Přejít na výpis diskuzí

Claudia Cardinale

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    dama legenda  Claudia Cardinál

  • hurvinkovamorticie9

    😇😍😇

  • Z amerických hereček se Claudii Cardinálové vyrovná jen Micheille Pfeiffer!
  • Claudia Cardinale je nádherná! Kde se hrabou Bardotka , Lorenová,Roberts a některé jiné i naše herečky.
  • Claudia je krásná,nádherná !
  • Claudia je nádherná,některé naše herečky nesahají Claudii ani po paty!
  • legendarni herecka a skvela herecka.
  • Claudia je nádherná pořád!
  • Claudia je mi mnohem sympatičtější než většina našich hereček!! Líbila se mi na Miss ČR. Vlastik
  • Podle mne jsou Claudia CARDINÁLOVÁ a Jacqueline BISETTOVÁ nejkrásnější herečky jaké kdy byly! Bardotka a jiné si mi nelíbí.
  • Krásná paní, nádherná,příjemná a moc sympatická. Moc se mi líbila ve filmu Dárek a ve filmu, který natáčela v Austrálii.
  • Claudia Cardinale a Jacqueline Bisset jsou moje nejoblíbenější herečky. Koupil jsem si knížku Já Claudia,ty Claudie. Claudia je nádherná a sympatická paní,přeji hodně zdraví. Vlastik
  • Krásna žena,želáme jej dobré zdravie a veľa šťastia.
  • Nádhernááááá.....
  • Hodně štěstí, zdraví a spokojenosti k narozeninám *14* *14* *14*
  • Claudia patří k mým nejoblíbenějším herečkám, je to nádherná žena. Koupil jsem si její životopis Já Claudia ty Klaudie. Je to velmi příjemná a sympatická paní. Přeji jí hodně zdraví do dalších let. Kromě paní Cardinalové se mi líbí jen Jacqueline Bisset. Obě jsou velmi sympatické a nádherné. Vlastik
  • Hodně štěstí, zdraví, krásná Claudie!!! *14* *14* *14*
  • Přeji stále okouzlující Claudii k jejím narozeninám pevné zdraví a ještě dlouhá léta. *14* *3*
  • Žena s tím nejuhrančivějším pohledem na světě. Nádherná žena.
  • kk.a.t.k.a
    Jedinečná herečka a nejkrásnější žena..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit