Přejít na výpis diskuzí

Claire Holt

OSOBNOST 30.10.2007 
244 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má dceru

    Claire má dceru, ještě miminko. Jmenuje se Hannah Claire Holt. Kluka nemá a nikdy neměla. *3* ;-)
    • Re: Má dceru

      *3* *3* *3* ano máš pravdu,já se koukám
      na h2o každý den a chci aby se tam Claire vrátila ale bella je taky dobrá *3* *3* *3*
      • Re: Re: Má dceru

        Jo já chci taky Claire zpátky v h2o! Hodně mě vadí jak někdo může říct, že ta Bella je ještě lepší než Emma! To není pravda! Když by se tam Emmě aspoň mluvilo ale to né na začátku jo jen , že odjela a pak ž nic! Hodně mi tam chybí a ještě s těma přívěskama to taky jako já mám Cleo a Rikki ráda stejně jako Emmu jsou to ty nej postavy v h2o , ale jako to že měli s Emm stejný přívěsky a potom je vyměnili za nějáký ty kristaly co má Bella jako mě je Emmi docela líto když by to byla skutečnost tak jsou BFF a potom jak Em odjede najdou si další Bff jen kvůli tomu , že je mořská panna tak s ní jsou a teď si představte tu 4.sérii když by se tam Emma vrátila chudák by jí holky oznámili že to je jejich new kámoška! Mě by teda bylo hrozně být Emmou! Když tohle napíšu na stránky tady h2o tak se všichni Belly zastávaj snad tady někdo bude souhlasit, když je to fanclub Claire
        • Re: Re: Re: Má dceru

          všechny jsou stejně dobré ale radši mám bellu protože zpívá a já taky
          *9*
        • miley1cyrus

          Re: Re: Re: Má dceru

          nic ve zlém a taky sem si myslela že na emmu nikdo nemá a bella bude nějaká kráva ale jestli jste si všimli emma byla vždycky taková náladová a bella je moc hodná takže jo bella je lepší
          • Re: Re: Re: Re: Má dceru

            souhlas
        • anett96

          Re: Re: Re: Má dceru

          ahoj, jo ja stebou souhlasím, hlavne kdyz si to tak vemes ze by odjela a starosti z mořskou panou uplnek a ostatní ze by na tohle byla sama?! to je teda chudák, doufam ze se vratí do 4,rady, no me to taky stve jak se Belly zastávají není lepsí nez emma, mě Bella nejdriv pripadala hrozne vlezlá, jak za nima lezla a za Willem a tak,nechci ji urazet ae Claire je lepsi, no to by mi ji bylo taky lito, ale snad se vrati
          • Re: Re: Re: Re: Má dceru

            jé to jsem moc ráda , že aspoň někdo se mnou souhlasí.....Tu 4.sérii bych chtěla aby to bylo zajímavý. No ale kdyby si měli holky jednu vybrat .... doufám že by si vybrali Em. Máš pravdu je ale uplně děsně vlezlá ta Bella a je jenom málo scén kde by byli holky sami bez ní. Nejlepší by bylo kdyžt by teď odjela někam ta Bella a Emma se vrátila.
    • Re: Má dceru

      Blbost.To dítě se nemůže jmenovat Hannah Claire Holt.Kde si na to přišla prosím tě?!Muselo by se jmenovat Hannah Rhiannon Holt!!!!!!!Si asi dost najivní,protože to co je na nějakejch blogech,jsou jenom kraviny,myslim to v dobrým *3* ,ale tam si jenom ty autoři blogů a těch dalších lhacích stránek.jenom vymejšlej svoje názory,který sou nesmyslný *13* takže na mě nevijeď
      • Re: Re: Má dceru

        Když si to jméno zadáš do obrázků, tak ti tam vyjedou fotky s Hannou Claire Holt, to je její dcera. Nebo to tak aspoň vypadá, protože se to píše hodně často... Myslím si, že to JE pravda, ale nevím... *7*
        • Re: Re: Re: Má dceru

          aspoň někdo na to věří
        • Re: Re: Re: Má dceru

          http://www.jaredholt.com/baby/hanna h-claire-holt-has-arrived/ *15* *15* *15*
  • ?!::...

    Omg..me sa zda,že ona ked je namalovana tk vypada htrozne plasticky..jo a slysela som,ze porodila chlapecka i divku,ale ze divenka neprezila nebo co to bylo...
    kazdopadne nevim,ale v h2o byla krajsi nezli zde....
    nic proti...
    • Re: ?!::...

      ano stim namalovani souhlasim
    • lucik200

      Re: ?!::...

      Nic proti,ale jsi vedle...
      podle mě naopak vypadá velmi hezky...
      nevím co proti ní máš,vždyt je krásná a talentovaná! :)
      Asi závidíš....
      A o tom miminku nic nevm,ale máš pravdu,že jsem taky něco podobného četla....ale je to podle mě drb...!
      • Re: Re: ?!::...

        Stejně je to pitka !!! *15* *10*
        • bobisak

          Re: Re: Re: ?!::...

          ona ne to ty si pipka *9*
      • Re: Re: ?!::...

        a proč by jinak opouštěla h2o??
  • miley1cyrus

    claire

    lidi kdo si mysli ze byla claire(i ja si to myslim)ve filmu prokleti domu slunecnic 2 naha tak se ASI myli byla to miranda(darcy fowers)ale kdyz tam byla naha vypadala jako claire ale kdo vi
    • Re: claire

      nebyla bylo to její dvojče sarah
    • emmag

      PŘEČÍST

      jjo máte pravdu to jak tam byla NAHÁ to NEBYYYLLA Claire Holt,alr nějaká DARCY nejdřív jsem si myslela ,že je to claire,ale nakonec ,když jsem se na to dívala s mámou tak na sto procent víme ,že to nebyla claire ,ale ta podaba(jsou si fakt moc podobné) *1*
    • emmag

      Re: claire

      :putnam:
    • vashley

      Re: claire

      Ne byla co Claire....! Ale co vím.. *1*
      • miley1cyrus

        Re: Re: claire

        nemela to bejt ta manzelka toho druhyho farmare?miranda prece ale je ji strasne pohobna
        • lucik200

          Re: Re: Re: claire

          Byla to Claire...:)
          • tekytka

            Re: Re: Re: Re: claire

            jžš.tady mě fakticky všichni serete!Nebyla to Claire,ale mynželka druhéhio farmáře!!!!!§
  • marta12

    miminko

    nevíte někdo jestli má Claire miminko??já myslim že jo ae nejsem si jistá jinak Claire mam ráda ale Phoebe Tonkin víc :-)
    • Re: miminko

      jj má mimčo narodilo se nekdy v červenci 2009 a tusim ze je to kluk XDDD
      • tekytka

        Re: Re: miminko

        lalalatralala...všichni jeste tupý!Claire nemá mimino,protže ted učínkuje v new filmu Protivný sprostý holky 2!
  • veverkaverka

    proč,pravda

    ahoj chci se zeptat jestli opravdu claire sekla s H2o protože je těhotná...někde sem četla že je a někde že ne ...tak víte někdo jak to je? *7* *7* *7*
    • emmag

      Re: proč,pravda

      bohužel ano ,ale těhotná myslím NENÍ ,to jsou jen debilní pomluvy *16*
      • Re: Re: proč,pravda

        heeej je těhotna se podivej na fotky.... *13*
    • evel

      Re: proč,pravda

      je těhotná *1* *1*
    • Re: proč,pravda

      Jo je těhotná bude mít holčičku
      • kacka211

        Re: Re: proč,pravda

        Jo je těhotná, ale jak můžeš ty vědět jestly to bude holčička nebo chlapeček???
    • mileycyruska

      Re: proč,pravda

      já taky nevim ale myslim že jj
  • aa9

    nejde

    ten odkaz nejde!!!!!!!a já chci to miminko vidět!!!! *10*
    • Re: nejde

      http://kacule-world.blog.cz/0907/mi minko-claire-holt
  • aa9

    nejde

    ten odkaz nejde!!!!!!!a já chci to miminko vidět!!!! *10*
  • bugra

    ??

    ona byla těhotná o tom ani nevím a je to vůbec ověřený??
  • df

    Ahojky Claire Holt je porodila chlapečku
    http://img.osobnosti.cz /film/h2o-staci-pridat-vodu/N265189 -5eb04.jpg
    • Re: df

      Ahoj
      Ten odkaz nefunguje :(
      A ja chci videt to miminko...
      • bugra

        Re: Re: df

        jj mně to taky nejde
        • sarda

          Re: Re: Re: df

          no musite smazat mezery! http://img.osobnosti.cz/film/h2o-st aci-pridat-vodu/N265189-5eb04.jpg
          • sarda

            Re: Re: Re: Re: df

            mno to je na nic tam budou mezery aj tak.... to staci napiste dohromady a pojede vam to, staci jen pouzivat mozek *3*
  • alusqa99

    Kdy bude mít to miminko?

    Neví někdo kdy se jí to miminko má narodit? A jestli to bude kluk nebo holka?Jestli to někdo ví tak to tady prosím napište

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší