Přejít na výpis diskuzí

Christian Clavier

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obdiv

    Chtela bych Christianovi pogratulovat,uplne jsem se zblaznila do jeho filmu o Napoleonovi.takhle by ho nezahral nikdo na svete a presne tak si toho cisare predstavuji.Mam je vsechny nahrane a porad se na ne divam a diky nim me osobnost Napoleona toolik nadchla a porad o nem neco ctu.Lenka
    • Re: Obdiv

      mas uplnu pravdu ja odvtedy ako som prvy krat videl ten film tak ma napoleon fascinuje stale viac a aj ja si presne tak napoleona predstavujem ako ho zahral christian clavier
  • jasně s vámi souhlasim. Je naprosto k sežrání. V Napoleonovi byl úžasnej. Pěkně mě štvalo, jak se tam po něm válely ty ženský:) ale jinak fakt skvělej hereckej výkon. Ale Malkovich tam hrál taky bezvadně. jako Talleran byl taky dost dobrej. Jenom se mi nelíbila ta herečka co hrála Josefinu. Myslim, že vypadala trochu přestárle, ikdyž ona byla starší. Ale myslim, že to bylo trochu přehnané.:)
  • nemá chybu

    naprosto souhlasím!!!!!!!!!!!! úplně úžasnej byl jak v napoleonovi tak v Korsickém případu, navíc je to francouz a pro ty já mám slabost.
  • Je to můj nejoblíbenější herec. Mám rád všechny filmy ve kterých hraje. líbí se mi jeho fórky. Je prostě super. *1*
  • Je to můj miláček!!!! *14* *13*
  • Super *14*
  • Mě velmi, velmi zaujal ve dvou dílech s názvem: Návštěvníci, kde si zahrál sluhu Jeana Renoa. Je to prostě brilantní herec a znát jeho adresu, určitě bych mu napsal, aby věděl že i v tak maličké zemi jako je ta naše, má své příznivce a obdivovatele! VIVA FRANC CINEMATOGRAPHY !
  • christian

    Naprostej souhlas,je naprosto slaďoučkej a krásňoučkej a nejlepší,lepší než všichni ostatni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Marjatta
    Tak jsem se dnes tady zaregistrovala, sice už ne jako Maruška,jak jsem psala zatím poslední příspěvek, ale Marjatta *3* Ještě mně napadlo- kdyby se tu objevil podobný blázen jako já, což znamená,že o Christianovi sbírá všechny možné články, obrázky apod.,tak mám k dispozici několik materiálů dvakrát, takže by byla možnost zaslání- pochopitelně za úhradu poštovného *1* Tak pokud máte zájem, anebo o něm chcete jen pokecat se spřízněnou duší, neváhejte mne kontaktovat *3*
  • Je uuzasnej,genialni,proste nejnej...Muj nejoblibenejsi...Dokaze zahrat uple vsechno.V Napoleonovi byl nejkouzelnejsi,diky nemu ten film znam nazpamet.Takhle si predstavuju i toho skutecnyho,kteryho taky zeru a bifluju,co se da.I Isabella Rosselini byla uuzasna..Lena
    • Re:

      uplne s tebou suhlasim aj ja si toho skutocneho napoleona predstavujem prave takto ako christiana claviera... fakt v tomto filme bol uzasny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit