Přejít na výpis diskuzí

Claire Holt

OSOBNOST 30.10.2007 
244 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • evush

    Pretty little liars

    Teda tak ona hraje i Samaru v Pretty little liars? Já bych jí tam vůbec nepoznala! Akorát jsem si říkala, že ta holka co jí hraje je hezká, ale povědomá ani náhodou.. Od h2o se změnila.. :)
  • pls navštivte

    Ahoj všichni,mam stránko o h2o.Koukněte se tam pls.
  • tak hele já si t myslela

    Claire Holt jako Emma Gilbert, která dokáže udělat z vody led, hraje jen v 1. a 2. sérii, později dokáže také posilovat moc, ve spojení s ostatními mořskými pannami a vytvářet sníh. Ve třetí sérii už nehraje, protože přijala nabídku na natáčení filmu Prokletí domu slunečnic 2. Na internetu se objevily informace o tom, že herečka odešla protože byla těhotná. Tahle informace ale není pravdivá.

    je to z wikipedie tak se nehádejte *13*
    • Re: tak hele já si t myslela

      Ty věříš wikipedii? A to nevíš, že tam může každej napsat jakýkoliv blábol?
      • smilezz-montana

        Re: Re: tak hele já si t myslela

        Ano, máš sice pravdu, že se Wikipedii ve všem věřit nedá, protože si tam může napsat někdo i co není pravda, ale tohle pravda je! Kdyby Claire měla mít miminko už by je přece dávno měla a jak sami vidítě nikde se nic neobjevilo. Claire opravdu nenatáčela h2o 3,protože mezi tím točila film Prokletí Domu Slunečnic 2.
    • Re: tak hele já si t myslela

      škoda byla super *9* *16* *5* *9* *7* *10* *13*
  • miley1cyrus

    tohle si vážně přečtěte!!!!!!

    lidi sry ale tohle se nedá číst vy řešíte kraviny jakože claire byla ve filmu "Prokletí domu slunečnic 2"nahá ale vážně nebyla mám pro vás odpověď:byla to že na toho druhého farmáře!!!musíte líp poslouchat!:D a taky se tu dost řeší jestli je těhotná to taky není pravda vy asi všem na všechno skočíte jo a řeší se tu jestsli je emma lepší než bella nebo naopak lidi jestli jste si všimli emma byla vždycky taková nepřijemná a každý do všeho kecala a je pravda že sem jí taky měla hodně ráda ale pak sem si to uvědomila a bella je vážně lepší a rozhodně je milejší ale tohle je jen můj názor a ten tu vyjádřit snad ještě můžu!a 4 série h2o asi nebude a i kdyby jo claire tam už hrát prostě nebude s tím se smiřte ona chce být víš a nechce být jen "hele támhle je jedna z těch mořskejch panen"a ještě místo 4 sérky bude asi celovečerní film a ne claire tam prostě hrát nebude!
    • emmuska

      Re: tohle si vážně přečtěte!!!!!!

      pardon ... nedočetla jsem si celý příspěvek ... takže mj minulý komentýř ignorujte *1* *1* *1* *1*
    • emmuska

      Re: tohle si vážně přečtěte!!!!!!

      tak si myslím , že o tom jesli je Emma lepší než Bella by se dalo hodně diskutovata , ale myslím si , že bys tady lidem neměla vnucovat svůj názor ... podle mě je Bella narozdíl od Emmy taková naivka , ale to je každýho věc ... každej na to může mít jinej názor ... a je to od tebe pěkně ubohý když to tady veřejně rozhlašuješ !!
    • Re: tohle si vážně přečtěte!!!!!!

      Ahoj, moc se mi líbí, že jsi to sem napsala. Sice v tom máš pár chybek, ale je bezva, že se konečně někdo ozval a trošku je tu usadil. Takže bod pro tebe :)
      • Re: Re: tohle si vážně přečtěte!!!!!!

        Jo, a v Prokletí domu slunečnic hrála Claire dceru farmáře, ne jeho ženu. Ten film jsem viděla, ale děj je dost divnej. Spousta nevysvětlitelných kravin a nakonec tam vraždí...No, to vám nebudu říkat :) Takže námět je blbej, ale Claire tam jako vždy září
  • NAPIŠTE ADRIENNĚ!

    AHOJKY NAPIŠTE PROSÍM KOMENTÍK K ADRIENNE WILKINSON ASPON OKOMENTUJTE FOTKY SÍM!!!!!!
    HRÁLA V SERIÁLU XENA XENINU DCERU EVU díky všem co napíšou komentík!
  • tekytka

    Claire v new filmu

    Ahojky,pokud jste viděly Mean Girls(Protivný sprostý holky),tak by váš mohlo zajímat,že se bdue natáčet 2.,kde bude hrát právě Claire!
  • aaaaaaaaach jo.....

    proc ji vsichni prejete vsechno nejlepsi k narozkam?? nema je 7.7. ale ma je 1.1. je to napsano i v osobnostech!!!! *3*
  • NEVÍTE

    nevíte s kym to mimčo má
  • narozeninky

    Vše nej.Claire
  • hanicka10

    Všechno nejlepší

    všechno nejlepší k narozeninám:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit