Přejít na výpis diskuzí

Claudia Cardinale

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V úterý 16.8. vysílá ČT2 málo známý americký filmový western Profesionálové, kde vedle známých a slavných herců jako je Burt Lancaster a Lee Marvin, hraje také božská a svůdná CC. *3* *14*
  • Narozeniny !!!

    Krásné a šťastné narozeniny !!! Mnoho zdraví do dalších let. *4*
  • Bellissima

    CC byla a zůstane nejen skvělou herečkou
    ale též zatraceně pěknou ženskou. Ó dio! *3* *14* *4*
  • CC

    Claudia Cardinale je nezapomenutelná,
    podobně jako GINA Lollobrigida, působila
    na filmovém plátně velice přitažlivě a
    věrohodně.Itálie měla vždycky skvělé herce a herečky,ale přece jenom až tak
    výrazné typy jako byly svého času Cardinale,Loren,Lollobrigida,Antone lli,
    Vitti či Sandrelli,Muti - se mi zdá, že
    v současné době chybí. Snad jen Monica
    Bellucci z mužských protějšků Luca
    Zingaretti.
  • CHE BELLA

    una grandissima e bellisima attrice. la dolce italia - le dolce signorine!!
  • Cardinal?

    O kterého kartdinála se jedná?
    A myslíte-li tu vynikající a krásnou herečku Claudii, tak jedině CARDINALE !!!
  • Wow !!!!

    Co bych dal za to potkat ji tak jak byla v TENKRÁT NA ZÁPADĚ...
  • Ty ses Borec na hooooooooooooooovvvvvvvvvvvvvvvnnnnnnnnnnnoooooooo oo demente
  • na rovinu

    tak jo začneme od začátku takže jsem holka mije přezdívka je Nyjaa a na Cardinalovou sem šla protože sem měla oní referát. A taky z vlastního zájmu je to výborná herečka a nádherná ženská ne že bych byla lesbička ale taky proti nim nic nemám. Sleduješ hodně filmy já moc ráda chodim do kina. S Cardinálovou sem viděla jenom pár Filmů ale všechny se mi líbily s tich starších hereček mám taky ráda Bardotku. Jaký máš rád filmy (předpokládám že si kluk jestli ne oprav mě)Jestli mi chceš napsat na můj E-mai (aby sme si nepsaly před tolika lidma (i když asi sem moc nikdo nechodí))tak napiš...
  • V poho

    Jo sry je zkratka, ale to je jedno. Na Cardinalovou sem sel proto, ze sem videl film Unce upon a time in the west ( Tenkrat na zapade ). Tak sem si rekl, ze se mrknu co si o ni mysli ostatni lidi . . . A proc si ty sel na ni ??
  • No to máš pravdu opravdu si mě dostal ale nevim nevim asi sem hodně blbá'blbej ale něco mi nesedí Crispy, nepíše se slovo sorry nějak takhle nevim ale měl by ses jít naučit anglinu. A víš co přestaň me se hádat co si takhle normálně jít za diskutovat. Proč si vlastně šel na cardinalovou?
  • Blééééééééém,

    Jo sry, zapomnel sem . . . ses asi duta/ej kdyz neumis napsat ani spravne umis !!! Za to by ses mel/a jit obesit na rezavej drat, sry ale je to tak, chudak cestina :(
  • nenenenene

    Hej tak to ne . . . ten posledni sem nepsal ja, nakej magor si tu dela prdel, ja bych taky mohl psat klidne za tebe . . . never vsemu
  • Co chceš CRISPY umýš jenom provokovat Myslíš si že znáš svět když znáš Cardinálovou.
  • Tak nevim

    No, podle me ma tohle k rozepsani jeste hodne daleko . . .
  • No konečně ste se rozepsali
  • No ale to co ma v sobe Claudia...to je proste to ce jina nema a nikdy mit nebude.
  • Tak je to pravda...

    Tak jsem porovnával fota Ilony Csákové a Claudie Cardinal a ona jí je opravdu dost podobná (teda byla, když nosila drdol)... :-)
  • No ja nefim ale rek bych ze Claudi zna snad kazdej
  • Ste pito mí nebo co proč sem nepíšete ví jí snad nikdo neznáte? No jo ty vaše Bradikové Pitlíkové co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit