re: Je úžasnej.....

        Před pár dny jsem ten film viděl taky na HBO hrál opět skvostně!!!Jinak novinka je že má hrát v novém Terminátorovi *4*
  • sladkých 16

    http://www.novinky.cz/tv-program/de tail?id=8747066 Kdo dneska koukal, mohl videt Chrise v 16 hrát si na piráta! *1*
    • Re: sladkých 16

      Jo jo je to skvělej dobrodružnej film myslím že ho dávali už za komunistu Christian už tehdy vyzařoval velké charizma a byl už tehdy krásnej kluk *3*
      • Re: Re: sladkých 16

        Peto! Ten film je z 1990, tak jake pak za komunistů *7* *15*
  • Čím to je?

    čím to je, že náš tento sympatický Welšan tak dostal???
    napadá mě pouze jedna věc. není to typická hollywoodská star... není to žádný slaďoušek, ale člověk s obrovským charismatem, kterému nelze odolat..
    temný... *5*
    Dokonalý trik (The prestige) mě naprosto nadchnul *4*
    • Re: Čím to je?

      Možná je to i drobná nedokonalost, ten nepatrný spodní předkus, která dělá jeho úsměv tak chlapecký a neodolatelný. Mně se nejvíce líbil v Batmanovi, role mu sedla dokonale. Jedniný Batman, u kterého je škoda každé chvíle, kdy je v netopýřím :-)
      • miss.conny

        Re: Re: Čím to je?

        jako v batmanovi je v pohodě, ale je tam moc nudnej jenom samá spravedlnost to jeker je jiný kave .....takovej šílenec, s ním bych chtěla zajít na večeři...a pak bychom někomu něco udělali...xD
  • Krasavec

    Christian je ve své generaci jeden z nejlepších herců. Znám ho již z jeho dětských rolí kde už bylo vidět že je talentováný a houževnatý navíc je neuvěřitelně sexy *14* *14* *14*
  • ***

    Tento týden jsem konečně zhlédla film The Prestige (Dokonlý trik), mimochodem tento film je naprosto dokonalý (skvělá zápletka i pointa). Ch. Bale, M. Caine i H. Jackman jsou v tomto filmu skvělí a pokud jste ho ještě neviděli, tak to rychle napravte. *4*
  • equilibrium

    Zdravím. Minulý víkend jsem měla tu čest zhlédnout tento film (Equilibrium)díky své dobré kamarádce Hannah. Tento film mě zaujal nejen svou kvalitou ale i obsazením. Dříve jsem o tomto herci neměla ani tušení, ale jeho charisma, oči a hlavně úsměv mě natolik dostali, že jsem celý film, od začátku do konce, prožívala naplno. Nevím jak Vás, ale mě tento příběh, ve kterém lidi nesmějí cítit a přesto někteří tato pravidla porušují, úplně dostal. Co se mi asi nejvíce z celého filmu líbilo bylo to, že i nejvýše postavený grammaton cleric poznal, co je to láska, bolest a nenávist.
    I mému bráchovi kterému jsou teprve čtyry roky se u toho bavil. Zaujaly ho zajména bojové scény a od té doby pořád říká:" A co takhle zaklepat?" (scéna kdy John vtrhne do Otcovi kanceláře-skoro konec)
    • Re: equilibrium

      souhlasim že Equilibrium je výjmečný film.Já Ch. Bale znala už z Amerického psycha kde opravdu nehraje kladase ale herecký výkon byl obdivuhodný. Equilibrium muselo dostat každého námět a zpracování podtrženo skvělým hereckým výkonem....tutovka.Zkrátka pro tajemné a temné postavy jako stvořený...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit